mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

"Brzydki głupek" a mimo to "ma branie"

10 posts / 0 new
Ostatni
CichutkiUczen
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2017-10-10
Punkty pomocy: 1
"Brzydki głupek" a mimo to "ma branie"

Witam,
materiał będzie dość długi ponieważ chcę abyście w 100% zrozumieli o co mi chodzi. Przeczytaj cały i odpowiedz co uważasz na ten temat.
Zaczynajmy więc. Otóż mam w klasie kolegę. Od gimnazjum ciągle pije ( można powiedzieć, że jest już uzależniony od alkoholu, pytanie czy jego wątroba jeszcze w nim jest ), obecnie jesteśmy w 4 klasie technikum. Kiedyś był chudy, wysportowany. Teraz natomiast urósł mu brzuch ( sporoooo ), nadal gra w piłkę, ale wiadomo, że jest już słabszy niż w 1 klasie technikum. Ubiera się modnie i ogólnie dba o detale. Z twarzy jednak ( niektóre zwracają na to uwagę ) nie jest atrakcyjny, co weekend pijany ( może wypić litry wódki i tylko lekko nim zachwieje ). Człowiek niszczy się alkoholem mimo tak młodego wieku. Jest on prawdopodobnie całkowicie głupi, nie czyta książek, gazet, nie ogląda filmów, nie ma żadnych pasji ani celów które chce zrealizować. Czasami dziwię się jak to jest możliwe, że każdego roku dostaje promocję do następnej klasy. Tak naprawdę piłka nożna sprawia, że robi coś jeszcze poza imprezowaniem i zalewaniem się alkoholem. Jest to taki typowy cwaniak. Wystarczy, że inne mężczyzna wymienia z nim spojrzenie przez kilka sekund i on już staje się wobec niego agresywny. Raz źle by się to dla niego skończyło. Mimo swojego stylu życia jego głupota sprawia, że w klasie oraz całej szkole jest lubiany przez wszystkich nauczycieli, zna go pół uczniów a i na mieście co chwilę z kimś się wita. Tak naprawdę może powiedzieć cokolwiek, a i tak nauczyciele, koledzy z klasy czy ktokolwiek kto jest w jego okolicy zaczyna się śmiać. Czasem mam wrażenie, że śmieją się z niego. Dziwi mnie też poziom reszty którzy się śmieją, bo nawet gdy śmieje się z osoby chorej to oni uważają, że jest to w porządku. Czy to jest normalne?
Mimo tego, że jest jaki jest, czyli wygląd zewnętrzny oraz jego styl życia czy też zachowanie to ma strasznie dużo powodzenie u kobiet. Zna ich tyle i z tyloma utrzymuje kontakt, że każdego dnia mógłby być z inną i tak przez pół roku jak nie więcej. Jakby się postarał to mógłby nawet wylądować w łóżku z własną nauczycielką. Dziewczyny same na niego zwracają uwagę. Posiadam znajomego, wiele dziewczyn uważa, że jest on mega przystojny, ale mimo to nie on ma powodzenie u kobiet, a właśnie ten pierwszy, gruby głupek i cwaniak.
Przykładowo sytuacja z klubu: bawimy się z kolegą na parkiecie i on zauważa mega laskę w rogu sali, która czeka aż podejdzie ktoś kto da jej zabawę. Kolega podchodzi, coś mówi na ucho i niby już ją ma kiedy nagle ona go odrzuca. Po chwili podchodzi ten o którym zacząłem post i nie mówi nic, po prostu wyciąga rękę, uśmiecha się i po 2 minutach nie ma ich już w klubie, ale dość czulę bawią się na zewnątrz ( ale do łóżka mimo to jej nie zaciągnął,a pewnie dał by radę bez jakiegokolwiek wysilania się ). Inna sytuacja gdy kolega podchodzi do dziewczyny i chcę ją poznać, pomaga jej więc z ciężką torbą, a ona zlewa go później słowami, że jej pociąg ucieknie. Wszytko spoko, ale okazało się, że jedziemy tym samym pociągiem i musimy czekać 10 minut, ale on już u niej szans nie ma, natomiast ten pierwszy podchodzi do nieznajomej ( jeszcze lepszej niż ta od poprzedniego ) i dostaje nr po 3 minutach ( jej nr nie żaden zmyślony, bo do dziś z nią się spotyka ). Znów chłopak mega atrakcyjny zewnętrznie przegrywa z tym z pozoru gorszym. Można by o nim napisać książkę. Osobiście podchodząc do kobiety w klubie potrafię ją "jakoś" rozbawić na parkiecie i wyciągnąć na zewnątrz, ale nic więcej. On natomiast nie musi nic robić, bo ona i tak jest jego.
Wiem już trochę na temat cech które sprawiają, że chłopak jest atrakcyjny. Rozumiem status społeczny, ożycie z kobietami i to, że potrafi ją rozbawić i przegadać ( zapomniałem wspomnieć, że mimo iż nic nie robi w życiu prócz imprezowania i zarabiania czasami na imprezy to zawsze ma o czym rozmawiać, wie jak rozmawiać, itp, itd. ), ale jak to jest, że te dziewczyny lecą do niego same. Co sprawia, że potrafi "wyrwać" niemalże każdą dziewczynę na ulicy ( te starsze i te młodsze ).
Co ja, osoba oglądające ostatnio masę filmów, czytająca prasę i artykuły w internecie, książki, ale bez statusu społecznego, wyśmiewana w szkole oraz bez ożycia z kobietami i średnio potrafiący ciągnąć rozmowy z kobietami mogę zrobić aby mieć powodzenie z dziewczynami tymi średnimi oraz tymi najlepszymi. Przykładowo wchodząc teraz do klubu przy przykładowo 10 podejściach tylko 1 a czasem w ogóle nic nie ma, a jak już wezmę nr to nie daję radę już na drugi dzień nawet napisać. Czy też muszę zacząć "doić" wódkę, imprezować co tydzień i kompletnie nic się nie uczyć?
Jak to jest?
Mam tylko nadzieję, że post wpisany w dobrej części forum.

