mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Manipulacje kobiet.

Portret użytkownika GrzesznikJa

Stare to i znane jak świat, a korzystając z chwili wolnego czasu wrzucę wam takie, które powtarzają się wręcz u wszystkich. Każda ma inne, lecz jednak są i takie, które są uniwersalne. Sam trochę tego doświadczyłem więc lecimy z tematem.

PŁACZ DOBRY NA WSZYSTKO

Z tą osobiście spotykałem się najczęściej. Gdy coś dzieje się nie po myśli naszej lubej, luba ta za pomocą płaczu próbuję wywołać na nas konkretne postępowanie. Zresztą one w ułamek sekundy potrafią zalać się łzami na zawołanie. Chcą wzbudzić wyrzuty sumienia, litość i ostatecznie przyznanie racji. I często tak właśnie to się kończy, w innym przypadku stopery do uszu i widok biednej płaczącej do momentu, gdy się wkurwi i jebnie drzwiami.

SEKS? NIE, DZIĘKUJĘ

To, że kobiety manipulują seksem dowiedli nawet specjaliści, my też wiemy o tym nie od dziś. Naburmuszona i zła kobieta wymiguje się od seksu bólem głowy, skarpetką na podłodze.. zresztą co ja będę.. wszystkim. Po kilku dniach dobierania się najlepszą metodą jest oczywiście przestanie, lecz gdy mamy do czynienia z mocnym zawodnikiem to prędzej czy później i tak w końcu ulegniemy. Nie mówię, że wszyscy, bo są tacy, którzy najzwyczajniej w świecie jebną sobie coś na boku. Niektóre kobiety poprzez zachowanie w sypialni próbują również udowodnić mężczyźnie, że to one rządzą w związku i partner powinien się im podporządkować.

GDYBYŚ MNIE KOCHAŁ...

Za to zdanie każda kobieta powinna się wstydzić patrząc w lustro, ale prawda jednak jest taka, że w ten sposób też można. Moja była waliła mi tym zdaniem nawet nie zdając sobie sprawy z tego co robi, totalna nieświadomka.
"Gdybyś mnie kochał to..." , "Gdyby Ci na mnie zależało to..."
Jeżeli kobieta ma świadomość tego, że ją kochamy ( a zapewne tak jest ) to w taki oto łatwy sposób można nam zarzucić brak zaangażowania czy uczucia. Gdy kobieta zaczyna zdanie od "gdybyś" to zostajemy postawieni pod ścianą z wytrąconymi kontrargumentami. Spróbujcie powiedzieć kobiecie "Kocham Cię, ale..." Haha, powodzenia. Wystarczy olać, no ale wiadomo, że większa część facetów i tak ulegnie.

PARTNER WYCHWALANY POD NIEBIOSA

Lubimy być chwaleni i doceniani, jednak gdy w głowie zapali się lampka, że coś tu śmierdzi, że jest aż zbyt miła to oznacza to tylko tyle, że nasza panna ma do nas interes. "Kochanie, jesteś taki wspaniały..." , "Tylko Ty mógłbyś..." , "Jesteś niesamowity, może w nagrodę moglibyśmy..." Te słowa w większości przypadków to tylko sztuczki, które tylko z pozoru mają podkreślić rangę mężczyzny. Chodzi po prostu o to, aby zrobić to na czym jej zależy. Oczywiście nie mówię, że gdy usłyszycie komplement to jest to manipulacja, zresztą... Poczujecie to, gdy tak będzie.

MAŁA DZIEWCZYNKA

Słodkie minki, trzepotanie rzęsami czy udawanie obrażonej, skuteczne, gdy w grę wchodzi manipulacja facetem. Kobieta zachowując się jak mała dziewczynka ma w zamiarze nas skruszyć, upartego faceta. Można to porównać do szantażu emocjonalnego. Luba udając małą, słodką i bezbronną dziewczynkę działa na nasze uczucia sprawiając, że trudno jest jej odmówić.

