mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dlaczego Twoja historia w ogóle mnie nie obchodzi?

Złota zasada podrywu, klucz do kobiecych cipek, jedyna skuteczna metoda..
Tak teraz już wiem jak to zrobić dlatego podzielę się z wami wszystkimi, otóż blablabla

Dlaczego mimo dobrej wartościowej treści nikt nie lubi mojego wpisu? Sad

Być może i Tobie kiedyś przewinęła się taka myśl, tyle przeczytałeś, tyle przepracowałeś, te wszystkie podejścia, numery, KC,SC , zlewki, tona doświadczenia, wiesz już co i jak, a mimo to zawsze znajdzie się ktoś kto uważa, że nie masz racji, że jeszcze wiele przed Tobą, że to jest OK ale to jeszcze nie to.
Modelowanie to jeden z najlepszych wynalazków dzisiejszych czasów, skoro ktoś osiągnął sukces to znaczy, że wie jak to zrobić i wystarczy zrobić to co on i witaj sukcesie! Tylko czemu tak mało ludzi to docenia i naprawdę rozumie? A no dlatego, że to wcale nie takie proste.

Wyobraź sobie taką sytuację, Ty i Twój przyjaciel macie problem z brakiem energii w trakcie dnia, zupełnie nie wiecie o co chodzi ale pewnego dnia przyjaciel przychodzi do Ciebie pełen radości i optymizmu i orzeka: „wystarczyło wziąć magnez, teraz mam mnóstwo energii, tylko spójrz!!”. Podekscytowany tym faktem, również zaczynasz łykać magnez ale po tygodniu, dwóch wcale nie widzisz rezultatów, o co chodzi możesz spytać, przecież mu pomogło.. a może ze mną jest coś nie tak?

A może Tobie w takiej sytuacji po prostu potrzeba 8h snu zamiast wyciśniętych 3. Te same objawy, mogą mieć zupełnie inny przyczyny, jednemu potrzeba witaminek a drugiemu więcej snu.

Dlaczego modelowanie zawodzi?

Żeby kogoś w 100% dobrze zmodelować i osiągnąć dokładnie to co on, musiałbyś być NIM! To znaczy musiałbyś zmodelować każdy aspekt jego życia, a umówmy się, ciężko jest zamienić swoją przeszłość na taką jaką ma ktoś inny. Każda spotkana osoba, usłyszane słowo, zobaczona rzecz w jakimś stopniu wpływa na Twoje życie, dlatego nie ma dwóch identycznych osób na świecie. Jak to się ma do podrywania?

Matematycy z XIX wieku nie uwierzyliby, że za niespełna 200 lat, ludzie będą mogli komunikować się za pomocą małych urządzeń przypominających cegiełki, ich umysły po prostu by nie potrafiły tego pojąć.

Tak samo ktoś kto czyta Twoją historię i Twoje rady często nie pojmie o co tak właściwie chodzi. Wieczna wojna między początkującymi, średnio-zaawansowanymi i zaawansowanymi, gdzie każdy każdego poucza, każdy mówi co jest lepsze jest totalnie bez sensu. Osoba początkująca nie zrozumie, że lepiej jest być naturalnym, musi przejść drogę, popełnić błędy, dojrzeć, nauczyć się na własnym doświadczeniu, dopiero wtedy w pełni świadomie będzie mogła stwierdzić – tak rozumiem to, warto być naturalnym.

Cała kwintesencja tkwi w ZROZUMIENIU

Dokładnie tego nam brakuje, zrozumienia w jakiej sytuacji się ktoś znajduje, chcemy doradzać, udowadniać kto ma racje, ale tak naprawdę tylko Ty sam wiesz co jest TYLKO DLA CIEBIE dobre i to jest najpiękniejsze. Każdy ma własną drogę do przejścia i każdy wie którędy musi pójść, nawet jeżeli będzie to droga w złym kierunku, kto wie, może akurat tego ta osoba właśnie potrzebuje.

