mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Chciałbym się cofnąć w czasie

Portret użytkownika Viril

Tak, jak w tytule i wcale nie chodzi mi o to by cofnąć się w celu zmienienia swojej teraźniejszości. Chciałbym żyć w innych czasach. W czasach, gdy faceci wyglądali, jak faceci, a kobiety wyglądały, jak kobiety. W czasach, w których gdy wchodzę do sklepu, nie muszę pytać się ekspedientki, które półki są z męskimi ciuchami, bo wszystko wygląda tak samo. W czasach, w których otwieranie drzwi kobiecie jest normą i nie muszę obawiać się, że zaraz jakaś nawiedzona feministka wyskoczy na mnie z pyskiem, że ona jest dumną i niezależną kobietą, i moje zachowanie ją obraża, bo doskonale potrafi sobie te drzwi otworzyć sama. Wreszcie w czasach, w których ludzie nie polegają tylko na technologii, ale również używają mózgu, a rozmowa między dwojgiem osób nie ogranicza się do wysyłania sobie śmiesznych obrazków na komunikatorach, z dodatkiem mnóstwa skrótów, których nie rozumiem. Fakt, obecnie życie jest łatwiejsze, ale ludzie są coraz głupsi. Jedyne, co im zaprząta głowę, to opinie ludzi z portali społecznościowych, na których pokazują swoje idealne, a zarazem jakże fałszywe, szczęśliwe życia.

Odpowiedzi

Portret użytkownika SIKS

W czasach, w których

W czasach, w których otwieranie drzwi kobiecie jest normą i nie muszę obawiać się, że zaraz jakaś nawiedzona feministka wyskoczy na mnie z pyskiem, że ona jest dumną i niezależną kobietą, i moje zachowanie ją obraża, bo doskonale potrafi sobie te drzwi otworzyć sama."

Do tego momentu żyjemy w dwóch różnych światach ale z dalszym tekstem się zgadzam.

Ja mam nadzieję że to całe

Ja mam nadzieję że to całe zachłyśnięcie minie i ludzie zaczną więcej że sobą więcej rozmawiać.

W końcu po to jest ta strona aby umieć gębę otworzyć do drugiej osoby.

Portret użytkownika Aleus

"Wyrzyg myśli". Frazesy i

"Wyrzyg myśli".

Frazesy i narzekanie... Tyle nieznajomych kobiet przepuściłem już w życiu i wszystkie były zadowolone. Mężczyźni narzekają na kobiety, bo im się nie chce uczyć nowych reguł zachowania z nimi, tylko by wrócili najchętniej do XIX wieku.

Ludzie używają częściej mózgu niż pokolenie naszych rodziców, bo trzeba się zaadaptować do szybko zmieniającej się rzeczywistości, przez technologię.

Ten blog Ci nie wyszedł.

Myślę, że to była po prostu

Myślę, że to była po prostu hiperbola Smile w sensie z tymi feministkami

Portret użytkownika Arch Stanton

Wczoraj wpadł do mnie

Wczoraj wpadł do mnie szwagier z 0.7 zmrożonej substancji. Posiedzieliśmy przy stoliku w garażu i efektem naszego spotkania jest wehikuł czasu. Zapraszam kolegę na priv Wink

Portret użytkownika Arch Stanton

A tak serio to ile razy

A tak serio to ile razy zostałeś zbluzgany przez feministkę za przepuszczenie w drzwiach? Patrz na siebie,a nie innych. Ludzi wartościowych jest zawsze mniej i takich ludzi szukaj, lecz odpowiedz sobie na pytanie "Czy jestem człowiekiem wartościowym?". Oczekiwać czegoś od świata,a samemu zamieszczać jakiś żal na forum to dla mnie trochę dziwne. Kiedyś to byli czasy,a teraz to nie ma czasów, co nie? Laughing out loud

Portret użytkownika Pinochet

Wszystko jest dla ludzi i

Wszystko jest dla ludzi i trzeba wiedzieć jak używać dzisiejszej technologii..

Вы можете www.start-sport.com.ua у нашего менеджера.
babyforyou.org

https://buysteroids.in.ua/inekczionnyie-anabolicheskie-steroidyi/primobolan/primobol.html