"DOMYŚL SIĘ"

Zrobiliśmy coś nie po myśli naszej pani. A teraz pani dąsa się na nas milcząc jak grób. A gdy pytamy o co chodzi to słyszymy sakramentalne "domyśl się" Zna to praktycznie każdy z nas, a jak nie zna to pozna. Zazwyczaj po nieugiętości naszej wybranki pompki krwi w końcu przepraszamy, choćby dla świętego spokoju. Pani zadowolona, bo przyznaliśmy się do... chuj zresztą to wie do czego. Ważne jest natomiast to, że partnerka może spojrzeć w lustro, uśmiechnąć się i powiedzieć "Wyszło na moje" Smile

--------------------------------------------------

Jeżeli znacie jakieś inne standardowe i te, które są rodzynkami to śmiało w komentarzach walcie przykłady. A tymczasem, tymczasem Smile

Odpowiedzi

Zapomniałeś o wzbudzaniu

Zapomniałeś o wzbudzaniu poczucia winy i ambicjach (np. "Uważałam się za takiego i siakiego, a teraz mnie zawiodłeś).

Wink)

gdybym ja tak opisała te Wasze manipulacje...

Portret użytkownika Fresh_Man

GDYBYŚ MNIE KOCHAŁ... łatwo

GDYBYŚ MNIE KOCHAŁ...

łatwo to zbić Wink gdy ona mówi ci "gdybyś mnie kochał to byś znalazł dla mnie czas między treningami"
to odpowiadasz "gdybyś mnie kochała to oddałabyś mi się w tym momencie, dając mi najlepszy stosunek w życiu nie oczekując niczego w zamian"

I masz tutaj 2 opcje, albo będziesz miał zajebisty sex albo ona się speszy a ty wychodzisz zwycięsko i nie musisz robić nic co ona chciała ci wmówić Wink

Po drugiej opisanej przez

Po drugiej opisanej przez ciebie manipulacji stwierdziłem, ze masz mało lat- nie myliłem się.

A dlaczego kobiety miały by tego wszystkiego nie robić skoro to działa? Skoro widzi dziewczyn ze facet, który przed nią stoi łyknie to jak młody pelikan. Zycie to nie jest jakaś ochronka. Jeżeli facet żyje w przekonaniu, ze kobiety manipulują wykorzystują itp. to znaczy ze sie daje lub ma jakiś uraz do kobiet.

Portret użytkownika Ulrich II

zgadzam się, niektórzy

zgadzam się, niektórzy inwestowali w Amber Gold, a inni wiedzieli że to ściema, gdyby nie było naiwnych nie było by takich przekrętów, kwestia popytu i podaży, tak jest i z takimi manipulacjami

Portret użytkownika GrzesznikJa

Panowie, ale ja nie

Panowie, ale ja nie napisałem, że one nie powinny tak robić. Po prostu napisałem kilka przykładów i tyle.

Podaj proszę twoją definicje

Podaj proszę twoją definicje słowa "manipulacja".

Portret użytkownika expat

Z manipulacją mamy do

Z manipulacją mamy do czynienia wówczas, kiedy używasz nacisku w formie psychicznej próbując uzyskać efekt, na którym Ci zależy w oderwaniu od rzeczywistych warunków. Przykład? Proszę...pytasz dziewczyny czy pojedzie z Tobą na spacer do parku. Ona strzela focha i mówi NIE jednocześnie mając ochotę na ten spacer - proste jak drut.

Ludzie w procesie rozwoju najpierw doskonalą sztukę manipulacji aby w ostateczności dojść do wniosku, że to droga do nikąd a jedyną receptą na sukces, spełnienie i dobre życie jest wysoka samoocena oparta na REALNYCH parametrach a nie wydumanych, zmanipulowanych czy oszukanych elementach.

Zasada jest prosta: stosujesz manipulację to znaczy, że jesteś zbyt słaby aby przeforsować swoje zdanie używając argumentów i faktów bądź boisz się odrzucenia lub negatywnej reakcji drugiej osoby.

