mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Trudne warunki pogodowe czyli DG z ANARKY

Portret użytkownika Spartakus

Hejka. Jako iż będzie to mój pierwszy blog, to proszę o wyrozumiałość.

Ta historia zdarzyła się naprawdę...

W sobotę ugadałem się z anarky że można jechać na dg do Krakowa. Następnego dnia tylko wstałem ogarnąłem o której mam na autobus, potem sms do anara i lecimy na Kraków.
Godzina 12 z hakiem byłem już na przystanku, ku mojemu zaskoczeniu spotkałem tam parę znajomych, w tym jedną dziewczynę którą widziałem ostatnio chyba w gimbazie, nazwijmy ją K. Jechała ona też do Krakowa więc zrodził się pomysł by przegadać z nią podróż i trochę się rozluźnić( swoją drogą pamiętam że za małolata miała spore cycki... Z resztą dalej takie ma Tongue). Wsiadłem do autobusu, dosiadłem się do niej i tak spędziłem kolejne 2 godziny. Dojechaliśmy na Dworzec centralny, wysiedliśmy, a ja w głębi duszy powiedziałem sobie "To mój dzień!!!", Panna K zaprowadziła mnie do galerii, Wymieniliśmy się numerami "żeby zostać w kontakcie" i każdy ruszył w swoim kierunku.

Była godzina 14 z paroma minutami, do przyjazdu Anarkiego miałem 2 godziny, więc zacząłem działać sam. Pierwsze podejście z otwieraczem " gdzie można coś dobrego zjeść" Usłyszałem że może w macu, więc kontynuowałem dalej. Dowiedziałem się jak ma na imię i że przyjechała tu z rodzicami do brata. Pogadaliśmy chwilę i leciałem dalej, numeru nie brałem. Stwierdziłem że warto coś zjeść, żeby nie opaść z sił więc skierowałem się ku macowi. Zjadłem i ruszyłem dalej, zrobiłem w sumie jeszcze z 4 podejścia i wybiła 16nasta. Ugadaliśmy się z anarem że będę czekał na niego przy macu od wejścia do mda. Po blisko 15 minutach czekania na niego zjawił się, Pierwsze co pomyślałem "Wysoki chudy brunet, to musi być on!". Okazało się że będzie działał z nami jeszcze ktoś, Tym kimś był Piotrek, nie za wysoki brunet najstarszy z nas.

Anarky gdzieś poszedł a ja z Piotrkiem zaczęliśmy działać, na początek skromnie we 2ch z otwieraczem "gdzie coś można zjeść" Potem działaliśmy na zmianę raz ja raz on w sumie po 2 podejścia zrobiliśmy, i wrócił Anarky. Wymieniliśmy się poglądami trochę pogadaliśmy o sobie i zaczęliśmy działać. Pierwszy byłem ja, Anarky wybrał mi laskę a ja poszedłem zagadać, otwieracz "Spodobałaś mi się i chciałbym cię poznać " dostałem totalną zlewkę i wróciłem do chłopaków 0-1 dla anarky Tongue. teraz Podejście naszego mistrza, wybrałem mu cel i poszedł, otwarł na "HEj, znasz taka stronkę jak spotted, bo w sumie lepiej jak walne posta, czy się przedstawię? " dostał zlewkę, i jest 1-1 Tongue. Teraz podejście Piotrka który podszedł z otwieraczem " chciałem cię poznać bo wyglądasz na interesującą dziewczynę" po paru minutach też dostał zlewkę.

Stwierdziliśmy że zarzucimy wyższe tępo, zrobiliśmy jeszcze po 2 takie podejścia i zaczęliśmy podchodzić do setów
Pierwsze podejście zrobiłem ja z Piotrkiem, zobaczyliśmy 2 dziewczyny siedzące i rozmawiające z sobą. Podeszliśmy z otwieraczem "hej można się dosiąść ?" dziewczyny stwierdziły że pewnie więc rzuciłem pierwszym trikiem "tylko wiecie co, ja lubie w środku więc zróbcie dla mnie miejsce" i tym sposobem na dzień dobry wyizolowałem w jakiś sposób swój target i przy okazji pomogłem piotrkowi też wyizolować swój. Zacząłem rozmowę od " co tutaj właściwie robisz ?" pogadaliśmy trochę o niej, uczy się w krk a z koleżanką widuje się od czasu do czasu, w tym czasie Piotrek już wyłapywał numer od tamtej, ja szczerzę jakoś nie byłem zainteresowany swoją więc numer wziąłem z grzeczności. Usłyszałem jeszcze że "nie przeszkadza ci to że mam chłopaka?" więc odbiłem to " ale mam zamiar poznać ciebie a nie twojego chłopaka" Numer zapisany pożegnaliśmy się i odeszliśmy anarky w tym czasie podbił do innej laski i podobno wyciągnął numer Tongue.

