mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Mój blog, moje życie

Portret użytkownika Hochsztapler

Ten blog nie zawiera żadnych opisów relacji z kobietami, żadnych wskazówek ani porad. Ten tekst jest w całości przeznaczony tylko dla mojej osoby, dlatego czytając go narażasz się na zmarnowanie czasu.

Uznałem, że muszę zapisać, to co obecnie się dzieje w mojej głowie i to, czego się obawiam.
11:03, 21.10.2016. Mam 19 lat, skończyłem liceum. Zadaje sobie to pytanie, czemu poszedłem do liceum? 3 lata nauki, a potem tylko matura, z której i tak nie mam pożytku. Nie poszedłem na studia, stwierdziłem, że to strata czasu, bo w końcu 5 lat studiów to dość długo, a ja wolałem przez ten czas zarabiać, zbierać doświadczenie, i w końcu stać się finansowo wolnym.

Teraz, kiedy mogę to realizować to się cholernie boję. Strach mnie przeżera od środka, że nie dam rady. Bo niby jak mam to zrobić?
Nawet mi się nie chcę, no bo po co? Mam dach nad głową, w lodówce zawsze jest coś do jedzenia, no i siłownia, w której się dosłownie zakochałem. Szkoda, że żyje z portfela rodziców.
Czuję, że muszę coś zrobić, bo stanę się taką wielką pizdą, że nawet sobie tego nie wyobrażam.
Mam zajebiście wygodną strefę komfortu, z której ciężko jest wyjść, ale zrobię to, muszę to zrobić. Marzenia, muszą się spełnić

Co teraz zrobić? Jakie ustawić sobie cele? Muszę znaleźć pracę i przetrwać tą zimę. W okresie letnim mam nadzieję, że wyjadę za granicę, bo mam tam rodzinę i może jakaś praca się znajdzie. Zbieram pieniądze i inwestuje. Tylko w co? Chciałbym wynajmować ludziom mieszkania. Zawsze mnie to kręciło, bo to miłe uczucie, jak dajesz drugiemu człowiekowi miejsce, gdzie może swobodnie się uczyć, pracować.
Czeka mnie długie zbieranie tej gotówki, mieszkania kosztują tyle, że ciężko mi to nawet sobie wyobrazić.

Odpowiedzi

czytaleś Obudź w sobie

czytaleś Obudź w sobie olbrzyma A Robbinsa? przyznaje iz z rezerwą podchodzę do takich ksiazek ale jesli Twoj wewnętrzny glos-motywacja, jest slaby zas jedyna osoba na kogo mozesz liczyc to Ty sam to jest to dobry wybor. dodatkowo polecam obejrzec film YES MAN. Powodzenia!!

Portret użytkownika Igorsky

Stary to jest przykre, że

Stary to jest przykre, że mając 19 lat nie masz ambicji i się boisz wyjść poza swoją "strefę komfortu", zastanów się co będzie z Twoją strefą komfortu jak będziesz miał pierwsze zobowiązania na głowie.

Chcesz się rozwijać, a nie idziesz na studia? Idź tam chociażby ze względu na to, że poznasz ciekawych ludzi i poszerzysz horyzonty, bo inaczej skończysz w Anglii na zmywaku z cyfrowym polsatem, puszką piwa i bachorem i to jeszcze przed trzydziestkom.

No chyba, ze chcesz stać na bramce w Anesie.......

Portret użytkownika Kalili

W Anglii na zmywaku... stary

W Anglii na zmywaku... stary nie znam nikogo takiego, a byłem tam 3 lata Smile
Anglia zajebista perspektywa, zeby zarobić hajs, a przy tym rozwijać się tylko trzeba mieć zaparcie i jasno sprecyzowane cele. W ciągu 3 lat odołożysz od chuja hajsu i wyjedziesz jak ja np do Australii, a tutaj się już chce wszystkiego Smile
Stary musisz mieć plany. Krótko i długo terminowe!

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

Mówisz że "Nadszedł czas by

Mówisz że "Nadszedł czas by wziąć sprawy w swoje ręce i opuścić ciepły kurwidołek"? Do boju! Tyle, że z kurwidołka wyłazi się własnymi siłami, a nie blogami i komentarzami. Smile

Portret użytkownika nera

A ja od siebie dodam, że

A ja od siebie dodam, że jeśli chcesz wynajmować ludziom mieszkania, to musisz je najpierw kupić... Z tego zdajesz sobie sprawę. I fajnie... Ale wiesz, też, że te mieszkania muszą jakoś wyglądać, być umeblowane etc.? Ludzie na jedno mieszkanie zbierają nieraz całe życie. Nawet pracując za granicą. A aby pracować i zarabiać naprawdę sporo wyższe pieniądze niż w Polsce, to za granicą musisz mieć konkretny fach w ręku i zawód albo ewentualnie pracować na jakiejś platformie wiertniczej na Morzu Północnym (straszna tyrka ale warto podobno)... Jakiś zawód budowany, mechaniczny inny tego typu rzemieślniczy warto mieć wyjeżdzając. A jeśli jesteś po Ogólniaku, nie masz studiów, masz 19 lat i pewnie w najlepszym przypadku masz tylko prawko kat. B to co chcesz robić czy tu czy zagranicą by na te mieszkania wszystkie zarobić? Pracą na produkcji, sprzątaniem, pakowaniem, zmywakiem czy innymi najprostszymi pracami zagranicznymi to nie zarobisz na jedno mieszkanie. A co dopiero na kilka by żyć jak rentier z wynajmu... Nie chcesz iść na studia? I ok... Idź do jakieś szkoły policealnej czy na jakiś zajebisty kurs.

I nie... nie podcinam Ci skrzydeł ani nie hejtuję, tylko trochę ducha realizmu chcę tchnąć w Ciebie. Zainwestuj najpierw w siebie tutaj i w jakiś konkretny fach. A dopiero potem myśl o życiu rentierskim...

Portret użytkownika marine_trooper

A kto powiedział, że

A kto powiedział, że mieszkania trzeba wynajmować w Polsce? Przykładowo na Malcie i w niektórych miejscach w Hiszpanii można je kupić taniej niż u nas, a potem wynajmować turystom. Niektórzy kupują nawet w Azji Płd.-Wsch., a potem wynajmują przyjezdnym z USA i Europy po cenach zachodnich.

EDIT: Jeśli chodzi o fach: przykładowo jako glazurnik można samodzielnie działać już po pół roku praktyki (trzeba w tym celu załapać się do jakiejś ekipy na ten czas, co oczywiście może być trudne). Malarzem pokojowym można zostać nawet jeszcze szybciej. Tymczasem takie zawody poszukiwane są np. w krajach skandynawskich. Jeszcze inny przykład to pielęgniarz - ofert pracy za granicą pełno (w Polsce się nie opłaca), zarobki wysokie. Choć tu oczywiście oprócz skończenia stosownej szkoły trzeba mieć też powołanie.

Po co to piszę? Dla uświadomienia, że cele autora wcale nie są takim odrealnionym bajaniem. Bedzie on jednak musiał włożyć trochę wysiłku w ich realizację.

Предлагаем http://start-sport.com.ua в любом городе.
https://seotexts.com

progressive.com.kz