mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak postępować z taką dziewczyną?

10 posts / 0 new
Ostatni
Vratasky
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 24
Jak postępować z taką dziewczyną?

Mam spory problem, bo od miesiąca prowadzę dosyć intensywną relację z dziewczyną i chyba zaczynam się za bardzo wkręcać. Chcę podsumować kilka faktów i fajnie jakbyście dali swoją opinię na ten temat Smile

Co mnie martwi:

- typ dziewczyny, która ma samych kumpli
- teksty w stylu "nie chodzę na randki"
- jak na miesiąc znajomości często podkreśla tajemniczą "trudną przeszłość"

Co daje perspektywy:

- jest zaangażowana w kontakt ze mną
- mieliśmy taką dłuższą rozmowę na temat związków i ten temat wraca

Szczerze mówiąc serce jedno, a rozum drugie. Dziewczyna jest piękna i spore zainteresowanie. Zresztą ona ma coś takiego w sobie, że faceci szybko mogą sobie pomyśleć, że z nimi flirtuje - jest bardzo komunikatywna i lubi skupiać uwagę.

Przeszkadza mi to podejście do "kumpli". Ostatnio zaproponowała żebyśmy sami pojechali gdzieś na wycieczkę - ucieszyłem się. Tylko, że w inny weekend z innym typem jedzie sobie na jacht czy tam inną łódkę. Niby drobnostka, nic wielkiego, ale jakoś wzbudza to moje podejrzenia.

Rozważam wycofanie się delikatne. Wyskakiwanie po miesiącu z jakimiś wiążącymi rozmowami, gdzie nie było w sumie jakiejś jednoznacznej seksualnie sytuacji jest głupie. A przede wszystkim sam chcę schłodzić własną głowę Wink

Homiez
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-01-14
Punkty pomocy: 5

Mam niemal że identyczną sytuacje, target ma samych kumpli dookoła, czasoumilaczy którzy liżą dupę i są na każde zawołanie, szukaj innej Smile

GRUNWALD
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 45
Miejscowość: w cetrum

Dołączył: 2015-09-03
Punkty pomocy: 412

Jak dasz rade dziewczyne przy sobie przywiązać, rozkochać w sobie że oleje kumpli z własnej nie przymuszonej woli to będziecie żyli długo i szczęśliwie a jak nie to ciesz się z tego co zaliczyłeś i trenuj dalej.

Powdzenia

Narząd nie używany staje się nie użyteczny

Christiano
Portret użytkownika Christiano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Północ

Dołączył: 2013-05-11
Punkty pomocy: 693

Musisz być inny niż większość piesków. Znam taką jedną pannę, która pracuje na siłowni. Ładna, otwarta, sama zagaduje, zdecydowanie kokietka. Co zrozumiałe większość gości jak nią widzą to ślina aż leci po podłodze. Ostatnio widziałem jak gość, siedział przy niej godzinę Laughing out loud aż się zastanawiałem czy może jakiś bezdomny czy co?
Jak jest dziewczyna, która sama flirtuje, ma dużo męskiego towarzystwa to popatrz na jej towarzystwo męsko-pieskowe i bądz inny niż oni. Jak z nią rozmawiasz to chwilę, pozytywana energia, żarty - również z niej ale bez przeginania, zwracanie uwagi na szczegóły w niej, zapamiętywanie co Ci mówiła ale bez pieskowania, proszenia się, przesiadywania godzinę!
Oczywiście to nie jest przepis na sukces bo takie dziewczyny cięzko się podrywa, gdyż mają po sto piesków wokół siebie. Taki typ kobiet jest dobry na chwilową przygodę.
Z drugiej strony znałem takie typy i jak się trafił gość z jajami, który zna swoją wartość to laska odlatywała, traciła kontakt z rzeczywistością, jak to? to nie piesek? Kurcze, musze go poznać, nagle się okazywało, że dziewczyna spławiała wianuszek piesków, żeby tylko prawdziwy męzczyzna jej nie olał.

"Sumiennie wszystko planuje. Inni zazdroszą mu farta, nie wiedząc, że on szczęściu pomaga, wybierając odpowiednie szkoły, zapinając pasy w aucie, a nawet planując dietę. Często samotny, bo nawet seks staje się dla niego jednym z zadań do wykonania."