Zamieniliśmy się, ja podbiłem sam a chłopaki we 2ch,zobaczyłem że 2dziewczyny robią sobie tzw selfie więc podszedłem z tekstem " też chce selfie" zobaczyłem uśmiech u jednej więc ciągnąłem dalej " mogę się przysiąść" i znów trik z miejscem w środku, jedna z dziewczyn była zainteresowana, więc stwierdziłem że skoro ma snapchat więc niech mnie zaprosi i zrobimy sobie zdjęcie. Zdjęcie zrobione numer wzięty więc stwierdziłem że idę szukać kolegów bo gdzieś mi uciekli. Kolejne podejście też na snapczat, tym razem podeszliśmy we 3ch do setu. Jak okazało się były to 14sto latki... więc stwierdziliśmy że odpuszczamy, zrobiłem sobie tylko snapa z jedną i poszliśmy dalej. Zbliżała się już godzina 19 a ja miałem auto z pod galeri o tej godzinie więc stwierdziłem że co miałem podziałać to podziałałem.

Chłopaki podeszli jeszcze do setu anarki zgarnął numer i w tym czasie wbił do nasz Wilkorian. Przywitałem się z nim tylko i już musiałem lecieć do auta. Pogubiłem się, nie mogłem znaleźć gdzie czeka na mnie auto i krążyłem jeszcze przez jakieś 20 minut obok galerii. Na szczęście dzięki dopytywaniu się ludzi trafiłem na miejsce i wyruszyłem w drogę powrotną do domu, a Puasi jeszcze coś działali. Po drodze do domu złapała mnie burza śnieżna, jazda w tępię 40km/h oraz policja z fotoradarem. Na szczęście trafiłem do domu cały i zdrowy. Wypad do Krakowa wspominam bardzo fajnie, pozdrawiam chłopaków ( dzięki anark,piotrek, wilku za przybycie:))

Podsumowanie
---------------------------------------------------------------------------------
Dużo śmiechu, sporo podejść, pare zlewek, 2numery wzięte. Jednym słowem niedziela udana Laughing out loud
Jeśli by ktoś chciał podziałać ze mną, to zapraszam na pw Laughing out loud

Odpowiedzi

Portret użytkownika Mendoza

W pewnych fachu mawia się, że

W pewnych fachu mawia się, że są tylko dwie pogody. Dobra i bardzo dobra.

Portret użytkownika zivetar

Ej, co Wy później robicie z

Ej, co Wy później robicie z tymi numerami?

Portret użytkownika Spartakus

ja dla przykładu prowadzę grę

ja dla przykładu prowadzę grę sms. Zawsze to jakieś wyzwanie:D

Nowy domyk, SC, snap close!

Nowy domyk, SC, snap close! Wink

Akcje na plus, fajnie ze działacie mimo wszystko nigdy nie zrozumiem fascynacji indirectem Laughing out loud

Portret użytkownika Spartakus

haha, no wiesz,każdy lubi co

haha, no wiesz,każdy lubi co chce Laughing out loud

A jak dla mnie to jedna

A jak dla mnie to jedna wielka ściema i kolorowanka.

Komentować mi się tego zbierania numerów nie chce, bo na chuj to komu, a konkretniej na chuj to - mi. Ale no każdy ma swoje zdanie na ten temat i je szanuję.

Ale kurwa fotoradar w śnieżycy ? Żaden policjant Ci nie wyjdzie z fotoradarem w deszczu, ale nie przez to że zmoczy sobie czapkę, a przez to że nie ma prawa użyć go w takich warunkach atmosferycznych, nie wspominając o śnieżycy bo prędkość mierzy kurwa czego ? Płatka śniegu ? Bo na pewno nie nadjeżdżającego samochodu. Nie wiem czy są jeszcze ludzie na tyle naiwni że zatrzymaliby się do kontroli pod tym pretekstem, jak i policjanci tak naiwni że komuś wcisną taki mandat. Polska to Polska, ale wbrew pozorom to jeszcze nie Ukrain. Więc o jakim Ty do ciula fotoradarze mówisz ? I tyczy się to tych stacjonarnych przy drodze jak i tych w ręku policjanta jak i tych montowanych w nieoznakowanych radiowozach - choć z tym ostatnim jest to inaczej normowane przepisami.

