mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Konto do usunięcia

14 posts / 0 new
Ostatni
Vixen
Nieobecny
Uwaga! Kasuje i edytuje swoje wpisy!!!
Wiek: 23
Miejscowość: Lwa

Dołączył: 2013-05-10
Punkty pomocy: 5
Konto do usunięcia

Proszę o usunięcie mojego konta

Zgodnie z art. 128 Konstytucji RP wybory muszą odbyć się w dzień wolny od pracy przypadający między 75. a 100. dniem przed końcem kadencji urzędującego prezydenta[a]. Ponieważ pięcioletnia kadencja Bronisława Komorowskiego kończy się 6 sierpnia 2015, więc I tura w zwykłym terminie mogła zostać zarządzona na dzień wolny między 27 kwietnia a 22 maja 2015 (II tura odpowiednio między 11 maja a 5 czerwca 2015)[1]. Ostatecznie marszałek Sejmu zarządził wybory na 10 maja 2015[2]. Głosowanie odbędzie się w godzinach 7.00–21.00. W przypadku nieotrzymania przez żadnego kandydata więcej niż połowy ważnych głosów zostanie, zgodnie z Konstytucją, przeprowadzone 2 tygodnie później (czyli 24 maja) ponowne głosowanie (II tura wyborów), w którym uczestniczyć będzie 2 kandydatów z najwyższą liczbą głosów otrzymanych w pierwszym głosowaniu. Jeżeli którykolwiek z tych dwóch kandydatów wycofa zgodę na kandydowanie, utraci prawo wyborcze lub umrze, w jego miejsce, zgodnie z art. 292 Kodeksu wyborczego, do wyborów w ponownym głosowaniu dopuszczony będzie kandydat, który otrzymał kolejno największą liczbę głosów w pierwszym głosowaniu. W takim wypadku datę ponownego głosowania (II tury) odracza się o dalszych 14 dni, czyli do 7 czerwca 2015.

Zbyt dużo bólu nienawiści, znieczulicy
Zbyt dużo bliźnich naznaczonych przez blizny
Zbyt wielu bliskich których tracisz w życiu szybkim
Zbyt duże drzyzgi już się gubię w tym wszystkim.

Ja już nie mogę....

Falcon21
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50
Miejscowość: sosnowiec

Dołączył: 2014-11-29
Punkty pomocy: 483

To nie jest kolejny problem tylko ciągle ten sam... idź do tego psychologa w końcu...

~ Uczucia tych, których przestaliśmy kochać, są zawsze śmieszne.

Creedence
Portret użytkownika Creedence
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2014-04-09
Punkty pomocy: 518

Psychiatra/ Psychoterapeuta

Polecam ten wpis:

Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu. Przeczytaj wpis, i komentarze pod nim.

+ http://mobilklasik.info/blog/dro...

Przez internet ciężko pomóc jeśli to coś poważnego. Ale przeczytaj te dwa wpisy!!!

I oczywiście magiczny środek na wszystko i to serio nie wal gruchy przez jakiś czas.

Konstanty
Portret użytkownika Konstanty
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 27
Miejscowość: 3city

Dołączył: 2014-03-13
Punkty pomocy: 3356

Ja też przejebałem wiek 16-19 i nie płaczę. Skup się na tym co przed Tobą. Nic Cię jeszcze nie ominęło.

____________________________________________
"Umysł jest jak spa­dochron. Działa, tylko kiedy jest otwarty." - Frank Zappa

Zyzz
Portret użytkownika Zyzz
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Beverly Hills

Dołączył: 2013-09-19
Punkty pomocy: 115

Na pewno wizyta u psychologa/psychoterapeuty by się przydała. Pogadaj z kimś o tym w 4 oczy. A o samobójstwie nawet nie myśl. Najłatwiej jest się użalać nad sobą, ciężej już zacząć działać. Nie ma co już myśleć o przeszłości, bo tego już nie zmienisz, zacznij żyć teraźniejszością, masz jeszcze szansę wrócić do gry. Samo to, że założyłeś tu temat pokazuje że chcesz coś zmienić, że Ci zależy. Żałujesz że nie korzystałeś z życia, a co to już leżysz na łożu śmierci że masz takie myśli ?? Chłopie masz 23 lata, całe życie przed sobą, a zadręczasz się tymi 3 latami ? Uwierz mi że ludzie mają gorsze problemy od Twoich, rodzą się niepełnosprawni, tracą bliskich, a jakoś się nie poddają. Pamiętaj nigdy się nie poddawaj. Obejrzyj sobie jednego gościa, nazywa się Nick Vujicic. Niech jego osoba natchnie Cię do korzystania z życia, walki o swoje marzenia Wink. Przeczytaj też sobie 'Potęga teraźniejszości' Eckharta Tolle, może Ci pomoże.

Haversham
Portret użytkownika Haversham
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: -

Dołączył: 2012-10-26
Punkty pomocy: 405

Stary potrzebujesz kogoś z kim będziesz mógł wyskoczyć na przysłowiowe piwko, albo gałe pokopać. Żaden psychiatra i lek tego za Ciebie nie załatwi.

Kon­cert miał dziw­nie nieskład­ne brzmienie:
wpierw grały zmysły, po­tem sumienie.

MrSnoofie (niezweryfikowany)

Fascynujące. Chłop po próbach S, na lekach, po szpitalach, rozjebany jak się masz - i mówisz, że go piwko i gała postawi na nogi? No naprawdę, szaman.

