mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dobry związek.

Cześć

Od razu uprzedzam że nie będzie nic o podrywaniu, ale może warto jak przeczytasz.

Od soboty leżę chory, duża gorączka po prostu dopadło mi jakieś grypsko jest czas coś napisać gorzej z siłami.

W życiu ważne jest jeśli można na kogoś liczyć, ja mam to szczęście że mogę liczyć na żonę a żona na mnie. Podziwiam ją że chciało się jej przez kilka nocy wstawać dawać lekarstwa, opiekować się całym sercem.
Powiem ci tak jak poznasz kobietę która w swej naturze potrafi się troszczyć o bliską jej osobę to przemyśl sobie czy nie warto właśnie z taką stworzyć stałego związku. Pewnie martwisz się czy nie będziesz jej zdradzał z innymi laskami. Powiem Ci że nie będziesz czuł takiej potrzeby pod warunkiem że wasze życie łóżkowe będzie udane,a do tego jak będzie się czuć przy Tobie bezpiecznie to z grubsza mówiąc powinno być dobrze.

Wiele osób planuje sobie życie mniej więcej tak przez 2 lata to będę robił to a za następne 3 to tamto. A ja uważam że tak do końca się nie da czegokolwiek zaplanować na przykład zaplanujesz sobie że będziesz się dalej kształcić a tu Ci się
trafia praca marzenie.
I z kobietami jest podobnie, poznajesz wchodzisz z nimi w różne relacje, krótsza, dłuższe, oparta na seksie lub nie. Ale z czasem nabierasz doświadczeń i wiesz czego od życia chcesz. Więc gdy poznasz kobietę która ma w sobie wartości które są dla ciebie ważne poprowadź tą relacje bo nigdy nie wiadomo czy lepsza okazja się trafi.Wiem jak to brzmi ale wartościowe kobiety szybko z rynku znikają że tak brzydko powiem, oczywiście pojawią się młodsze no ale tu na cuda nie ma co liczyć.

Jak teraz leżę i oglądam telewizję i widzę niej sytuacje gdzie jest jedna zdrada i rozwód, to mi się śmiać chce. Właśnie taką wizję się kreuje, więc wiele osób czuję strach przed wchodzeniem w związek, a życie przemija na wszystko jest swój czas, później możliwości są coraz mniejsze.

Więc pamiętaj oprócz ładnych nóg,tyłka umiejętności robienie dobrze loda liczy się jeszcze parę rzeczy.

ps. Bądźcie wyrozumiały na tekst bo piszę w gorączce i nie sprawdzę tego dobrze;)

Odpowiedzi

W pełni popieram:) Pewnie

W pełni popieram:) Pewnie kiedyś facet, który odmówiłby mi seksu, od razu wylądowałby na pozycji spalonej, ale ostatnio nauczyłam się wyżej cenić inne rzeczy. Troska, umiejętność obrony swojej kobiety, czułość, poczucie bezpieczeństwa, chęć niesienia pomocy i odpowiedzialność są dla mnie ważniejsze. Dlatego wciąż daję mu szansę i czekam, aż się ogarnie, bo czuję, że warto.

Życzę zdrowia:)

Dzięki zdowie przyda się jak

Dzięki zdowie przyda się jak cholera

Portret użytkownika septo

zgadzam się Panie Grunwald,

zgadzam się Panie Grunwald, szkoda że czasami człowiek chcąc poczuć tę specyficzną adrenalinkę, robi głupie rzeczy. Patrząc perspektywicznie kobieta dbająca i dająca dbać o siebie, to rzadki skarb, i należy ją cenić.

Portret użytkownika Holkvir

Niby tak, ale nie do końca i

Niby tak, ale nie do końca i nie dla każdego

Uważam, że dużo związków rozpada się właśnie przez takie myślenie,swoista iluzja: "Trafiłem/am tak dobrze, że lepiej będę się tego trzymał/a póki mogę" pomijając i przemilczając inne niedoskonałości czy zachowania, które nam nie odpowiadają,a które z biegiem miesięcy/lat wyjdą i tak.

Oczywiście jest to dobre myślenie gdy masz tam koło 30 i skaczesz z kwiatka na kwiatek, bo wtedy masz porównanie.

Portret użytkownika Jarapi

Bardzo fajne przemyślenia

Bardzo fajne przemyślenia lubię tutaj czytać takie treści aczkolwiek bardziej zgodzę się jednak z komentarzem HOLKVIR. Pozdrawiam i życzę zdrówka bo w tym okresie jest o nie ciężko Wink

Portret użytkownika saverius

"Uważam, że dużo związków

"Uważam, że dużo związków rozpada się właśnie przez takie myślenie,swoista iluzja: "Trafiłem/am tak dobrze, że lepiej będę się tego trzymał/a póki mogę""

Niekoniecznie. Niektórym odpierdala jak jest za dobrze. Wychodzą wtedy z założenia, że jest tak dobrze, że na to nie zasługują. Lepiej zatem, żeby nie było za dobrze.

a ja mam wrażenie, że

a ja mam wrażenie, że dzisiejszym facetom odpier* już ostro bo wolą latać w gorączce za cizią która ich nie chce i jeszcze kopłaby do wykopanego grobu niż właśnie docenić taką laskę która wstaje w nocy żeby podać leki... Celowo przesadzam porównanie Smile ale ile razy byłam ZA DOBRA, za POTULNA, za MIŁA, na wyciągnięcie ręki to bach "nie chce Cię". Też inaczej małeżestwo, inaczej umawianie się ale ogólny mój zamysł jest taki, że ludzie nie doceniają jak ktoś o nich dba i dla nich po prostu jest, niezależnie od płci.

Предлагаем best-mining.com.ua по вашему желанию, недорого.
www.ekostile.kz

http://www.farm-pump-ua.com