mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kto gra grubo, wygrać musi.. raport z akcji

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy..

W dwóch słowach opiszę historię wczorajszej nocy, niech będzie to potwierdzenie, że nie ma game over, jest tylko next level.

Laska trochę trudna w obsłudze, typowe problemy Wawki, insomnia, jakieś problemy z byłym, jakieś problemy z fizycznością, musiała kiedyś dostać. Statek tak kołysał, że nawet wprawiony marynarz łatwo mógł nie tyle się zrzygać, ale nawet wypaść za burtę, zaczepiając fiutem o kotwicę i tracąć go w odmętach oceanu.

Tydzień temu o tym czasie plan na koniec roku był prosty, w sobotę o 14.30 wsiadam w pociąg we Wrocku i w nocy melduję się u lubej w Gdańsku.
Służbowy wyjazd we wtorek do Krakowa, miał być jednodniowy, ale wylądowałem w mieszkaniu koleżanki, gdzie wraz z jej współlokatorką balowaliśmy do rana, potem rano spotkałem dawną koleżankę, i kolejny wieczór spędziłem u niej, finalnie wróciłem po prawie 3 dniach, do Gdańska nie chciałem już jechać wcale.

Postanowiłem odpocząć, naładować aku, w sumie noc jak każda inna noc, miewam sylwestra parę razy w miesiącu.

Będąć w pracy, dzień przed Sylwestrem przypadkowo poznałem JĄ, nawet nie zwróciłem na nią uwaga. Nazywa się dajmy na to Marta, przyjechała do rodziny, nie zamieniłem z nią nawet słowa, jestem w grupie paru nastolatek. Wchodzę na fejsa i widzę, że ktoś odznaczył kolegę, który miał z nią zajęcia. To ona.
Dość banalny opener i oddanie do znajomych, że zdjęcie z inna budowlą w tle daje więcej lajków, i że to sprawdzone.

Po krótkiej wymianie wiadomości umówiliśmy się na spacer i kino, tego samego dnia.

Początek spotkania.. Tragedia.
Przyjezdza punktualnie, ale przy pierwszym przypadkowym kinie chłod i zdecydowany opór.

Idziemy na spacer, zimno, ciemno, mała dróżka, standardowe moje miejsce by łapać za rękę i skracać dystans, 2-0 dla niej. dodatkowo zakłada rękawiczki i ręce do kieszeni.

Mimo to ciągle idzie. W głowie mam myśl, że nic z tego nie wyjdzie, ale chciałem konsektwentnie zrealizować plan, więc na zupełnej wyjebce pytam, czy wraca, czy idziemy dalej i kino. Absolutnie pewne jest, że jeśli nie potrafisz laski stracić, nigdy jej nie zdobędziesz.

Po batalionie odbitych ST, wylądowaliśmy w pizzy hut i jemy pizzę bez mięsa, przynajmniej mniej zapłaciłem, wegetarianka. Do filmu jeszcze 20 min. Wypiła lampke wina i droga do galerii biegła zdecydowanie milej.
W kinie oczywiście płacę ja, zawsze tak robie.
Ona łapie pierwszego plusa, kupując popkorn.

W kinie... śmielsze kino z mojej strony i 3-0 dla niej.
W akcie łaski "dostaję" buziaka w czoło, myślę sobie.... no strzał w kolano, z tego nie będzie już nic. Sytuację ratuje wyjątkowo słaby film i buractwo na hali.

Powrót... jej ręką zmieniam biegi i ciągle werbalnie rozwalam skukotarczę, no jak Mario grzybki. Dawno nie widziałem takiej sukotarczy. Jak bos po każdej planszy w tankach czy cobrze.

Atrakcyjna blondynka, 30 lat, jakieś 175 cm i idealny cyc. Do tego z Wawki, miejsce spotkania oddalone o jakieś 350 km.
Wie, że nie jest najgorsza. Dodatkowo wie, że jestem parę lat młodszy.

Finalnie kochamy się o 3.20 w mini jej ojca.

Miała plany na sylwestra, zmieniła je tylko po to, by kochać się ze mną całą noc i autentycznie, jak zaczęliśmy o 22, tak skończyliśmy o 10 rano.

