mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czy da coś się z tym zrobić?

1 post / 0 new
policaj
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: waw

Dołączył: 2017-07-03
Punkty pomocy: 0
Czy da coś się z tym zrobić?

Będzie prosto opisane po chłopsku aby nie poplątać się w zeznaniach.

Mam 20 lat. Nigdy, przenigdy nie miałem dziewczyny przez swoją nieśmiałość która teraz jest już bardzo bardzo mała. A że przez to mam bardzo małe doświadczenie (chodzi głównie o pierwszy kontakt, aby zagadać po prostu nie potrafię..) postanowiłem założyć konto na sympatii. I teraz do rzeczy.

Dodałem zdjęcia, jakiś opis. Czasami dostaje tam jakieś polubienia czy wiadomości lecz kompletnie od osób które mnie nie interesują lub są z drugiej strony Polski. Jasne, nie mam problemu aby temu komuś odpisać itp. lecz po prostu no sami wiecie nie ma tego czegoś.

Lecąc tak w tych polubieniach i odrzucając kolejne panienki w końcu trafiłem na taką co i mnie polubiła.

( Jak kolwiek to brzmi. A brzmi to strasznie dziecinnie sam zdaje sobie z tego sprawę, więc nie oceniajcie tego bo mi też jest głupio lecz chcę wam opisać sytuację Laughing out loud )

Wszystko fajnie, napisałem wiadomość lecz niestety była zalogowana ostatni raz "w ciągu miesiąca" cokolwiek to znaczy.

I tak wczoraj przeglądając sobie z nudów znajomej facebooka i jej znajomych (chyba po to jest facebook, żeby wiedzieć co u kogo się dzieje nie? Laughing out loud ) znalazłem tą dziewczynę. 20km mieszka odemnie.

I tutaj do was drodzy eksperci pytanie.
Napisałbym coś do niej na fb lecz fb to nie sympatia.. A druga sprawa nie mam tam nawet dodanego zdjęcia i profil zablokowany aby nic nie bylo dodawane bo wiem ze ciagle by byly jakies glupoty lub spam dodawany automatycznie.

Jest możliwość coś z tym zrobić?

Przepraszam za długą lekturę. Mnie też oczy od tego patrzenia na to bolą. I przepraszam za błędy które napewno się mogły zdarzyć.

У нашей фирмы полезный веб сайт , он описывает в статьях про Продать отруби в Киевской области https://agroxy.com
youtube.com/watch?v=un5wf0Wl8M4

www.all-diplomer.com/diplom-uchilishcha/