Portret użytkownika Spartakus

takie jest twoje zdanie.

takie jest twoje zdanie. Jeśli w jakiś sposób mi nie wierzysz to trudno, masz do tego prawo. Co do fotoradaru, miałem na myśli suszarkę trzymaną w ręku, moja pomyłka, tu masz rację.

O tym też mówię. Nie jest to

O tym też mówię. Nie jest to możliwe by jakikolwiek policjant w taką pogodę stał z suszarką obok drogi.

Proost ma rację, po cholerę

Proost ma rację, po cholerę policjant miałby z suszarką stać skoro w śnieżycę raczej nikt by nie przekraczał limitu? Pomijając warunki atmosferyczne, ile tak mógłby stać? 10 minut?

Portret użytkownika Ulrich II

nie lepiej dzieciaka w

nie lepiej dzieciaka w weekend odwiedzić, zamiast po jakiś galeriach latać ... ale co ja tam wiem, stary ramol jestem Wink

Portret użytkownika Spartakus

Dzieciaka nie mam więc wiesz

Dzieciaka nie mam więc wiesz Tongue Nie trafiłeś Smile

Portret użytkownika Ulrich II

twój mentor ma ...

twój mentor ma ...

Portret użytkownika Anarky

jestes moim hejterem czy jak?

jestes moim hejterem czy jak? .. a o dzieciaka się nie martw Smile

Może on wyznaje zasadę YOLO?

Może on wyznaje zasadę YOLO?

Niski poziom musi prezentować

Niski poziom musi prezentować laska skoro dobre jedzenie utożsamia z mackiem Wink Nie działam na DG to brak mi doświadczenia ale niech ktoś szczerze odpowie - czy naprawdę działają takie odbicia jak "chcę poznać Ciebie a nie chłopaka" itp.? Bo mi się wydaje że to może działać ale jedynie na panienki w pewien sposób łatwe.

Portret użytkownika Spartakus

ja odbiłem i dała nr więc coś

ja odbiłem i dała nr więc coś w tym musi być.Laughing out loud

Moim zdaniem to jest odbicie

Moim zdaniem to jest odbicie dla odbicia zeby po prostu coś powiedziec a nie mówic 'yyy' Wink Ogólnie jak ma chłopaka to możesz powiedziec, że nie chcesz jej go zastąpic tylko ją po prostu poznac bla bla bla, często to siada

Rutynkowe odbijanie, czasami

Rutynkowe odbijanie, czasami można nie trafić z kalibrowaniem. Ponadto od każdej kobiety możesz spodziewać się ST. Myślę, że uwodzenie w zasadzie polega na odbijaniu ST. Kobiety boją się określenia jako łatwej. Zawsze możesz pokazać, że potrafisz w to "grać"

"Jak okazało się były to

"Jak okazało się były to 14sto latki... więc stwierdziliśmy że odpuszczamy, zrobiłem sobie tylko snapa z jedną i poszliśmy dalej"

Przesadzacie z tym odpuszczaniem, serio. Przy dobrych 14-tkach też pyta staje. A nóż by się okazało, że to nieletnie lodziary za szejka i dobrą zabawę byście może mieli i z krzyża spuścili sobie

ps. dla trzęsących portkami przez ewentualnym prokuratorem - kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Smile

Ja bym zaraz wylapal bana za

Ja bym zaraz wylapal bana za takie slowa

Portret użytkownika Stary Cap

O! Takie teksty lubię!

O! Takie teksty lubię! Smile

Przemo już nie raz udowodnił,

Przemo już nie raz udowodnił, że lubi młodsze.

Wszystko fajnie chłopaki.

Wszystko fajnie chłopaki. Każdy robi w wolnej chwili na co ma ochotę i co mu się podoba. Wierzę że mieliście niezły ubaw. Jednak jeśli jesteście na poziomie Barcelony to przestańcie latać po okręgówkach i kretowiskach,proszę mi tu sparingi rozgrywać z dobrymi markami:)Chętnie poczytam...

https://np.com.ua

Нашел в интернете авторитетный сайт со статьями про анаболики купить http://buysteroids.in.ua
apothekepillen.com/rezeptfrei/cialis-generika-tadalafil