mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

NG z domknięciem w klubie

Portret użytkownika t.riff

NG z domknięciem w klubie

Miałem straszne excusy, ale zebrałem się i poszedłem grać.
Po spotkaniu kolegi - winga M. idąc na pasaż zrobiłem kilka rozgrzewkowych otwarć – kobiety + zestawy mieszane. Z jednym zestawem mieszanym weszliśmy do Klubu K. i tam na parkiecie próbowałem podbić do pierwszego zestawu średnich kobiet, ale mnie zlały. No to podszedłem do loży i otworzyłem zestaw 2K + 1M. Jedna z nich była wolna - blondyna z dużym biustem, ale trochę przy kości (o niej też dalej) i miałem z nią b.fajną interakcję. Widać, że jej się podobałem i też czekała, aż ktoś do niej podejdzie, bo jej koleżanka była z facetem. Dawała mi dużo IOI i rozpoczęło się dobre kino. Zaproponowałem wyjście na parkiet, zgodziła się ale chciała dokończyć piwo. Jak trochę dopiła to znów zaproponowałem i tu nagle dostałem ST – „tak ale tylko we 4kę – ja, ty i moja koleżanka z chłopakiem”, a że jej koleżanka jeszcze nie chciała iść, to ona też nie chciała, więc ją zostawiłem. Żebyście widzieli jej minę, jak poszedłem sam. Dołączyłem do kolegi M., który otworzył zestaw 4 młodych dziewczyn w wieku 17-19l. Zaczęliśmy razem tańczyć i dostałem od wszystkich b.dobrą reakcję – otwarte i chętne na zabawę. Potańczyłem z ładniejszą, a w między czasie wyszła na parkiet wyszła blondyna z dużym biustem i bawiła się tylko z koleżanką, to próbowałem z nią zatańczyć. Znów dała mi ST i obrażona nie chciała ze mną tańczyć – no to też ją olałem i wróciłem do 4osobowego setu, gdzie zacząłem b.erotycznie tańczyć z prawie wszystkimi dziewczynami. Potem ta blondyna usiłowała mi pokazywać, że się dobrze bawi. Np. zwykle stała z koleżanka znudzona pod ścianą, ale jak się pojawiałem, to nagle zrywała się i wbijała na parkiet – hehe
4 osobowy set okazał się bardzo fajny. 2 dziewczyny były b.ładne (takie 8, 8,5), no i wszystkie b.młode 17-19l. Były to dziewczyny, które przyjechały ze Śląska do Wrocławia 1-szy raz same i chciały się zabawić. Jedna z nich była b.chętna – z nią na początku całował się mój wing M., dlatego ja zabrałem się za drugą ładną, lecz nie było to takie proste. Dziewczyny miały opory co do mojego wieku. Najlepsze jak poszliśmy kupować drinki i miałem (przez przypadek) portfel jednej z nich. Patrzę, a tam w środku legitymacja szkolna!! Data urodzenia 1996. Ona na to, „ale ja już mam dowód, jestem już pełnoletnia”. Potem przez to nie wpuścili nas do Il Mundo i Lavos, a jednej 17latce ja musiałem kupować piwo (za jej kasę oczywiście).
Tańczyłem z 3 dziewczynami z setu i ta, z którą na początku całował się M. okazała się tą którą domknąłem. 2-ga ładna z zestawu też świetnie się ze mną bawiła ale miała jednak opory. Już sobie wybrałem do zaliczenia na noc tą, z którą całował się M., gdyż była najbardziej chętna – taniec, ruchy i teksty w stylu („dziś chcę się tylko najebać i jeszcze coś”). Zaproponowałem zmianę lokalu – poszliśmy zatem do kilku klubów i ostatecznie do Melanżu. Tu udało mi się zbudować socjal bo spotkałem koleżanki i jeszcze jak moja chciała iść, to zatrzymałem ją mówiąc "one idą ale my tu bawimy się dalej".
Po 5-10 min. dołączyliśmy jednak do reszty. Znów trochę tańca i zaproponowałem rozmowę i napicie się czegoś. Zrobiła mi ST. Ona – kupisz mi piwo? Ja – nie, kupuję sobie wodę. Ona – kupisz mi wodę? Ja – ja nie stawiam kobietom drinków. Ona – nawet wody? Ja – nawet wody. No i się obraziła i poszła. Wróciłem z wodą na parkiet i zacząłem tańczyć z jej koleżanką (mała 17l brunetka) – bardzo erotyczny taniec. Byliśmy królami parkietu, a mój target obrażony tańczył sam. Potem jeszcze był spacer, gadanie, postawienie mi piwa/wody, przez tą 17tkę i znów wróciłem do mojego targetu. I zaczął się z nią b.erotyczny taniec. Eskalowałem kino i zdecydowałem się sprawdzić i pójść dalej – w trakcie tańca zacząłem ostre dotykanie po całym ciele, łącznie z cipką + KC. Byliśmy oboje tak napaleni, że weszliśmy do Dark Roomu i tam kontynuowaliśmy dalej (FC). Niestety w trakcie FC – przyszedł jakiś gość z latarką i nam przerwał. Zapalili światło i narobili man wstydu. Po co im Dark Room??? Ja poczułem się źle, a co dopiero dziewczyna. Skończyło się ucieczką z lokalu, a potem one we 4 poszły „pogadać” i nie wróciły. Widzieliśmy je jeszcze na mieście, ale nie chcieliśmy je zaczepiać.
Udało mi się, bo a) dziewczyny były poza miejscem zamieszkania (brak znajomych i oceny), b) były już pijane, c) mój target był najbardziej otwarty ze wszystkich, d) mój target chciał i szukał chętnego, który był w stanie poprowadzić interakcję – trafił na mnie, e) zdałem ST i pokazałem silną ramę kilka razy.
Wolałbym jednak aby stało się to w mieszkaniu, i trwało nie 1-2 minuty, a 10-20 minut, lub całą noc. Warto wychodzić w nudne środowe wieczory, kiedy pada i nic się nie dzieje

