mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

NLP w podrywie

Portret użytkownika chchiyan

Parę dni temu postanowiłem wzbogacić moje doświadczenie o techniki NLP. Dla nie wiedzących co to jest to wytłumaczę w skrócie, że NLP to skrót od neuro-linguistic programming, czyli zbiór technik pozwalających wpływać na zachowania ludzi i w pewnym stopniu sterować tym jak jesteśmy przez te osoby postrzegani.


Postanowiłem więc zająć się tym zagadnieniem, które wydawało się bardzo interesujące. Ściągnąłem z internetu nagranie z warsztatów NLP, rozsiadłem się wygodnie i zacząłem słuchać. Po kilkudziestu minutach słuchania postanowiłem wypróbować parę tricków, między innymi sposób na podniesienie swojej pewności siebie.

 Kilka dni później zauważyłem zmianę w swoim poruszaniu się, zachowaniu i zniesienie niektórych blokad dotyczących podchodzenia do kobiet. Nie była to od razu jakaś drastyczna zmiana w "super podrywacza", ale dobry humor i pozytywną (hmm... można to nazwać aurą) czułem w sobie. Zmianie uległo też moje podejście do kobiet, zarówno tych które już wcześniej znałem i one wiedziały czego mogą się po mnie spodziewać, jak tych które spotykałem na ulicy i widziałem pierwszy raz w życiu. Język mi się rozplątywał, nie czułem się spięty i co najważniejsze czułem, że to ja panuję nad sytuacją, pewność siebie którą zazwyczaj miałem zaniżoną przez wpływ na mnie niezbyt dobrych znajomych została znacznie podwyższona. W szkole dziewczyny stały się jakoś dziwnie zaczepne (oczywiście nie marnowałem takich sytuacji i wykorzystywałem wszystko czego się tu nauczyłem). NLP to bardzo dobry sposób dla facetów którzy mają problem z pewnością siebie, można się samemu nakręcić na "pozytywny odbiór świata".


W zasadzie jednak nie chodzi tu o leczenie problemów z pewnością siebie, a jak pisałem na początku "sterowanie" drugą osobą. Ciekawą i przydatną umiejętnością jest zakładanie tak zwanych "kotwic" czyli za pomocą jakiegoś znaku bądź tematu wywołanie u rozmówcy określonego uczucia lub skojarzenia (związanego najczęściej z tobą lub czynnością z tobą związaną:)). Robiąc to można sobie niezwykle  ułatwić sprawę z wywoływaniem uczuć np. podniecenia. Wystarczy "zakotwiczyć" takie uczucie na jeden gest i podczas rozmowy gdy wykonamy tenże gest, cel (czyli kobieta), wchodzi w określony wcześniej stan uczuć. Bardzo proste? Otóż nie do końca, bo żeby móc zakotwiczyć uczucie trzeba je najpierw wywołać, ale przy tym arsenale jaki mamy dostępny na stronie nie stanowi to problemu.

Polecam NLP każdemu, tak nowym i jeszcze niedoświadczonym podrywaczom (oczywiście muszą oni jako takie doświadczenie mieć), jak i starym wyjadaczom, którzy nie mają żadnego problemu z podrywaniem pięknych kobiet.

Pozdro wszystkim i sorry, że tak długo czekaliście na mój drugi wpis na blogu.

Ps. Dobra i tak wszyscy zapomnieli o czym był pierwszy.

Ps2. Wypowiedzcie się co sądzicie o artykule i jakie macie doświadczenie z NLP.

Odpowiedzi

O kotwicach słyszałem,

O kotwicach słyszałem, zdarzyło mi się nawet raz założyć, ale nigdy jej nie odpaliłem.

Poczytam, pooglądam jakieś ciekawostki z tym NLP
Dzięki za cynk o takiej technice.

Portret użytkownika chchiyan

Niestety nie można podawać

Niestety nie można podawać linków ale na google sporo tego można znaleźć ew na "chomikuj" też sporo do pobrania jest poradników

Spokojnie, poradzę sobie,

Spokojnie, poradzę sobie, kobietą przecież nie jestem xD
Jeszcze raz dzięki za informacje.