Bardzo często spotyka się burzę, gdy jakiś „małolat” wspomni o tym, że ta kobieta „jest dla niego całym życiem i kocha ją ponad wszystko”. Starsi bardziej doświadczeni koledzy od razu wpychają się z swoimi złotymi uwagami, że gówno prawda, że jeszcze spotka mnóstwo kobiet, że mu się tylko tak wydaje. Ale co oni do licha mogą wiedzieć o tym chłopaku? W jego głowie, sercu ta kobieta W TYM MOMENCIE jest całym światem, to nieistotne czy za tydzień będzie inaczej, W TYM MOMENCIE jest tak i nikt nie ma tu nic do gadania.

WIĘCEJ ZROZUMIENIA!

Złota rada która Cie zabije

Czy zatem nie warto czytać innych wpisów i rad? Oczywiście, że warto, ale nie warto przyjmować wszystkiego za pewnik. Dobrze wiesz czego teraz potrzebujesz, dlatego z każdego wpisu, z każdej myśli, słowa weź dokładnie to czego na ten moment potrzebujesz i idź dalej swoją drogą, nie daj sobie wmówić, że jest źle. Nie da się przeskoczyć z miejsca A do B jedynie słuchając rad kolegów, trzeba wykonać ruch. I najważniejsze : ZAWSZE UCZ SIĘ NA SWOICH BŁĘDACH.

Rada dla ‘starszych’ kolegów

Jeżeli waszą intencją jest naprawdę POMOC innym, a nie udowadnianie swojej lepszości, to okażcie zrozumienie i WSPARCIE. Forsowanie siłą, ostrym językiem nigdy nie pomaga, dlatego gdy następnym razem będziesz chciał ‘pocisnąć’ mniej doświadczonemu koledze, jak to gówno wie o życiu, napisz jedynie „powodzenia na drodze”.

Ale moja historia, przecież w ogóle Cie nie obchodzi.. Smile

EDIT

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, to ciekawe że nikt nie zasugerował się do rady żeby życzyć powodzenia na drodze, natomiast znalazło się sporo takich co chcieli pokazać kto tu ma rację, pytanie czy tymi komentarzami chcieli mi pomóc, dać radę, czy tylko polechtac swojego ego.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Mugen

To moze jeszcze wspolczuc i

To moze jeszcze wspolczuc i dac cycusia do potrzymania jak mamusia? Przeciez o to chodzi, ze czlowiek pisze post bo nie moze racjonalnie rozwiazac problemu, targaja nim emocje. Wtedy ktos pomaga widzac sytuacje z boku, jednak rzadko kiedy ktokolwiek poslucha rady bo jest tak zaslepiony swoimi emocjami, ze podejmie chujowa decyzje.

Jaki zatem sens udzielenia

Jaki zatem sens udzielenia tych rad? Szczególnie w taki sarkastyczny sposób?

Napisałeś, że cała

Napisałeś, że cała kwintesencja tkwi w zrozumieniu hmm... nie wiem czy ty to widzisz, ale każdy z nas rozumie taką osobę, przerabialiśmy chociaż podobną sytuację. Czemu mówimy początkującym użytkownikom (chociaż nie zawsze) , że dana kobieta nie będzie tą jedyną?

Bo wielu z nas kiedyś tak myślało, dostało kopa na mordę, solidnego, następnie przemyliśmy twarz i poszliśmy dalej. Właśnie dlatego tak mówimy, dlatego ostrzegamy, bo multum kobiet potrafi manipulować uczuciami faceta, a szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie kobiety stają się coraz silniejszą płcią, a mężczyźni coraz bardziej stają się cipciowaci.

Od zarania dziejów mężczyzna był twardy z charakteru, twardy ogólnie. Był symbolem potęgi, tego uczy nas historia. Wielu z nas wie, że coraz więcej facetów nie jest tak twardych, mają duszę romantyka takiego z prawdziwego zdarzenia, którzy mówią o swoich uczuciach na prawo i lewo i tak też czują.

Teraz my jesteśmy po to, aby stanąć obok i na podstawie informacji jakiegoś zdarzenia stawiać tezy i przykłady co ma dany facet zrobić. Czemu? A dlatego, aby jak większość z nas nie dostał tego kopa na twarz.