Bezapelacyjnie najlepszy sylwester jaki miałem, na pamiątkę mam majtki Laughing out loud Skubana ma coś w sobie, co nie pozwoliło mi skończyc tej znajomości, a zostawiłem otwartą furtkę..

Musze powiedzieć, że w tym całym PUA, jedną z ważniejszych rzeczy jest pała : ) i mówię to zupełnie poważnie, z licznikiem dawno po 3 zerach.

Nic tak nie ogarnia ksieżniczek, jak dobra berło.
Nie chcę się chwalić czy żalić, ale nasze społeczeństwo ogólnie ma małe ptaki.
Grube 20 cm i możliwość zaspokojenia jej więcej razy niż 5 powodują, że każda nieogarnięta kupa siana na wietrze rano staje się pięknym balotem, spresowanym Classem za parę milionów.

ŻYCZĘ WAM PANOWIE, BY W TYM ROKU NIE ZABRAKŁO WAM OCHOTY, NA WSZELKIEGO RODZAJU PSOTY

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy.

Odpowiedzi

O, elegancko Z ciekawości

O, elegancko Smile

Z ciekawości trzy zera to ponad tysiąc. Poważnie? Smile

Z tą pałą to masz rację, ale z auotppsji wiem że można nadrobić w inny sposób np. masaż intymnym , czy technika tylko trza się więcej narobić. 12 cm a prawie wszystkie wracają Smile Chuj chociaż zajebosty wygląd dostałem od losu xD

Pzdr wariat i szczęśliwego Smile

Portret użytkownika Christiano

Ok, ale w jaki sposób

Ok, ale w jaki sposób rozwaliłeś tą sukotarcze? Bo jak jechałeś autem z nią, dalej czuć było jakby Cie traktowała jak kolegę albo nie wiedziała po co sie z Tobą spotkała. Co było dalej?

Pfff... teksty w stylu :Po co

Pfff... teksty w stylu :Po co się w ogóle spotkałam, co ja tu w ogóle robię, w ogóle nie jesteś w moim typie, 10 historii o byłych pilotach myśliwców, którzy właśnie wysłali jej życzenia " Hubal, ale po co mi to wysyłają, przecież od 5 lat nie odpisuje" z początku leciały na zmianę co 10 sekund : )

Tylko to taka Warszawszka Panienka, która zamiast "cześć" mierzy wzrokiem i odpowiada " z czym do ludzi ? ", ale to typowe, sama się tym chwali.

Gdy mocniej zacząłem działać stopniowo pojawiały się "pasuje mi Twój zapach", "dobrze całujesz", "jest mi tak dobrze, nie przestawaj", "przyjadę jakoś za tydzień, przeceiż to dziecinne, że nie powiesz mi nawet cześć, spotkajmy się".

Akurat akcja świeża, więc całą rozmowę z fejsa mam, mogę wrzucić : )

to chyba ten gościu z filmiku

to chyba ten gościu z filmiku z instruktorką jazdy.

Portret użytkownika Pinochet

" Absolutnie pewne jest, że

" Absolutnie pewne jest, że jeśli nie potrafisz laski stracić, nigdy jej nie zdobędziesz."

Jestem tego samego zdania, że musimy ryzykować. Niezależnie jakby to sie potoczyło to i tak zyskujemy cenne doswiadczenie :]

Portret użytkownika Guest

aha

aha

Panowie wystarczy że my

Panowie wystarczy że my zobaczymy ładne cycki albo nogi i już jesteśmy gotowi do seksu, z kobietą jest inaczej bo podniecają się dużo dużo wolniej i trzeba czasu i cierpliwości.

z Tym berłem trochę racji

z Tym berłem trochę racji jest masz dużego ptaka to laski chcą powtórki, ogólnie zazdroszcze sylwestra.

Portret użytkownika Dominikkow

Coś grubymi nićmi szyte.

Coś grubymi nićmi szyte. Brakuje właśnie fragmetu, jak przeskoczyłeś od auta do ruchanka. Czyli notabene przełamywania jej oporów.

У нашей компании классный сайт с информацией про Продать отруби в Николаевской области agroxy.com
bestseller.reviews

Станозолол купить