Odpowiedzi

Portret użytkownika CR7

Pasaż Niepolda? Fajne akcje,

Pasaż Niepolda?
Fajne akcje, swoją drogą nie wiem czy to tylko przypadek, ale czy nie jest tak, że sety w klubach są bardziej skore to interakcji niż takie zwyczajowe na ulicy?

Niekoniecznie. Pytanie...

Niekoniecznie.

Pytanie... czy wybierasz czy sam jesteś wybieranym przez kobietę.

"Udało mi się, bo a)

"Udało mi się, bo a) dziewczyny były poza miejscem zamieszkania (brak znajomych i oceny), b) były już pijane, c) mój target był najbardziej otwarty ze wszystkich, d) mój target chciał i szukał chętnego, który był w stanie poprowadzić interakcję – trafił na mnie, e) zdałem ST i pokazałem silną ramę kilka razy.
Wolałbym jednak aby stało się to w mieszkaniu, i trwało nie 1-2 minuty, a 10-20 minut, lub całą noc. Warto wychodzić w nudne środowe wieczory, kiedy pada i nic się nie dzieje"

To jest Tylko twoja opinia, można to było szybciej i sprawniej ogarnąć zamiast tak kolędować od laski do laski. Staraj się skupiać na jednej lasce niż gonić za kilkoma może któraś da.

Portret użytkownika zivetar

Z Pasażu Niepolda nie da się

Z Pasażu Niepolda nie da się wyjść samemu. Zapraszamy do Wrocławia Smile

Pierwszy klub to Konqrencja? Lubię.

Eeee, puasi, jak dziewczyna zgrzana i kupicie jej wodę za 2 ziko, to nie jesteście needy Laughing out loud

Chyba że szklanka wody

Chyba że szklanka wody kosztuje prawie tyle co drink Tongue Pozdrawiam ze swojej miejscowości Tongue

Portret użytkownika zivetar

A choćby i kosztowała.

A choćby i kosztowała. "Spragnionych napoić" Laughing out loud

Portret użytkownika Tdi

A policji dopierdolić

A policji dopierdolić

Rzuca cytatami z Biblii,

Rzuca cytatami z Biblii, ciekawe czy wierzący Tongue

To było wziąć ją i kupić jej

To było wziąć ją i kupić jej tą wodę w żabce jest niedaleko a przy okazji panne byś sobie wyizolował Tongue

Portret użytkownika t.riff

ST trzeba dobrze odbić

ST trzeba dobrze odbić (zdać), bo inaczej spadnie wartość faceta. Nie stawia się kobietom drinków, ale można dać napić się przez siebie kupionego. Nie stawia się obiadu w restauracji, ale można zrobić kobiecie obiad samemu. W tym ostatnim przypadku się bardzo dużo zyskuje. Tu nie chodzi o samą kasę ale o narzucenie kobiecie własnej ramy, nie godzenie się na sterowanie sobą, pokazanie wyższej wartości i silnej osobowości czyli samca alfa Smile

Dobre. Bez zadęcia,

Dobre. Bez zadęcia, sympatyczna relacja z akcji.

У нашей компании классный интернет-сайт , он рассказывает про Продать рапс в Черкасской области agroxy.com
sit and stand stroller

Тестабол Энантат