Reasumując, nie rób z nas takich złych ludzi, po prostu jesteśmy szczerzy. A jak nadal będziesz miał problem z tym, że mówimy dosadnie co dana osoba zjebała i jakie ma szanse na coś to zobacz tam na górze strony, o tam ^^^^^^^^ jest taka kobieta uśmiechnięta i po prawej stronie jest fajny napis Miej jaja by robić i mówić to na co masz ochotę .

Nie dotyczy to tylko kobiet, ale całego życia (z zachowaniem rozsądu), a na tej stronie, każdy ma prawo przedstawić swój punkt widzenia tak jak właśnie ty to zrobiłeś Wink

Powodzenia Laughing out loud

W jaki sposób ta osoba ma się

W jaki sposób ta osoba ma się stać twarda i "mieć jaja" jeżeli nasze super rady uchronia ją przed tymi kopami? Co wzmacnia rada żeby czegoś nie robić czy podniesienie się po kopie?

A w jaki sposób osoba ma się

A w jaki sposób osoba ma się stać twarda, skoro będzie płakać w poduszkę, bo obcy chłop na anonimowym forum śmiał ją ocenić w zbyt ostrych słowach?

Sęk w tym że ludzie nie

Sęk w tym że ludzie nie płaczą, tylko na każdy komentarz odplacaja podobnym. I w ten sposób z pięknego forum mamy jedną wielką gównoburze. Spójrz tylko na ten wpis, sarkazm za sarkazm. Warto czy nie warto?

Portret użytkownika Mendoza

"""Forsowanie siłą, ostrym

"""Forsowanie siłą, ostrym językiem nigdy nie pomaga"""

Przewrażliwcom rzeczywiście może serce pęknąć, że jakiś zupełnie anonimowy koleś pisze mu zza ekranu co myśli o nim lub o temacie w którym zabłądził petent. Bywają twardsze słowa, ale to nie umniejsza ważności wypowiedzi jeśli jest prawdziwa.

Portret użytkownika Guest

jednym z głównych warunków

jednym z głównych warunków rozwoju cywilizacji było wynalezienie pisma. Wtedy pewien mądry pan napisał, że jak spotkasz w dzungli lwa to trzeba spierdalać, a nie próbować wołać do niego "taś taś". Drugi bystry pan przeczytał i gdy spotkał lwa to uciekł, dzięki czemu przeżył.
Trzeci mniej bystry pan postanowił, że jednak spróbuje pogłaskać...

Aluzju poniał? No...

Jak prosisz o rady, to się stosuj. jak nie zamierzasz się stosować, to nie proś!

Chcesz głaskania? Zmień forum. Zestresowała cię odpowiedź? Zaparz sobie meliskę!

Pytanie czy ten mądry ktoś

Pytanie czy ten mądry ktoś napisał "widzisz lwa to spierdalaj" czy "TY GŁUPI POJEBIE jak widzisz lwa to spierdalaj". Znajdź różnice

Na dokładkę wyobraź sobie sytuację że tym razem pewien niemądry Pan napisał że jak widzisz kobietę na mieście to trzeba spierdalac. Gdy go posłuchasz to będziesz tym bystrym czy mniej bystrym?

Portret użytkownika Guest

najpierw pisze "nie

najpierw pisze "nie podchodz", potem "odejdż", potem "uciekaj" a potem "wypierdaaaaalaaaaaj!!!"

Poziom zrozumienia słowa pisanego w dzisiejszych czasach stwarza konieczność oscylowania w okolicy "uciekaj" z tendencją do "wypierdalaj". Inne nie działają. czasem wręcz odnoszę wrażenie, ze to wszystko działa gdzieś na podswiadomość. Logiczne argumenty i przekonywania absolutnie nie działają. Jak n-ta osoba napisze: "ty debilu" to wtedy jest szansa na chwilę zastanowienia. Cóż... Taki mamy klimat.