Tylko praca nad sobą na każdym polu rozwoju pozwala zbliżyć się człowiekowi do etapu, gdzie manipulować już nie musi.

Popieram

Popieram Wink

Portret użytkownika expat

Teoria cooli jest piękna

Teoria cooli jest piękna tylko jeszcze życie. Czekam aż mi poziom libido spadnie do zera - wtedy będę naprawdę wolny Laughing out loud Laughing out loud Laughing out loud

Cholera, no coś w tym jest

Cholera, no coś w tym jest Tongue

Portret użytkownika expat

"A dlaczego kobiety miały by

"A dlaczego kobiety miały by tego wszystkiego nie robić skoro to działa? Skoro widzi dziewczyn ze facet, który przed nią stoi łyknie to jak młody pelikan."

Dlatego, że manipulują ludzie słabi a tacy znajdują się i wśród mężczyzn i wśród kobiet. Proponuję się skoncentrować na tej silniejszej części populacji a nie dorabiać sobie ideologię na zasadzie, czemu złodziej miałby przestać kraść skoro n-razy mu się udało?

"Jeżeli facet żyje w przekonaniu, ze kobiety manipulują wykorzystują itp. to znaczy ze sie daje lub ma jakiś uraz do kobiet."

Nie ma żadnego urazu. Zna życie - manipulują słabe, niepewne siebie kobiety i mężczyźni.

Och ileż to słabych ludzi:

Och ileż to słabych ludzi: Bus, Obama, Putin itp. i rzeczy: reklamy, PR,statystyka, Porno, Polityka, PUA, Religie itp. Ale zaraz zaraz wszyscy WAŻNI ludzie posiadają piękną sztukę manipulacji. Wiec mogę zostać dla ciebie słabym człowiekiem.

Wiesz ze przeprowadzono banie gdzie zadano pytanie "czy gdybyś miał okazje coś dla ciebie wartościowego sobie przywłaszczyć i byś był na 100% pewien, że nikt się nie dowie to czy byś to zrobił" Wyniki według twojej definicji wskazywały, że jest bardzo mało mocnych ludzi.

"Nie ma żadnego urazu. Zna życie"- Masz racje zna życie ale życie dwudziestolatka!

Portret użytkownika expat

Stary, masz ten sam problem

Stary, masz ten sam problem co większość, w dodatku bardzo poważny, bo wg mnie odpowiada on za 95% porażek - nie umiesz oddzielić biznesu, polityki, pieniędzy od sfery relacji międzyludzkich. Putin jest skrajnym introwertykiem z zaburzonym poczuciem własnej wartości, podobnie miał Stalin i zapewne inni dyktatorzy. Polecam poczytać odpowiednie dokumenty zawierające charakterystykę tych ludzi.

W jednym masz rację. Otacza nas miernota - jest bardzo mało MOCNYCH ludzi Smile

"nie umiesz oddzielić

"nie umiesz oddzielić biznesu, polityki, pieniędzy od sfery relacji międzyludzkich."- Tak masz racje nie potrafię sobie np. oddzielić polityka od relacji międzyludzkich.

Jeśli możesz to prześlij mi artykuł lub coś z czego wywnioskowałeś ze Putin ma zaburzone poczucie własnej wartości.

Portret użytkownika expat

Miałem link do opracowania w

Miałem link do opracowania w języku angielskim i odnajdę go, bo była to doskonała charakterystyka pokazująca przy okazji zespół cech, które ludziom z obniżonym poczuciem własnej wartości, problemami wyniesionymi z dzieciństwa oraz żyjącym w nieustającym poczuciu zagrożenia pozwalają na osiąganie znakomitych rezultatów właśnie w polityce, biznesie, handlu czyli wszędzie tam, gdzie manipulacja może być przydatnym narzędziem. Tu masz link do polskiego artykułu, jednakże jest to wyłącznie esencja tego co czytałem wcześniej:

"Jest jednak rzecz, której nikt nigdy wcześniej nie odważył się powiedzieć o Putinie – że władca największego pod względem powierzchni kraju na świecie, zamieszkałego przez 143 miliony ludzi, będącego w posiadaniu broni nuklearnej i ogromnych zasobów naturalnych, w rzeczywistości jest po prostu… słabeuszem. "

"Mały Władimir, który wychowywał się praktycznie bez ojca, miłości i opieki rodziców, stał się wycofanym i ponurym dzieckiem – pisze autor."