Holkvir
Portret użytkownika Holkvir
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Amsterdam

Dołączył: 2010-04-21
Punkty pomocy: 152

Idąc tym tropem skoro najlepsze laski jak mówisz wyrwa gość co nie ma nic do zaoferowania to co Ty sobą reprezentujesz skoro nie potrafisz ? Oczywiście nie chce Cie obrazić, nic z tych rzeczy.

Za bardzo się spinasz i myślisz o tym wszystkim i o tym gościu jak robisz podejścia.
Ja miałem to samo jak tu trafiłem,aż przyszedł moment, że ta wiedza poprostu we mnie wchłonęła, mowa ciała, JAK się mówi a nie co, wszystko przyszło z czasem i przychodzi mi wszystko naturalnie.

Gość jest samcem alfa, prymitywnym bo prymitywnym, ale jest dlatego tak działa na kobiety.

"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.."

Gazda1415
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-11-11
Punkty pomocy: 14

Stary źle to wygląda.

Strasznie dużo myślisz, i strasznie dużo gadasz.
Nie lubisz tego swojego kumpla, wyzywasz od prymitywów.
Koleś jest w technikum i już pracuje, imprezuje z tego co mówisz za swoje pieniądze.

A Ty? Na papierosy dostajesz od mamy?
Czytasz artykuły, oglądasz filmy itp. Jasne, ważne żeby coś sobą reprezentować.

Ale nie poderwiesz laski na to jaki film ostatnio widziałeś. Zaciekawić swoimi pasjami możesz np na randce, pokazać siebie jako ciekawą osobę. Ale na mieście to to jest generalnie uja warte.

Przestań tyle myśleć i analizować swój status społeczny. Przestań siebie porównywać z innymi i przestań określać swoje miejsce w szeregu.
Ten koleś tego nie robi i dlatego jest alfą. Wyzywasz go od prymitywów, ale on ma w dupie to co Ty o nim myślisz. Robi swoje. I Ty też zacznij robić swoje zamiast dopisywać sobie na listę plusów "sporo czytam", i minusów "niski status społeczny".

Nie myśl tyle, działaj.

Christiano
Portret użytkownika Christiano
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Północ

Dołączył: 2013-05-11
Punkty pomocy: 693

Wyczuwam u Ciebie zazdrość, że gość "cwaniak" ma kobiety.
Patrzysz na to od strony faceta, który w ten sposób ocenia kobiety - czy jest ładna, co ma w głowie, jak sie zachowuje, jakie ma towarzystwo.
Tutaj sprawa jest zupełnie inna. Kobiety tak nie wybierają. Gość po prostu coś sobą reprezentuje, widocznie jego styl bycia przekazuje kobietom, że facet jest pewny siebie; nie analizuje, podchodzi i bierze co chce. Kobiety to wulkan emocji mało racjonalnych. Szczególnie te młode chcą gościa, który nie jest nudziarzem, który jest "jakiś".
Taki bad boy zawsze zwraca uwagę kobiet, bo jest inny niż większośc gości z którymi mają do czynienia. Z resztą one nawet mogą mówić, że to prostak i cham, a w tajemnicy marzyć, żeby do nich podbił bo gość jest inny, generuje emocje.

"Sumiennie wszystko planuje. Inni zazdroszą mu farta, nie wiedząc, że on szczęściu pomaga, wybierając odpowiednie szkoły, zapinając pasy w aucie, a nawet planując dietę. Często samotny, bo nawet seks staje się dla niego jednym z zadań do wykonania."

Vego
Portret użytkownika Vego
Nieobecny
Wiek: .
Miejscowość: .

