mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czy z tego coś wyniknie?

3 posts / 0 new
Ostatni
rebelebedebe
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Ciechanów

Dołączył: 2016-01-03
Punkty pomocy: 6
Czy z tego coś wyniknie?

Witam.

Ja lat 21, ona 18. Poznałem ją z miesiąc po rozstaniu z chłopakiem. Wszystko układało się super, niesamowity seks, poznałem jej rodzinę ogółem bajka sielanka. Pewnego dnia dowiedziała się, że jej były rozsyła jej nagie zdjęcie zrobione z ukrycia. Załamała się, bo dużo w życiu przeszła(brak rodziców, problemy w domu itd.). Starałem się wspierać jak najbardziej potrafiłem, ale ona zamykała się w sobie. No i nastąpiło coś czego się nie spodziewałem. Powiedziała, że nie wie czego chce, że jest skołowana itp. Zostawiłem ją tego samego dnia. Na następny dzień poszedłem do niej z kwiatami, powiedziałem że zależy mi na niej, będę przy niej jeśli mnie potrzebuje ale musi się określić czego chce od nas i nie oczekuję niczego od niej, że musi sama podjąć decyzję albo w jedną albo w drugą stronę. Podziękowałem za fajnie spędzony czas i gdy chciałem odejść to dała mi buziaka i podziękowała za kwiaty(których podobno nie lubi). Pojechała do babci na dwa dni i powiedziała, że jak wróci to musi mi oddać jakieś tam pieniądze(już nie pamiętam za co).

Na 99% ona mnie odrzuca bo nie chce obarczać mnie swoimi problemami - taki typ charakteru. Chciałem zerwać kontakt bo uważam, że odpowiednie kroki wykonałem, teraz wszystko już zależy od niej czy będzie chciał wszystko naprawić. Ale nie wiem jak się odnieść do tego spotkania co ma być.

Teraz moje pytania:
1. Nie sfrajerzyłem się za bardzo?
2. Czy te pieniądze to tylko pretekst, żeby się ze mną spotkać ?
3. Czy jest jeszcze możliwe, że ona wróci? Wszak to dobra, ułożona dziewczyna, która nie ma sieczki w mózgu.

Pozdrawiam

Zlooty
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Małkinia

Dołączył: 2012-10-14
Punkty pomocy: 639

Lecąc do niej z kwiatami spaliłeś tą relację. Chciałeś być prawdziwym facetem w którym ma oparcie, który wesprze w trudnych chwilach, na którego można liczyć ale w jej głowie zapaliła się lampeczka "mam go". Owinie Cię wokół palca, pożre i wysra gdzieś w krzaki i tyle będzie z Twojej dobroci.
Tak, kobiety są pojebane bardziej będzie się do Ciebie lepić, szanować im większym chujem będziesz. Uwierz mi bardziej ceni swojego EX, który rozsyła jej nagie foty niż Ty, który latasz z kwiatami. Nikt nie lubi ciepłych Misiaczków.

Na mojej twarzy pojawił się uśmiech, łajdacki i triumfalny zarazem, na którego widok jej piersi napięły się jeszcze bardziej.

https://sellmax.com.ua

carlson pet weatherproof outdoor super pet gate

investment books