mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczę cnotka

3 posts / 0 new
Ostatni
Hisejd
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 18
Miejscowość: Daleko

Dołączył: 2015-02-18
Punkty pomocy: 11
Dziewczę cnotka

Hej, to znowu ja. Próbowałem szukać odpowiedzi na swoje pytanie, nie znalazłem, liczę na opinie/pomoc.
A mianowicie na studiach mam dość ładną koleżankę, ale widać, że laska nigdy nie miała chłopaka i jest to raczej bardzo prawdopodobnie info bo wiem od znajomych, a co za tym idzie nie uprawiała sexu. Nie chce tutaj też pisać, że to wszystko prawda, bo nie dowiem się tego od nikogo innego jak od niej samej, ale jej zachowania na to wskazują. Tańczę sobie z nią czy coś, to po ruchach widać, że nie zawsze wie jak się zachować, w przeciwieństwie do innej koleżanki, która miała nie jednego chłopaka i widać to, ruchy, spojrzenie itd. A tej po prostu tego brakuje. Nie wiem jak to nazwać, ale takiego seksapilu. Nie miałem nigdy doświadczenia z takimi dziewczynami, zazwyczaj spotykałem się juz z bardziej doświadczonymi w tych sprawach. Ma ona pełno kolegów, koleżanek, ale to wiecie tylko znajomi, mam z nią te same relacje kolega-koleżanka, razem jedną ekipą wyskoczymy gdzieś na piwko, klubu itp. Nie wiem za bardzo jak zaatakować, wziąłbym ją objął i pocałował od razu, ale obawiam się reakcji. Napiszecie pewnie, żebym działał od razu bez jebania się, ale jednak to jest koleżanka, coś nie wyjdzie i potem relacje z całą ekipą będą nie te. Myślałem nad tym, gdy spotkamy się, to porozmawiać na temat jakiś rowerów itd. i napisać do niej po prostu czy nie pojedziemy gdzieś razem.
Znam też powiedzenie typu, "gdzie się uczy i pracuje tam się chu.. nie wojuje" ale nie za bardzo lubię poznawać ludzi kompletnie obcych na ulicy itd.
Czekam na odpowiedzi, z góry dzięki ! Smile

Hochsztapler
Portret użytkownika Hochsztapler
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: .....

Dołączył: 2014-04-18
Punkty pomocy: 398

Coś tutaj nie rozumiem.
Dziewczynie brakuje jak to nazwałeś seksapilu.
No skoro od razu widzisz, że czegoś jej brakuje to po co chcesz podrywać? Mniejsza z tym.

Dużo zależy od tego ile się znacie i czy ma Cię tylko za kumpla. Przejdź się z nią kiedyś na przystanek, zaproś ją kiedyś na spacer, gadaj, intryguj, zaciekawiaj, emocjonuj tylko naturalnie. Odradzałbym wyjawiania swoich intencji na początku, może się speszy, albo chuj wie co.

TakeYourTime
Portret użytkownika TakeYourTime
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Sandomierz

Dołączył: 2017-06-17
Punkty pomocy: 10

Haslo "Nie bierz dupy ze swej grupy" to mądre hasło. Chyba ze macie do siebie dystans, a po twoim wpisie u tej dziewczyny tego nie widać.

見て xn--48jm9l298kilg8rghvi.com

https://4motors.com.ua