Zyzz
Portret użytkownika Zyzz
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Beverly Hills

Dołączył: 2013-09-19
Punkty pomocy: 115

To chyba miał być taki luźny przykład... Czasami właśnie człowiek potrzebuje takich zdrowych relacji z innymi, poczucia że żyje, rozerwania się Wink

TYAB
Portret użytkownika TYAB
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30+
Miejscowość: Cała Polska

Dołączył: 2013-10-17
Punkty pomocy: 1887

Ja przejebałem wiek od 13 do 26 roku życia. Psychoterapeuta masz bałagan w głowie...bardzo duży.

Dam Ci do myślenia

Tia_a
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: ------

Dołączył: 2015-03-04
Punkty pomocy: 3

Wiem co przeżywasz, przechodziłem przez to samo. Teraz jest trochę lepiej.
Właściwie nie wiem od czego by tu zacząć żeby ci chociaż trochę pomóc. Sam mam 20 lat, pochodzę z małej wsi i też praktycznie żadnych znajomych nie mam . Nie wspominając o jakiś dziewczynach/koleżankach. Zaledwie kilku kolegów których policzę na palcach jednej ręki i to w dodatku jakoś średnio mam ochotę się z nimi widzieć.
Tutaj odniosę się jeszcze do "Haversham" nawet jeśli miałby z kim wyjść na piwo, to na dłuższą metę nie za wiele to zmieni, bo ile można wychodzić na to piwo i gadać o jednym i tym samym ? Po czasie ma się już po dziurki w nosie tego piwa i paplaniny. Wiem po własnym przykładzie. Wracając do twojego problemu. Zyzz podał ci tytuł dobrej książki. Czytałem, polecam. Jest jeszcze kilka innych równie dobrych wnoszących coś do życia, ale nie myśl, że przeczytasz jedną, drugą, trzecią i wszystko się zmieni samo. To tak nie działa. Chodzi o to żebyś zmienił swoje przekonania/myślenie, zdystansował się od tego wszystkiego i pojął, że możesz zmienić swoje życie, ale to wymaga czasu i wiedzy jak się za to zabrać.(Tutaj musiałbyś zgłębić swoją wiedzę, ale szczerze zachęcam.) Poczytaj o PP trochę. Sam mogę ci podać jakieś przydatne linki na pw, jeśli byś chciał.
Cóż poza tym ? To tak jak inni pisali, może psychoterapeuta coś pomoże.

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Włączona
Wtajemniczony
Wiek: 21
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 691

Czujesz pustkę bo nie masz celu w życiu. Obwiniasz siebie za bzdury. Zabiłeś kogoś?! Zgwałciłeś? Jeżeli nie, to w takim razie nie masz prawa czuć się winny. To nie ta emocja. Możesz czuć się co najwyżej rozczarowany, ale nie winny. Rozczarowany swoim zachowaniem. A ściślej - brakiem roztropności. Ale co z tego? Z tego też nic nie wynika. Bo mając te 16-19 lat czy wiedziałeś, że będziesz odczuwał lęk i poczucie winy gdu będziesz miał 23? Pewnie nie. Brakowało Ci wiedzy, samowiedzy. Czemu nie obwiniasz siebie za brak samoświadomości?
Więc za co się obwiniasz?
Idealizujesz ludzi, pewnie dlatego się ich boisz. Boisz się, że Cię wyśmieją właśnie za to, za co Ty się obwiniasz. Za to, nad czym nie miałeś władzy. Rozumiesz Twoje koślawe rozumowanie?

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

Vixen
Nieobecny
Uwaga! Kasuje i edytuje swoje wpisy!!!
Wiek: 23
Miejscowość: Lwa

Dołączył: 2013-05-10
Punkty pomocy: 5

Dziekuje za wszystkie wpisy, z psychologa na razie nie skozystam (wiem ze moze mi pomoc), ale mimo to chce probowac sam sie "terapiowac" w postaci analizowania swoich mysli (wedlug ksiazek Beaty Pawlikowskiej) i w sumie widac chyba postep, najgorsze sa te chwile sciagajace w dol, ale coz. Moze bedzie lepiej.

Zbyt dużo bólu nienawiści, znieczulicy
Zbyt dużo bliźnich naznaczonych przez blizny
Zbyt wielu bliskich których tracisz w życiu szybkim
Zbyt duże drzyzgi już się gubię w tym wszystkim.

Ja już nie mogę....

skrzat
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: .

Dołączył: 2013-05-10
Punkty pomocy: 117

Ja bym na twoim miejscu tą psychoterapię jeszcze raz jednak rozważył. Na dodatek można to załatwić na NFZ, więc nawet za to nie płacisz - nad czym się tu zastanawiać? Terapia na własną rękę jest dobra, ale bardziej jako uzupełnienie. Zwróć uwagę, że bywasz teraz w różnych nieciekawych stanach, które mocno zaburzają myślenie, więc to znacznie utrudnia pomoc samemu sobie. Terapeuta patrzy na twój problem z dystansem i "przerabia" takich ludzi na co dzień, więc ma w tym temacie doświadczenie i wiedzę.

Этот полезный интернет-сайт с информацией про https://best-mining.com.ua.
Акватест купить

progressive.com.kz/prodvizhenie-sajta-astana/