Dołączył: 2011-05-04
Punkty pomocy: 173

Po pierwsze ma poczucie że to wszystko mu się należy i tak działa, jest pewny siebie, po drugie jest zabawny, a to dużo daje, jeśli dziewczyna się przy Tobie czuje rozluźniona, no i najważniejsze, on działa na ich emocje, nie logikę.
Musisz zrozumieć co laski lubią, a ty myślisz że one podchodzą do tego tak jakbyś ty podszedł, to co wydaje Ci się powinno pociągać dziewczyny, a co naprawdę je pociąga to dwie różne rzeczy.

ListenToYourHeart
Portret użytkownika ListenToYourHeart
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: pl

Dołączył: 2010-12-03
Punkty pomocy: 287

Nie porównuj się do innych bo zwariujesz;) skup się na sobie nie bądź zazdrosny ciesz się swoim życiem.
Bywają tacy ludzie przy których aż chce się siedzieć i ich słuchać może twój kolega akurat ma takie cechy. fajnie obserwuj go i ucz cię od niego a nie krytykuj;)

Pewnego dnia obudzisz się i okaże się, że nie ma już wystarczająco dużo czasu na zrobienie wszystkich rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić. Zrób je teraz.

dostojewski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-05-19
Punkty pomocy: 187

Mindset, mindset i jeszcze raz MINDSET!

Jak podbijasz do dziewczyny i gadasz z nią jak z kumpelą to potem się nie dziw, że nic nie możesz ugrać. Bronią Twojego "kolegi" jest pewność siebie (chociaż moim zdaniem trochę udawana ale jest) i gość nie analizuje co się stanie. Będzie to będzie. Kobiety uwielbiają nieprzewidywalnych gości. Aby ogarnąć mindset dobre są afirmacje (poczytaj Smile).

Twój drugi "kumpel" może i jest ładny ale ma słaby mindset. Może ma dużo IOI ale jak przyjdzie co do czego to się zabiera jak pies za jeża. Jaki wniosek? Wszystko zależy od mindsetu. Szczególnie z kobietami musisz wychodzić z założenia, że zasługujesz na SHB 10/10 i możesz ją zdobyć (oczywiście nie możesz zdobyć każdej kobiety ale musisz wychodzić z takiego założenia, że wcale nie jesteś gorszy od niej).

OFF TOP

Wczoraj też miałem akcję w klubie, że w kącie stała SHB 9/10. Podchodzę na luzie i mówię jej że super wygląda i chce z nią zatańczyć. Ona mnie subtelnie zlała i powiedziała, że nie tańczy z byle kim. Wiesz co zrobiłem? Wziąłem ją na ręce i zaniosłem na parkiet. Finał podbicia? KC zainicjowane przeze nią. Teraz przyjrzyjmy się postawie twojego kolegi... Coś tam bajerował a ona nagle powiedziała mu że nie jest zainteresowana a on z podkulonym ogonem odszedł. Wniosek? Mindset, mindset i jeszcze raz mindset!

To co ma i tak spaść, na­leży popchnąć.

infreak
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-09-16
Punkty pomocy: 261

Ty chyba sobie jaja robisz. Laska powiedziała ci że nie tańczy z byle kim a ty uważasz, że to jest subtelna zlewka?! Sorry gościu ale w tym momencie to powinieneś olać księżniczkę i jej wygląd SHB 9/10 a wiesz dlaczego? Bo dałeś jej w tym momencie przyzwolenie na obrażanie facetów. Skoro widziałeś ją pierwszy raz i ona stwierdziła, że jesteś byle kim to ja nie mam pytań. To nie jest subtelne, subtelnie to by ci powiedziała że ma chłopaka albo nie ma ochoty tańczyć w tym momencie, to co ci powiedziała to jest chamstwo i księżniczkowanie, adorując ją dałeś jej tylko przyzwolenie na takie zachowanie. Takie coś trzeba piętnować bo potem taka kobieta nie będzie miała szacunku do faceta.

A potem się dziwić że laski wybrzydzają skoro mogą robić i mówić co chcą a faceci jeszcze będą ją adorować i zabawiać. Miejcie pretensje sami do siebie. Olał by ją jeden, drugi, dziesiąty facet to by się nauczyła kultury i szacunku.

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 448

Mindset jest najważniejszy. Ma ogromny wpływ nawet na Twoją postawę, a przez to kobiety już wiele widzą. A w rozmowie wychodzi reszta. Wygląd to mała część Twojej atrakcyjności.

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

Nowy Podrywacz12345
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2017-11-17
Punkty pomocy: 0

Gość nie ma wyglądu, ale nadrabia innymi kwestiami, które są bardziej istotne. U niego widzę pewność siebie, poczucie humoru i spontaniczność. Jeżeli chodzi o status społeczny to obawiam się że ma wyższy od Ciebie. Wiesz dlaczego? Jak sam wspomniałeś pół miasta go zna. Jest sławny, co prawda, zasięg tej sławy nie jest kosmiczny ale to wystarczy aby podrywać dziewczyny bez większego wysiłku.

Наш полезный веб сайт про направление Продать шрот в Луганской области www.agroxy.com
узнать больше seotexts.com

best latte machines