I z tym wiąże się odpowiedź na drugi wątek. Im więcej czytasz, podpierasz własnym analitycznym myśleniem, tym sprawniej oddzielisz "mądrych" panów od "niemądrych".
Jeszcze z innej strony patrząc: jeśli coś robisz, co nie wychodzi, większość podowiada inne działanie, zwrot o 180 stopni, a Ty to bojkotujesz, klasyfikując doradzających jako tych "niemądrych", to wtedy jedyne, co może pomóc to "wypierdalaj, ty debilu"

I o tym był ten wpis, żeby

I o tym był ten wpis, żeby pozwolić niektórym ludziom dostać takiego kopa w dupe żeby następnym razem słuchali gdy się mówi "nie podchodz"

Portret użytkownika Guest

"nie podchodź" mają w starych

"nie podchodź" mają w starych tematach, "wypierdalaj" to wersja "live"

Portret użytkownika marine_trooper

Zauwazyłem to samo. Ludzie

Zauwazyłem to samo. Ludzie zakładają w dziale dla początkujących tematy z oczywistymi dla niektórych pytaniami, poniewż potrzebują pomocy i rady. Co w tym dziwnego skoro to początkujący? Jeżeli zatem chcesz coś doradzić to po prostu napisz, a jak nie chcesz tego robić to po prostu zignoruj temat i zajmij się czymś innym.

Niestety mało który postępuje w ten sposób. Zazwyczaj kończy się tak, że początkujący zadaje trywialne pytanie (a co innego ma robić początkujący?) a w odpowiedzi dostaje tylko "tyle razy to już było i ciągle pytają" (wielce zdziwiony, że dwóch początkujących często zadaje takie same pytania), "miej jaja" (ogromnie pomocna rada, w gruncie rzeczy nie wiadomo co to nawet znaczy), "przeczytaj podstawy" (jaaasne, odnieś te ogólniki do konkretnych sytuacji), "jak można robic takie błędy?" (widać można skoro powstał dany temat).

Jeżeli zatem z czyjejś strony pomóc nie łaska to lepiej po prostu zostawić dany temat w spokoju, zamiast pisać pierdoły jak wyżej. Niektórzy po prostu doładowują swoje ego takim chłostaniem początkujących. Nieźle jak na kolesi, którzy opowiadają o byciu silnym psychicznie, samcem alfa itp., a potem potrzebują potwierdzenia swojej wartości przez kozaczenie na internetowym forum. Stężenie kowbojów klawiatury jest na tej stronie niebywałe.

Portret użytkownika Randall

Gówno prawda. Średnio

Gówno prawda. Średnio rozgarnięty facet ma tu wszystko czego potrzebuje, by ruszyć z kopyta. Poza tym problem z kobietą to ma gość, który się rozwodzi, może stracić dzieciaki, chatę, majątek i psa. Do tego ma raka prostaty i żylaki odbytu. A na trywialne sprawy studentów, którzy mają ciepło w tyłek, lodówkę pełną i opłacony internet jest rozwiązanie na forum na niemal każdy temat. "Absorbuj wszystko, co użyteczne, odrzuć to co nie użyteczne, dodaj to, co specyficzne twoje."

Portret użytkownika Mendoza

Następny z roszczeniową

Następny z roszczeniową postawą...

Chłopie, od Twojego

Chłopie, od Twojego marudzenia chce się rzygać po prostu. Od miesięcy łazisz i mędzisz, jesteś smutny i kwaśny, że bardziej już nie można. Nie wiesz, co innego ma robić początkujący - to Ci powiem: skorzystać z szukajki, poczytać, rozejrzeć się w temacie. Średnio rozgarnięty człowiek jest w stanie znaleźć historię podobną do KAŻDEJ swojej z kobietą w ciągu pół godziny, tyle że odsetek średnio rozgarniętych wśród chłopców poleciał na mordę ostatnio. Zostały dwie lewe ręce i kwaśne marudy, jak Ty. Zdradź mi ten wielki sekret, po co tu kwitniesz, skoro tak Ci się nie podoba? Pomóc Ci zerwać z nałogiem?

Daj sobie na wstrzymanie, bo

Daj sobie na wstrzymanie, bo do 40-tki Ci serce siądzie. Najlepiej z forum wypierdolić wszystkich, którym coś się nie podoba. Może jak już kiedyś oddzielisz ziarno od plew, to będziesz mógł spokojnie tu kwitnąć z kolegami i pocieszać się w domu wieczorami przy komineczku, że może jest na tym świecie chociaż kilka głupich owieczek, u których masz posłuch.

