mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Rodzaje kobiet, które spotkasz na ulicy – ubiór i zachowanie.

Witam, konto na portalu mam, co prawda od niedawna, jednak działam i obserwuje stronkę, od co najmniej kilku. Dzisiaj chciałbym się podzielić spostrzeżeniami, doświadczeniem z DG. Temat szeroki jak rzeka, lecz jak to zwykle bywa wszystko rozbija się o szczegóły. Tak, więc jak w temacie, dzisiaj poruszmy typy kobiet, które można spotkać na ulicy. Podzieliłem temat na dwa zagadnienia (ubiór oraz zachowanie). Chcę jeszcze dodać, że podział ten może się przydać podczas wybierania kobiety, do której chcemy zagadać. Poniższy opis dotyczy wyłącznie momentu, w którym, tylko obserwujemy tłum, i takiego wyboru dokonujemy, nie dotyczy momentu już samej rozmowy i otwarcia, z tego też względu myślę, że może być ciekawy.

1. Rodzaje kobiet ze względu na styl ubierania.

Artystka – typ ten ubrany jest zazwyczaj w nietypowe ciuchy. Często elementem ubioru są różnego rodzaju dodatki. Co do samych ubrań mogę być one różne. Często są to nietypowe sweterki, luźne spodnie, ogrodniczki, mocno podarte spodnie, kwieciste spódnice, kolorowe korale, wisiorki, bransoletki, koszule w kratę, itp. Czasem dodatkowo taka kobieta ma dredy. Często przewijającym się elementem jest apaszka, z tym, że zawsze jest ona wyróżniająca się jakimiś wzorami. Artystka bardzo rzadko epatuje walorami kobiecymi tj. nie eksponuje w sposób przesadny biustu ani własnej seksualności, ale i tutaj mogą być wyjątki. Dodatkowym elementem wyróżniającym mogą być brudne, poplamione od farb ręce. Gadżety to często np. książka. Kobiety artystki chodzą lekkim nieco powłóczystym krokiem. Mogą również siedzieć w nietypowych miejscach, np. przy jakiejś ścianie na chodniku. Lubią uczęszczać do artystycznych knajp. Można je spotkać w okolicach sklepów dla plastyków, ale również dosłownie wszędzie. Jako otwarcie najlepiej zastosować jakiś wyrafinowany tekst odnoszący się do elementu jej ubioru lub sztuki (ważne aby miało to nawiązanie do aktualnego kontekstu sytuacyjnego), warto tutaj wysilić się skonstruować naprędce bardziej złożone i wyrafinowane zdanie. Artystki bywają w odbiorze zróżnicowane, mogą być mile zaskoczone po takim tekście, ale równie dobrze mogą np. powiedzieć…spierdalaj, lub od razu same zaproponować speed date.

Małolata – Małolaty noszą sportowe obuwie, leginsy, i generalnie sądzę, że każdy jest w stanie je rozpoznać. Tutaj raczej warto się zastanowić, co oznacza samo sformułowanie. Widełki wiekowe to 18-20. Małolaty często chodzą grupami. Zagadane są albo nieufne albo mocno rozbawione. Najlepsze efekty osiąga się, gdy zagadując ma się na sobie jakieś sportowe obuwie, fajne spodenki, t-shirt oraz full capa. Jeśli podejdziesz zbyt poważnie ubrany, będziesz wzięty za dziwaka. Dobrze reagują na wyluzowanych hip-hopowców. Zagadywać trzeba z lekkim slangiem. Radzę traktować tego typu interakcje z duuuuużym dystanem.
Pauk/rock/metal – brak doświadczeń, z racji tego, że nie interesuje się tego typu kobietami.

Elegancka - Elegancka ma na sobie dobre ciuchy, idealny makijaż, oraz przeważnie szpilki. Dobre ciuchy, czyli jakaś elegancka sukienka, marynarka etc. Często tego typu kobiety są już nieco starsze, tj. 24 + lat i więcej. Zdarza się, że szczególnie te starsze mają zrobione usta lub inne elementy ciała. Zagadywać należy spokojnie, ważna jest tu opanowana i spokojna mowa ciała. Od tekstu, który zarzucisz, ważniejsze jest to, w co jesteś ubrany. To znaczy, że powinieneś mieć koszulę i dobre buty, jako niezbędne minimum.

