mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

rozstanie, obserwacje i wnioski, samorozwój.

2 posts / 0 new
Ostatni
tromba
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: poza Polską

Dołączył: 2015-01-05
Punkty pomocy: 0
rozstanie, obserwacje i wnioski, samorozwój.

Trafiłem tu jako podręcznikowy przykład większości osób tu trafiających. Sypał mi się związek, o którym możecie przeczytać na forum. Uniknąłem bycia porzuconym i zachowałem resztki godności, że to ja się z nią rozstałem, a nie chciałem trwać w tym zawieszeniu czy coś jej się odwidzi i znowu do mnie coś poczuje, czy sama mnie kopnie za 2 miesiące bo jej przestało zależeć. Nie było to łatwe, ale dałem radę. Rozstaliśmy się pokojowo, odmówiłem przyjaźni po związku bo mi wciąż na niej zależy i potrzebuję czasu aby to co do niej czuję zdechło we mnie i potrzebuję czasu na ogarnięcie głowy (a jest co ogarniać). Nie mam z nią kontaktu, jedyny kontakt to załatwiliśmy kwestie finansowe i czeka mnie spotkanie bo mam jej rzeczy i ona chce je odzyskać. Daję sobie radę w kwesti braku kontaktu, nie usunąłem jej z facebooka ani jej numeru tel bo uważam to za dziecinadę (skrajnie drastyczny krok, który powinni robić Ci w najcięższych sytuacjach, ja sobie radzę dobrze po rozstaniu).

Czy chcę żeby wróciła? Nie wiem, moje zaufanie do niej spadło drastycznie (nie chciałbym żeby taka sytuacja się powtórzyła i mógłbym mieć cały czas w głowie film, że sytuacja może się powtórzyć za jakiś czas i żyłbym w swojego rodzaju niepewności).
Może to dziwnie zabrzmi, ale to rozstanie póki co otworzyło mi oczy na to jak słabą jednostką jestem i ile mam pracy aby poprawić siebie, swój światopogląd itd. Jestem na dnie wytrzymałości zarówno psychicznej jak i fizycznej. Nie mam na razie ochoty poznawać nowych dziewczyn i ich podrywać bo bez pracy nad sobą w następnym związku sytuacja się powtórzy. Po 26 latach życia zdałem sobie sprawę jak ważne jest bycie szczęśliwym samemu ze sobą oraz, że szczęśliwe życie nie powinno być uzależnione od kogoś/czegoś. Mam 26 lat, a jestem na mentalnym poziomie 16latka jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie.

Chcę poświęcić te kilka najbliższych miesięcy tylko i wyłącznie sobie. Chcę wrócić do moich starych zainteresowań, chcę poprawić kondycję. Jednak najwięcej do roboty mam z głową. Jestem człowiekiem o niskiej samoocenie, niskim poczuciu własnej wartości, czuję się mega nieatrakcyjny, sztywny, nudny itd. Łatwo poddaję się emocjom. Jestem osobą bezpośrednią, często złośliwą (w dobrym tego słowa znaczeniu), najwięcej jednak dopierdalam podświadomie sam sobie. Gnoję często sam siebie co mnie blokuje. Na dodatek jestem pesymistą, widzę świat w szarych albo czarnych kolorach. Teraz jak na to wszystko patrzę, mój związek musiał się rozpaść, bo ja go nie prowadziłem jak należy.

Nie widzę innego wyjścia jak popracować nad sobą, samooceną, poczuciem własnej wartości. Czytałem mnóstwo artykułów w necie itd. Chciałbym was poprosić o jakieś konkretne książki, tematyka samorozwoju w kwesti samooceny i własnej wartości szeroka, nie wiem jak to zacząć ogarniać. Jeżeli sami przeczytaliście coś co wam pomogło może zarzucić tytułem. Żeby nie było, że po prostu truję dupę, a nic nie szukałem - chce przeczytać na start książki "Sekret" i "Olbrzymie kroki". Jeżeli ktoś ma jakieś inne propozycje typowo na start - będę wdzięczny. Mogą być książki w języku angielskim, żyję za granicą i angielski nie jest mi obcy.

bali
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: POL

Dołączył: 2015-01-03
Punkty pomocy: 252

Little Gold Book of Yes! Attitude: How to Find, Build and Keep a Yes! Attitude for a Lifetime of Success

Polecam ksiązki tego pana.
Sposob jego myslenia i podejscia do zycia wykorzystuja najwieksze korporacje na swiecie. Dlaczego? Bo działa!

Nie znalazlem polskiego tlumaczenia ksiazek niestety (chociaz dawno szukalem )ale ... to co mi zapadlo na dlugo w pamieci po przeczytaniu jednej-

'' Gdy splonie ci dach nad glowa, zacznij podziwiac gwiazdy ''
Pozdrawiam Smile

Znaczenie życia jest takie, że ma być przeżywane, nie sprzedawane, konceptualizowane lub wciskane w jakiś schematyczny system.

http://aboutviagra.info

www.babyforyou.org/kak-stat-surrogatnoj-mamoj/

www.atrox.com.ua