To forum to tylko i wyłącznie zbierania średnio bądź słabo rozgarniętych ludzi, maród i lewych rąk, nie udawaj zaskoczonego. To nie jest koło zrzeszające mistrzów w swoim kunszcie, tylko schronisko dla psów. A, no i samozwańczych mesjaszy Wink Wszystkie rady tu są gówno warte.

Życie należy smakować i badać krok po kroku, potykać się i wstawać. Nie ma drogi naokoło. Każdy z nas inaczej działa i działanie to należy poznać wyłącznie na swoich błędach. Forum jest dobre na chwile, na początek, pózniej trza spierdalać, bo nie ma po co karmić się toksyną.
O tak, toksyną.

Na każdym kroku sarkazm, obrazy, opierdol. Wszystkie trzy lubię i popieram, ale nie w takiej formie. Większość doradzających to kilkumiesięczni adepci, którzy jeszcze niedawno zadawali identyczne pytanie, ale zostali opierdoleni i wyśmiani więc chcą podbudować swoją wartość i opierdolić swoich nowych kolegów, pewni swej racji, bo wystarczy powtarzać to co pisze gwardia, tylko innymi słowami. Bezpieczni za ekranem, myślicie, że jak powatarzacie tylko i wyłącznie to, co jest w podstawach,, to już nikt się z was nie będzie śmiał (ojoj) i możecie deptać innych.

To wy 5 wieków temu chcieliście spalić Kopernika na stosie. Spotted.

Niemniej jednak forum jest świetne, bo przedstawia upadek męskości w apogeum. O ironio losu Wink będę przyglądał się zza kurtyny.
A teraz odwijam swoją pelerynę i spierdalam
Życzę miłych świat.
A, ubierajcie się ciepło, kochani, zima idzie.

Portret użytkownika Mendoza

Strona Moim zdaniem ma na

Strona Moim zdaniem ma na celu podnoszenie poziomu osób w nim zebranych. Taki jest główny cel, jeżeli ktoś jest przeciw temu celowi, to oddziałuje negatywnie na całą grupę, stanowi wewnętrzne zagrożenie któremu należy przeciwdziałać.

Jak byłem za wyrzuceniem Heathcliffa, tak jestem zarówno za usunięciem Ciebie i Tobie podobnym.

Przyszedłem tu jako mało ogarnięty źrebak, przeszedłem kawałek drogi, zebrałem różną krytykę, potrafiłem przyjąć do siebie ostre słowa bo potrafię nie kierować się emocjami. Oprócz tego, że coś stąd wyniosłem to coś tu wkładam. Bo taki jest człowiek, że pomaga tym, których ma koło siebie, to jest w naszym dna.

Toksyczni są ludzie którzy z niewiadomego powodu niszczą cudze przedsięwzięcia które mają realny sens i odbicie w rzeczywistości.

O nie mogę, zakrztusiłem się

O nie mogę, zakrztusiłem się wafelkiem Smile Dyżurny histeryczny bezkręgowiec, żywy pomnik upadku męskości pisze epos o upadku męskości Laughing out loud Ale teraz już NAPRAWDĘ zza tej kurtyny i peleryny, czy znowu tanią pokazówkę odpierdalasz, jak żona, co "wyprowadza się do matki", bo ma okres?

Lubię pokazówki Są dwa

Lubię pokazówki Smile
Są dwa rodzaje upadku męskości.
Jeden pokornie uznaje swoją ciupciowatość, a drugi chowa się za sarkastyczną i cyniczną fasadą alpha twardziela, która prędzej czy później i tak gibnie na łeb na szyję w pospolitym scenariuszu życia. Zawsze znajdzie się ktoś kto potrafi zablefować o sekundę dłużej Smile, a wtedy będzie ciach albo łup i udawanie alpha mejla się skończy.

Btw. zza kurtyny nie oznacza zejścia ze sceny, nie zapominaj, że wciąż z zapartym tchem śledzę Twojego bloga Wink

Portret użytkownika BigBastard

A Heathcliff za co wyleciał?

A Heathcliff za co wyleciał? Co tu się odpiermandala?
Mi tam stronka pasuje i czasami Lubie poczytać nasze gownoburze ☺
pozdrawiam młodzików i starszakow☺