"Putin miał spędzić całe swe dorosłe życie na poszukiwaniu substytutów swoich rodziców. W Borysie Jelcynie widział więc zastępczego ojca, a w oligarsze i właścicielu klubu piłkarskiego Romanie Abramowiczu, swojego zastępczego brata."

"Ponadto Bielkowsky pisze, że Putin był wyjątkowo samotnym politykiem, niemal zmuszonym do objęcia prezydentury i do podejmowania ważnych decyzji. Podobno wolał on po prostu spędzać czas w towarzystwie zwierząt (z obawy przed ludźmi). – Oto prawdziwa twarz Putina."

Dodatkowo PRZERAŻA mnie jeżeli podtrzymasz to zdanie:

"Tak masz racje nie potrafię sobie np. oddzielić polityka od relacji międzyludzkich."

Polityka jest matką manipulacji i jeżeli dla Ciebie stoi znak równości w rozumieniu relacji międzyludzkich między relacją wyborca-polityk a chłopak-dziewczyna to naprawdę mamy tu spory problem.

Pozdrawiam

Niech Putin będzie mała

Niech Putin będzie mała skrzywdzoną istotką.

Napisałeś definicje manipulacji i to co myślisz o niej pod moim pytaniem, który nie było do ciebie skierowane. Po czym cooli ci przytaknęła a ty napisałeś "Teoria cooli jest piękna tylko jeszcze życie."- te zdanie to żart czy wymieniam poglądy z teoretykiem? Bo wiesz teoria o: prawdziwym facecie, prawdziwej kobiecie, miłości, przyjaźni nie jest życiem, którym znamy.

Czy tu jest rozbieżność między nami ty żyjesz ideałami a ja świętym spokojem i tym co przynosi skutki manipulacji.

Portret użytkownika expat

W każdym z nas istnieje walka

W każdym z nas istnieje walka między rozumem a emocjami. Nawet najbardziej pusty krawężnik odczuwa emocje i ma choć odrobinę empatii. Brak emocji i empatii = psychopatia.

Nie oceniam Ciebie personalnie, bo Cię nie znam. Masz prawo mieć swoje poglądy tak jak i ja. Już kiedyś pisałem, że skoro czujesz się z tym dobrze i nie robisz (świadomie) ludziom krzywdy to ja Ci mogę tylko pogratulować Smile

Pozdrawiam

Portret użytkownika Guest

bylbym bardzo ostrozny w

bylbym bardzo ostrozny w formulowaniu wnioskow na temat tego co jeden czy drugi "obserwator i znawca" pisze o Putinie, czy kimkolwiek...

To jak z tą piosenką "Jozin z bazin"... Wyciągnięta niczym krolik z kapelusza i zaczelo się... Jakie podteksty, przesłanie polityczne, drugie dno... itd, itp.
No i przekazali te rewelacje autorom tekstu i wykonawcom... Panowie zrobili wielkie oczy, postukali się w czoło i powiedzieli: "Ludzie! To bylo napisane tylko dla jaj!"

Portret użytkownika expat

Guest, poczytaj biografie

Guest, poczytaj biografie większości dyktatorów oraz ich portrety psychologiczne. To jest niemal kalka w kalkę ten sam syndrom - trauma w dzieciństwie, wycofanie, załamanie (tu większość z ludzi często się poddaje np popełniając samobójstwo albo popada w nałogi), przełamanie, walka, udowadnianie sobie i innym własnej wielkości. Każdy z nich był megalomanem, psychopatą i stosował manipulację. Stalin prewencyjnie co dwa lata wymieniał ludzi z najbliższego otoczenia bo panicznie bał się czapy (na koniec i tak mu pomogli). Brak empatii - to podstawowa cecha osobowości psychopatycznej - ci ludzie są niesłychanie skuteczni.

