mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Problemy z eskalacją dotyku +fieldraport

3 posts / 0 new
Ostatni
Gordon Freeman
Nieobecny
Wiek: 30
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-03-03
Punkty pomocy: 4
Problemy z eskalacją dotyku +fieldraport

Byłem ostatnio na paru randkach z Daya i z Tindera i tak, tylko raz udało mi się z dziewczyną poprzytulać, podotykać ale to dlatego że ona sama chciała i się sama przysuwała, więc z nią to było prosto. A tak to siedzimy gadamy jest fajnie, próbuję złapać za rękę ona ją zabiera, próbuję obiąć to się odsuwa. I co zrobić jak to się parę razy powtórzy, próbować dalej, dać sobie spokój?.

A najdziwniejszą akcję miałem wczoraj, podszedłem do dziewczyny czy raczej bardzo eleganckiej kobiety koło 30 i okazało się, że z nią 2 tygodnie temu byłem na kawie (bez przytulania) ale potem nie chciała się umówić ponownie. Podszedłem od tyłu więc nie widziałem, zę to ona. Naszczęście ostatnio nie wale od razu openerem tylko najpierw mówię cześć i patrzę w oczy, więc ona uznała, że się z nią witam a nie, że robię podejście. No i tak zaproponowała, byśmy siedli na ławce (to były planty), po chwili rozmowy założyła nogę na nogę, tak że spódniczka dużo odsłoniła i powiedziała, że była w górach i pogryzła ją osa i żebym zobaczył jaką gorącą ma nogę. No i tak głaszcze ją po nodze na plantach fajnie jest no i nie wiem czy nie trzeba było w tym momencie eskalować dalej. Ja odpuściłem i po paru minutach usłyszałem tekst, dlaczego się tak przy niej stresuje... Może brak eskalacji uznała za strach... No nic to myślę, że spróbujemy, ale już nie chciała, chciałem ją objąć to powiedziała, że za szybki jestem i straszę dziewczyny a 5 minut temu dawała się głaskać po nodze... Wydaje mi się że przegapiłem tak zwane okno eskalacji... Po pół godziny poszliśmy, potem jeszcze wymieniliśmy smski na dobrano ale akcja raczej słabo rozegrana, po ostatnim miałem już nie dzwonić ale po wczoraj spróbuje zadzwonić w weekend ale pewnie znowu stwierdzi, że nie ma czasu.

dostojewski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-05-19
Punkty pomocy: 187

1. Ty nie masz próbować jej dotykać. Ty masz ją dotykać! Jak będziesz powoli przysuwał rękę i próbował ją objąć to nic z tego nie wyjdzie. Obejmujesz ją jednym pewnym ruchem. Oczywiście mogą być opory z jej strony ale jeśli zrobisz to jak pewny siebie facet to twoje szanse, że Ci się uda rosną dwukrotnie. To samo z pocałunkiem. Jak odchyli głowę to całujesz w szyję, jakby to było twoim pierwotnym zamiarem.

2. Według mnie to był test, którego nie zdałeś. I ciężko go było obejść, bo cholera wie co laska miała w głowie... "Jak on mnie nie złapie za tą nogę to pedał", "Jak mnie złapie i wypieści to desperat". Najlepiej to chyba było strzelić jej jakiegoś nega w tamtym momencie. Zważając na to że na pierwszym spotkaniu rozmawiałeś z nią jak z koleżanką (na 100% tak było) to ona już Cię wrzuciła tam do jakieś szufladki, na której nie było napisu "seks" i traktuje Cię jako "podbijacza ego".
Co do telefonu... Nie czekaj do weekendu tylko dzwoń do niej już dziś i się umawiaj. I nie wymyślaj, żadnych fajerwerków tylko po prostu idźcie na drinka. A jak odmówi to jej strata. Niech płacze po nocach, że prawdziwi faceci wyginęli.

Pozdrowienia!

To co ma i tak spaść, na­leży popchnąć.

Cres
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 13

Kluczowy błąd - skupiasz się na tym żeby dotknąć. To ma być intuicyjne i naturalne. Najlepiej zacząć od dotyku nieseksualnego, wynikającego z gestykulacji itp.

Был найден мной полезный блог про направление Продать рапс в Днепропетровской области https://agroxy.com
Узнать как www.start-sport.com.ua у нашего менеджера.
www.seotexts.com