Powodzenia w praktycznym używaniu wiedzy.

Portret użytkownika glinx11

Hm, no to gratulacje. Możesz

Hm, no to gratulacje. Możesz dokładniej opisać zainteresowanie Twoją osobą ze strony dziewczyn w szkole? Bo ja przyznam szczerze, że mimo ogromnej zmiany, jaka zaszła we mnie od wakacji, nie zauważyłem, żeby laski na uczelni zaczęły mi się jakoś przyglądać, a co dopiero zaczepiać, z kolei wszelkie poznane na ulicy prędzej czy później mnie olewały.

NLP to bardzo szeroka

NLP to bardzo szeroka dziedzina a Ty raczej nie powiedziałeś na czym ona polega, jakie są jej techniki.

za to Mi88-21 bedzie bardzo

za to Mi88-21 bedzie bardzo życzliwym człowiekiem i zgłębi nam swieżakom tajniki NLP...   prwada Mi88-21????  :)

może później obecnie jestem

może później obecnie jestem dosyć zajęty...

Portret użytkownika chchiyan

Glinx, miałem na myśli, że

Glinx, miałem na myśli, że mi łatwiej się z nimi rozmawiało, nie poprzez to, że od razu na mnie leciały tylko nie odczuwałem obawy przed "sfrajerzeniem" i byłem ogólnie bardziej pozytywnie nastawiony.

Mi88-21, rzeczywiście tytuł nie bardzo odzwierciedla to co zawarłem we wpisie, ale chciałem w nim zaznaczyć, że NLP to kwestia którą naprawdę warto się zainteresować i bardzo pomaga w podrywie. Poza tym nie jestem ekspertem od NLP i nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd. Można stworzyć dział tego dotyczący, a jeżeli ktoś szuka pewnych sposobów to powinien sięgnąć do książek NLP, ew stron internetowych.

Portret użytkownika Dj1234

Jeśli chodzi o NLS(nie mam

Jeśli chodzi o NLS(nie mam pojęcia czy te 2 nazwy są ze sobą powiązane NLS i NLP.). Przesłuchalem nagrania NLSu ktore znajdziecie w pobieralni na tej stronie. Jesli chodzi o pewność siebie to gwarantuje ze to działa szczególnie u osób początkujących ktore się trzęsą ze strachu przed podejsciem do panny. Napewno dowiecie się także wiele ciekawych spraw. Jest tam też wspomniane o tym jak ładnie odbijać ST(niewiele) co mowic jak mówic. Tonacja głosu mowa ciała itp. Osobiście nadal nie wierze ze takie coś jak NLS działa w 100% coś napewno pomaga ale nie wyobrazam sobie tego zeby tak namieszac pannie zeby trafić z Nią do łóżka po 3 godzinach(jesli jest Ona w miare normalna a nie taka co daje kazdemu). Jeśli ktoremuś z Was przyjdzie do głowy zeby to spróbować i osiągnie upragniony rezultat prosze o wspomnienie o tym tutaj poniewaz mogłoby to pomóc wielu osobą. Sam w to nigdy chyba nie uwierze... coś tam próbowałem być moze ja coś spieprzyłem nie mam pojęcia czekam na próby i odpowiedzi z Waszej strony.

P.S plus za ciekawy temat bo juz długo mnie nurtowało pytanie czy to faktycznie działa.

Portret użytkownika chchiyan

Ja właśnie zamierzam tego

Ja właśnie zamierzam tego używać, że się tak wyrażę, na szeroką skalę i z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że to jednak działa.