Dvdx
Nieobecny
Wiek: 69
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-05-23
Punkty pomocy: 60

Z doświadczenia wiem gdy laska ma samych kumpli jest coś nie tak, kumpli ma bo liczą na coś i to tacy koledzy właśnie, zjebales już po straciłes miesiąc czasu i się zacząłeś angażować. Olej dla swojej dobroci, bo za niedługo zobaczysz że nie da ci spokoju to

Vratasky
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 24

Cześć. Podbijam temat Smile

Stosowałem się do waszych wskazówek i skutecznie unikałem sytuacji mogących wpędzić mnie w ramę pieska. Spotkań zaczęło być coraz więcej i ten kontakt był coraz bliższy. Generalnie im dalej w las tym części zauważałem, że jest bardzo wrażliwa na swoim punkcie i obraża się o byle co. Czasem potrafiła zrobić mniejsza lub większą dramę o pierdołę. Ostatnio znowu się tak stało i wprost zakomunikowałem,, że nie będę tego tolerować i wygarnąłem jej wprost jak odbieram jej zachowanie i jak się z nim czuję.

Reakcja z jej strony? Tylko krótkie "proponuje zatem zakończyć te znajomosc, dzięki za wszystko". Stwierdziłem, że skoro to jej decyzja to spoko. Osobiście uważam to za mega niedojrzałe zachowanie i ucieczkę od konfrontacji. Trochę mnie zaskoczyłaa taka reakcja, ale w sumie stwierdzam że dobrze się stało bo chyba lepiej na tak wczesnym etapie zweryfikować takie cechy charakteru, a nie później sobie wmawiać że to chwilowe albo będzie lepiej. Wydaje mi się, że dobra relacja wymaga komunikacji a dobra komunikacja czy tego chcemy czy nie, nie obędzie się bez chwili trudnych rozmów, tyle .

SIKS
Portret użytkownika SIKS
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Mordor

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 473

No i dobrze, ktoś inny będzie się z nią użerał. Typ księżniczki co?

Dvdx
Nieobecny
Wiek: 69
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-05-23
Punkty pomocy: 60

Dla mnie to niedojrzala gowniara, zrezygnuj urwij kontakt dla swojego dobra, niech idzie za tydzień na tej jacht i niech się tam pruje z setnym marynarzen, to już nie twój problem, chcesz fajnej dziewczyny wygadanej i szczerej, poszukaj w puszystych dziewczynach albo chciaz lekko, całkowicie to są inne dziewczyny niż te głupie księżniczki

Christiano
Portret użytkownika Christiano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Północ

Dołączył: 2013-05-11
Punkty pomocy: 693

Księżniczka nie widzi problemu. Mądrze napisałeś, że osoby muszą się dobrze dogadywać. Dziewczynie brakuje taktu, dojrzałości. Urwij kontakt, nic z tego nie będzie. To ten typ co się napawa ilością lajków pod sweet focią oraz liczbą piesków. Nie pisz do niej, wybrała zakończyć znajomość to zrób tak jak mówi, przynajmiej zyskasz u niej szacunek, że nie jesteś jak jamniki, które proszą o szansę.

"Sumiennie wszystko planuje. Inni zazdroszą mu farta, nie wiedząc, że on szczęściu pomaga, wybierając odpowiednie szkoły, zapinając pasy w aucie, a nawet planując dietę. Często samotny, bo nawet seks staje się dla niego jednym z zadań do wykonania."

LudwikXIV
Nieobecny
Wiek: 33
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2015-03-23
Punkty pomocy: 473

A ile macie lat? Jak mówisz że dziewczyna z innym gościem umawia się na jacht, to raczej sygnał żebyś się nie wkręcał, bo ona traktuje to jak luźną znajomość. A Ty kolego dostałeś sraczki i chciałeś czegoś więcej. Nic dziwnego że tak zareagowała jak ją chciałeś sprowadzić do pionu. W końcu mając kilka penisów do wyboru jednocześnie, nie miała potrzeby słuchać niczyjego marudzenia. Albo godzisz się na taki luźny układ i też spotykasz się z innymi, albo odchodzisz.

Edit; Taka luźna dygresja. Cała masa młodych, fajnych dziewczyn też szuka przygód, seksu bez zobowiązań. I chyba po to powstała ta strona, żebyś sobie to wreszcie uświadomił i nie podchodził do takich kobiet z bukietem róż i po tygodniu wyznawał miłość, bo tylko robisz z siebie pajaca. Techniki PUA są obliczone na to, żeby takie dziewczyny podrywać. Jak szukasz LTR to zmień podejście, bo taki podryw przyciąga właśnie panny do luźnych relacji, a te szukające męża odstrasza raczej. Więc decyduj chłopie czego chcesz. Jak chcesz się bawić to się baw i nie wkręcaj się w takie historie.

https://bestseller.reviews

best sit and stand stroller