mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dlaczego to ona się stara?

Dlaczego to ona się stara?
1. Jestem introwertykiem, odzywam się tylko kiedy mam coś ciekawego do powiedzenia.
2. Nie staram się wzbudzić zainteresowania.
3. Nie ubieram się modnie, na zajęcia zwykle noszę koszulę.
4. Prowadzę ciekawe życie, mam hobby, czytam książki, trenuję sztuki walki (często mam podbite oczy) mam poczucie humoru i dystans do siebie.
5. Mam dobrą pracę. Nie szastam pieniędzmi. Jestem minimalistą. Nie mam nawet dobrego auta.
6. Czuję się świetnie sam ze sobą.
7. Nie zwracam na nią uwagi.
8. Robię to na co mam ochotę, a jeśli czegoś nie chcę to nie robię.
9. Pozwalam jej wkroczyć do mojego świata, ale nie potrzebuje jej.
10. Bardzo rzadko odzywam się do niej pierwszy, zwykle pierwszy kończę rozmowy.
11. Jeśli czegoś chce musi się postarać.
12. Wyglądam na buraka i nudziarza, jestem sarkastyczny, ale kiedy mnie poznaje bliżej, jest zaskoczona, że jestem zupełnie inny. Dlatego chce dowiedzieć się jeszcze więcej. A ja odsłaniam jej karty bardzo powoli.
13. Daję jej powody do myślenia o mnie.
14. Nie jestem wysoki (171 cm), przy wadze 66 kg.
15. Mam rudawe włosy.

*Problem jest w tym, że nie potrafię tego wykończyć(seks)...tak jak bym miał jakiś lęk. 90 minuta meczu, jestem już w polu karnym, sam na sam z bramkarzem i...kopię w trybuny, jak bym nie chciał zdobyć gola. Wiem co powinienem zrobić, ale z jakiegoś powodu w mojej głowie, idę w kierunku destrukcji. Odpycham ją od siebie.

** Dzięki tej stronie moje życie zmieniło się o 180*. Często tu zaglądam i nie mogę uwierzyć w ogromny ból dupy użytkowników, którzy zamiast wziąć się za siebie, narzekają, że tylko wygląd i pieniądze się liczą, że kobiety to suki, że złe i nie dobre. Oczywiście, zdarzają się kobiety które tylko na to patrzą i są w jakiś sposób skrzywione, ale chyba nie jest to wartościowa kobieta, prawda? A jako PUA*** chcemy przecież wartościowych kobiet, po to pracujemy nad sobą, aby samemu reprezentować wartość i mieć NAJLEPSZE kobiety.

*** Nie twierdzę, że jestem PUA, bo do tego jeszcze wiele mi brakuje;)

Odpowiedzi

"Miej wyjebane a będzie Ci

"Miej wyjebane a będzie Ci dane" - zasada działa bardzo dobrze ale pod warunkiem, że się chwilę znasz z dziewczyną i ją w jakiś sposób nakręciłeś na siebie. Niestety to facet musi się bardziej starać w początkowych etapach znajomości.

Wygląd i status liczą się podczas wyrywania w klubach, pubach, internecie. Jeśli znasz się z dziewczyną już wcześniej albo poznałeś ją przez wspólnych znajomych, wtedy wygląd nie jest aż tak ważny (to stąd biorą się pary nieciekawy z wyglądu gość a SHB 10/10).

Z twojej wypowiedzi wynika, że to ona leci na Ciebie bardziej niż ty na nią i że znacie się ze studiów bądź jakiś zajęć na które razem uczęszczacie (czyli nie wyrwałeś jej w klasyczny sposób w jaki robią to PUA'sy). Proszę wyprowadź mnie z błędu Laughing out loud

Dlaczego większość userów twierdzi, że wygląd i kasa się liczy? Bo próbują wyrywać w klubach, tinderach, facebookach i innych miejscach gdzie jesteś oceniany po wyglądzie. A nie szukają tam gdzie wygląd nie gra pierwszych skrzypiec.

Tak, znamy się ze studiów.

Tak, znamy się ze studiów. Nie wyrywałem jej, ona wyrwała mnie Laughing out loud Ale tak jak dodałem na końcu odepchnąłem ją...

Portret użytkownika Isco21

16. Ona jest laską HB5

16. Ona jest laską HB5

Nie, ja bym ze spokojem dał

Nie, ja bym ze spokojem dał jej 8. Ma wielu adoratorów, może dlatego poleciała na mnie?

Portret użytkownika Thunder

Kurczowe trzymanie się

Kurczowe trzymanie się wszystkich tych ram wg mnie nie jest zdrowe i może prowadzić do flustracji, gdy jednak laseczka nie jest uber mocno zakręcona, bądź ma wiele opcji Smile

Ps. Czas sie przefarbować

Właśnie dlatego chcę

Właśnie dlatego chcę wychodzić, rozluźnić ramy, zamknąłem się w swoim świecie, a to, jak napisałeś nie jest zdrowe Wink

Ps. Kiedyś próbowałem wyszedł kasztan.

Portret użytkownika Stary Cap

Polecam Ci mój blog

Polecam Ci mój blog "Zakonnica", może dowiesz się z niego czegoś o sobie i o tym jak Wasza relacja może się dalej rozwinąć.

Punkty 2 i 9 są bardzo

Punkty 2 i 9 są bardzo strategiczne, dlatego powinno się mieć na nie baczność przede wszystkim!

Wypociny gościa który nawet

Wypociny gościa który nawet nie był z kobieta na randce, brakuje mu jaj żeby coś ugrać i ruszyć w relacji z kobietą, oczywiście stara sie to maskować tym jak to bardzo ma wyjebane i jak to ona sie stara. No i co z tego? Nic z tego nie masz, nic nie ugrales.

designedby3d.com

Примовер купить

http://seotexts.com