Top Insta Girl – nieco podobna do punktu omówionego powyżej, tyle, że młodsza. Ubrane, są sportowo lub półsportowo. Emanują kobiecymi atutami (tj. eksponowany biust i pupa). Są modnie ubrane i zazwyczaj są to dobre marki. Bardzo rzadko przebywają same, chodzą pewnym krokiem. Przebywają w miejscach gdzie można kupić dobre ciuchy dla kobiet, za normalne pieniądze, np. TK MAX. Żeby zaimponować jej, trzeba mieć dość dobrą sylwetkę, i wysoką pewność siebie. Zalecany ubiór niezbędny do zagadania to typ eleganckiego sportowca. Dobrze reagują na znaczek lacosta.

Normal Girl – normalna dziewczyna ubrana jest w sposób …w który ubrana jest większość dziewczyn podczas danego sezonu. Często są to dżinsy, sukienka, krótkie spodenki, bluzka. Styl ubioru nie jest specjalnie wyróżniający się, wszystko też zależy od urody dziewczyny. Dziewczyny takie mogą być nieufne, dlatego zagadać trzeba w delikatny spokojny niezobowiązujący sposób. Ciekawym zjawiskiem jest to, że zagadując do takiej dziewczyny można być ubranym w właściwie dowolnym stylu. Tutaj ważne jest raczej, żeby zaprezentować się jako normalna osoba.

2. Rodzaje kobiet ze względu na sposób zachowania.

Samotna spacerowiczka – raz na około 100 osób w tłumie zdarzy się ładna i samotna spacerowiczka. Rozpoznajemy ją po nieśpiesznym chodzie, zamyśleniu, patrzeniu na otoczenie przed nią. Tego typu dziewczyna bardzo dobrze reaguje na zagadanie.

Samotna śpiesząca się – idzie pewnym krokiem, zmierza gdzieś, często ma słuchawki na uszach. Moim zdaniem, nie warto zagadywać, bo odsetek odrzuceń jest zbyt duży.

Samotna robiąca coś – mogą to być dziewczyny np. robiące zakupy, czekające w kolejce, itp. Itd.

Spacerujące dwie przyjaciółki – spotkać je można często wieczorami tj od 17.00 do 22.00, i tutaj są dwa podrodzaje. Podczas zagadania może być reakcja pozytywna albo negatywna. Negatywna może być wtedy, gdy dziewczyny chciały coś obgadać i im przeszkodziłeś.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Stary Cap

Abstrahując od treści,

Abstrahując od treści, wnikliwa obserwacja i wyciąganie logicznych wniosków jest, jak najbardziej właściwą drogą.

Portret użytkownika Rybak

Ta typologia to na serio?

Ta typologia to na serio? Silnie operujesz stereotypem. Miałbym podobne zdanie gdybym nigdy do żadnej nie podszedł a tylko obserwował i wymyślał scenariusze... Wartości merytorycznej ja tu nie widzę.

"Dobrze reagują na znaczek

"Dobrze reagują na znaczek lacosta."

Podrywaju... dokąd zmierzasz!

Portret użytkownika kamo

Mnie sie najlepiej rozmawia z

Mnie sie najlepiej rozmawia z tą samotna spacerowiczką. Rzeczywiście one najlepiej reaguja na podejście. Napisz jeszcze jakie wyciągnałes z tego wnioski, by dodac wartości wpisowi.

"czytała Krystyna

"czytała Krystyna Czubówna"
Fajnie to sklasyfikowałeś. I jakby się nad tym zastanowić to to są główne kategorie, i najczęściej spotykanymi przypadkami będą mieszanki tych "gatunków" Smile

https://botoxclub.com.ua

http://www.a-diplomus.com/

http://www.a-diplomus.com/