Portret użytkownika Dj1234

A próbowałeś juz wywołać

A próbowałeś juz wywołać jakis stan emocjonalny i go zakotwiczyc , a potem odpalić kotfice i sprawdzic Jej reakcje... Wiesz np odpalasz stan pożądania i wyjezdzasz z tekstem po 20min czy moze by np wpadła do Ciebie do domu bo coś tam xD i dotykasz miejsca w ktorym była kotfica... Ciekawe czy byłby uśmiech czy nie XD

Portret użytkownika chchiyan

Nie jestem do końca pewien,

Nie jestem do końca pewien, ale chyba udało mi się zakotwiczyć kręceniem długopisem między palcami. Piszę, że nie jestem pewien co do tego, więc może mi się to jedynie zdawać, ale jednak równie dobrze może to być kotwica. Kumpel siedzi w tym temacie znacznie dłużej ode mnie i mówi, że kotwice działają (przynajmniej działy jak podrywał dziewczynę z którą teraz jest:)). Najlepiej sprawdzić samemu.

Portret użytkownika Dj1234

czy kotwicą wg Ciebie musi

czy kotwicą wg Ciebie musi być dotyk czy może być to jakiś gest? typu tego co pisałeś wyżej

Portret użytkownika chchiyan

Kotwicą może być cokolwiek,

Kotwicą może być cokolwiek, gest, zapach, dotyk, miejsce, widok, sytuacja, od ciebie zależy z czego zrobisz kotwicę, ważne żebyś potem mógł w dowolnej sytuacji wywołać uczucie zakotwiczone, dlatego podałem dla przykładu gest, bo można go użyć w dowolnej sytuacji.

Wszystko w co wierzycie

Wszystko w co wierzycie działa to podstawa... pisząc ja nie wierze stwarzasz że ta metoda traci skuteczność. NLS jest całkowicie bezużyteczny w głośnych i hałaśliwych miejscach, czy w takich gdzie jesteście otoczeni grupą znajomych.

Portret użytkownika chchiyan

Nie wiem dlaczego miałaby

Nie wiem dlaczego miałaby tracić skuteczność, przecież grupa w niczym nie przeszkadza, nie stosujesz technik wobec grupy tylko wobec celu, chyba, że chcesz podnieść swoją pozycję. Grupa jednak może porządnie utrudnić sprawę.

Owszem przeszkadza... jeśli

Owszem przeszkadza... jeśli wprowadzasz kobietę w trans w celu zakotwiczenie w niej jakiegoś stanu ktoś może ją bardzo szybko z niego wyprowadzić, Twoja praca wtedy zaczyna się od nowa... nls'a radze używać sam na sam. Najlepiej w domu czy na spacerze w miarę spokojnym miejscu.

Portret użytkownika chchiyan

Tak, ale dotyczy to jedynie

Tak, ale dotyczy to jedynie transu, NLP to dość szerokie zagadnienie, nie tylko trans. Wiele technik dotyczy samego zachowania się, spojrzeń, układania zdań, czy formy w jakiej wypowiadasz zdanie, w transie rzeczywiście znajomi uniemożliwiają jakąkolwiek akcję.

chchiyan - Ja na przykład

chchiyan - Ja na przykład nie mam problemu z rozwiniętą rozmową. Szybko czas leci, mamy o czym gadać. W/w jest czas ciszy przy czym się pierwszy nie odzywam (działa). Ale jakoś z takich długich rozmów trwających nawet dwie-trzy godziny zawsze wychodzi przyjaźń. Nie wiem co źle robię. Chyba ten całus po "przyjacielsku" tak działa na nie. ;s Doradź mi coś związanego z tą technika to Ci dam 10 za artykuł! Smile

Portret użytkownika chchiyan

Masz "szukaj" w prawym

Masz "szukaj" w prawym górnym rogu, tam znajdziesz więcej niż to co ja wiem, nie jestem ekspertem w tej sprawie. Jeżeli wychodzi tylko przyjaźń to może nie dostarczasz jej wystarczająco dużo wrażeń, możliwe też, że jesteś na każde jej skinienie. Staraj się nie przejmować tym co ona mówi.
Zresztą Gracjan wystarczająco dużo napisał na stronie, znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, tylko poszukaj.
Jeśli pomogłem to fajnie, jeśli nie to trudno, a za artykuł daj taką ocenę jaką uważasz za słuszną.

www.www.kamod.net.ua

Нашел в интернете важный интернет-сайт с информацией про start-sport.com.ua.
www.ekostile.kz/katalog/fbr/gazovye-gorelki/