"trauma w dzieciństwie,

"trauma w dzieciństwie, wycofanie, załamanie... przełamanie, walka, udowadnianie sobie i innym własnej wielkości."- zwykły truizm, który do niektórych teorii jest jak znalazł.

no kurwa , jeśli masz jaja i

no kurwa , jeśli masz jaja i masz pirwiastek 7 stopnia z mózgu to nie dajesz się manipulowac tylko sam manipulujesz i to z mozgiem ;D

Portret użytkownika brudneskarpety

Oh jak łatwo to powiedzieć.

Oh jak łatwo to powiedzieć. Trudniej zrobić.

Portret użytkownika mgk

Jeśli chcesz, trenujesz,

Jeśli chcesz, trenujesz, rozwijasz się - wszystko jest możliwe.

Jeszcze zapomniałeś o chęci

Jeszcze zapomniałeś o chęci zwrócenia uwagi poprzez "przez Ciebie sie zabije" / "podetnę żyły" etc. Wczoraj pewna dziewczyna X dostała ode mnie smsa ze musimy poważnie porozmawiać i ma sie następnego dnia ze mna spotkac (chciałbym z nia zerwać ale ona chyba tylko tego sie domyśla). Po trzech godzinach jej smsow "o co Ci chodzi błagam Cie powiedz mi kocham Cie blabla" i mojego zbywania ze to nie jest rozmowa na telefon, napisała do mnie jej przyjaciółka, z ktora wczesniej sie nigdy nie znałem "kierowcabombowca z tej strony Y jestem przyjaciółka X i przez to ze skrzywdziłeś X, X weszła pod autobus i próbowała sie zabić". A de facto tylko napisałem tej X, że chciałbym z nia porozmawiać... Smile

Portret użytkownika TYAB

Zgadzam się z PUA no no hehe

Zgadzam się z PUA Laughing out loud no no hehe

Portret użytkownika Nieprzelewas

PUA, weź gościu nie cytuj do

PUA, weź gościu nie cytuj do każdego swojego postu czyjejś wypowiedzi, bo raz, że się to ciężko, czyta, a dwa to pamiętaj, że o jakości Twojej wypowiedzi nie świadczy jej wizualna długość, a sens tego co piszesz. Już jakiś czas temu zwróciłem uwagę na Twoje odpowiedzi i sadzisz się do każdego jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a nie potrafisz z sensem sklecić paru zdań, a o napisaniu czegoś konstruktywnego, czy kreatywnego z Twojej strony można pomarzyć. To forum służy do wzajemnej pomocy, a nie opierdalania każdego za co tylko się da. Zejdź na ziemię gościu, bo ta strona ma służyć rozwojowi, a nie pompowaniu balonika z napisem EGO.

Nie nie będę gościem który

Nie nie będę gościem który cytuje każdego swojego posa... i już się pogubiłem ale wole:

"PUA, weź gościu nie cytuj do każdego swojego postu czyjejś wypowiedz"- tak szybciej i tak łatwiej i co najważniejsza taki mam styl. To co pisze to pisze do autora zdania który jest zainteresowaniu skoro to czyta. Z tego co wiem to jest taki tik aby dziewczyna włożyła coś w znajomość to tak szybko nie odejdzie- więc taką samą zasadę stosuje do was (taka jawna manipulacja Smile.).

"pamiętaj, że o jakości Twojej wypowiedzi nie świadczy jej wizualna długość, a sens tego co piszesz."- Nie interesuje mnie wizualna długość bo gdyby tak było moje blogi były by mega długie a takie nie są. A co do sensu to każdy widzi swój własny sen, kiedyś to zrozumiesz.

"i sadzisz się do każdego jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a nie potrafisz z sensem sklecić paru zdań, a o napisaniu czegoś konstruktywnego, czy kreatywnego z Twojej strony można pomarzyć."- Wybacz ale każdy ma swój wkład w tą stronę jedni przytakują a inni piszą swoje uwagi. Ja zawsze pisałem ze nie jestem tu od przytakiwania, bo wychodzę z założenia, ze jeśli wszyscy myślą tak samo, to tak naprawdę nikt nie myśli- i mam do tego prawo. Zdradzę ci sekret odbiór wszystkich moich uwag, które czytasz zależy od nastawienia do mojej osoby. Zdaję sobie sprawę jak jest (pozdrawiam TYAB jeśli się śmiejesz) ale cóż jedyne co z tego mam, to dyskusja i możliwość zweryfikowania i posiadania własnego zdania, wymiana argumentów i w realnym święcie lepszy start do dyskusji a inni niech wyciągają swoje profity.

"i sadzisz się do każdego jakbyś pozjadał wszystkie rozumy"- czasem tak jest.

"nie potrafisz z sensem sklecić paru zdań, a o napisaniu czegoś konstruktywnego, czy kreatywnego z Twojej strony można pomarzyć"- moja składnia jest na kiepskim poziomie, więc wybacz(word nie poprawia składni) jeśli teraz nie widzisz nic w moich wypowiedziach konstruktywnego lub kreatywnego, to może kiedyś zobaczysz- czas pokaże.

"To forum służy do wzajemnej pomocy, a nie opierdalania każdego za co tylko się da"- i tu jest pies pogrzebany, ty definiujesz pomoc jako podanie ręki a ja jako wytknięcie błędów.

"Zejdź na ziemię gościu, bo ta strona ma służyć rozwojowi, a nie pompowaniu balonika z napisem EGO."- jaki rozwój? co to jest www. rozwój.org ? Moim zdaniem ci co uważają ze ta strona jest od rozwoju, to z reguły (nie wszyscy) pompują swoje ego.

Portret użytkownika truestory44

Właśnie sobie ułożyłem

Właśnie sobie ułożyłem układankę Shock

Z pół roku temu wybrałem się z byłą do kina, jako, że stwierdziłem iż dostaję za mało czułości od niej to siedziałem i oglądałem film. Ona udawała, że ją to nie rusza.

W pewnym momencie usłyszała wibracje i zaczęła pisać sms-y , a później odebrała telefon - TAK KURWA ROZMAWIAŁA PRZEZ TELEFON PODCZAS SEANSU. Z "przyjacielem" - ale to informacja poboczna.

Pierwszy raz wtedy zareagowałem jak mężczyzna. Kobietka śmieszna oznajmiła mi, że po kinie spotka się z kolegą bo kupił nowe autko haha. Odprowadziłem ją do domu bo było późno, nic nie mówiąc po drodze ( ok. 20min ). Suchy buziak, czesc nara.

Na pytanie "co jest?" nie musiałem długo czekać, zlałem, pozniej telefony, odebralem po kilku. Powiedziałem co miałem powiedzieć.

Właśnie w tym momencie pojawia się maniupulacja. Zaczęła płakać, zlałem to . Później sumienie zaczęło ruszać, napisałem do współlokatora, z pytanie co z nią. Coś tam powiedział , że żali się i płacze. Jak głupi poleciałem na drugi koniec miasta żeby przy niej być.

Historia skończyła się tak że myślała iż już zawsze będę za nią latał. Na pożegnanie usłyszałem " Facet powinien się starać o kobietę"

DZięki za świetnego bloga i uświadomienie sobie, że nawet nasze najcudowniejsze nieskazitelne byłe są zwykłymi manipulantkami Smile!

Этот нужный блог , он рассказывает про www.start-sport.com.ua.
Наша организация предлагает start-sport.com.ua у нашего менеджера.
www.photolifeway.com