mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Metoda prób i błędów

8 posts / 0 new
Ostatni
Wtemacie
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: W Pl

Dołączył: 2018-01-11
Punkty pomocy: 41
Metoda prób i błędów

Część wszystkim powracam po ponad roku przerwy, mianowicie utraciłem konto . lecz chciałem napisać blog o ostatnich moich spostrzeżeniach lecz z powodu 5 punktów mam niedostępny dostęp więc narazie kieruje swoje słowa tutaj .Chcialem podzielic się z wami częścią tego co przeżyłem . Osobiscie Mam 20 lat zaliczylem również tyle kobiet(nie płaciłem za seks ) pomału czuje że to wszystko traci smak... Byłem w związku 2miesiecznym dziewczyna tak bardzo chciała mnie mieć przy sobie że zygalem tym (miała 24lata). Ostatnio zaliczyłem kobietę 34lata figura ciało marzenie każdego Polaka -a mi co? nie podobało się bo w łóżku była jak dziewica... A nawet gorzej na drugi dzień miałem moralniaka.przez 2tygodnie truła mi że się zauroczyła spędziła ze mną tylko 2wieczory... mam seks koleżankę która zaczyna truć mi dupe -z góry nałożyłem jej czego może oczekiwać niestety wydzwania do mnie po nocach od 2tygodni nie odzywam się a ona ciągle dobija. Jestem człowiekiem niby spełnionym odziedziczyłem majątek mam dach pod głową ,firmę .Jestem świetnym DJ ludzie chętnie przychodzą jak osobiście gram(niby mam wszystko a nie mam nic) . w skrócie odpowiem o kobietach z którymi spalem- Zazwyczaj wszystkie były starsze ,może z 3 młodsze albo w moim wieku . 2 najstarsze które utkwiły mi w pamięći to 30 i 34 co najlepsze nie postawiłem im nawet jednego drinka Wink zazwyczaj poznawałem je w klubach lubię czasami się rozerwać kroki taneczne mam opanowane od Hoona (SDS) Poprostu lubię tańczyć tylko to czasami sprawia mi przyjemność. Jestem ostatnio tak pewny siebie że nie widzę problemu w poderwaniu żadnej kobiety , wystarczy mi tylko dobry moment i odpowiedni czas . Kim byłem zanim trafiłem na to wszystko ? Czyli podrywaj i znajomych którzy obracali się w podrywie? NIKIM! byłem pośmiewiskiem , nie było ze mną o czym rozmawiać a teraz ? Porównanie jak niebo i ziemia . Odkąd wspiolem się ciut wyrzej wszystko stało się inne . Kobiety stały mi się prostsze długo do tego dochodziłem ostatni rok dopiolem bardzo dużo (uwierzcie mi strona daje bardzo dużo lecz nie bierzcie wszystkiego na poważnie , każdy przypadek jest inny jedynie metoda prób i błędów zrobi z Ciebie zawodnika ) (teraz nadało by się pytanie dlaczego chciałem coś osiągnąć ? Dlatego że chciałem aby obracało się
koło mnie dużo kobiet i tu poległem . Im masz więcej kobiet tym apetyt maleje , nawet przyjemnosci z seksu nie ma... Jedynie jaką miałem przyjemność z seksu to gdy pewna dziewczyna brała tabletki powiedzmy że Wiola miała na imię - takiego ognia jeszcze w życiu nie przeżyłem , szkoda że dziewczyna była tępa bo tak to może i bym jakoś to pociągnął.To było by na tyle tego smetowaniA ,nie musicie komentować jeśli zrobiłem błędy zostawcie je sobie. Jedyne czego chciałem to opisać mój przypadek i opisać po skrócie to czego doświadczyłem osobiście . Dzięki dla wytrwałych i powodzenia !

-Lepszy jeden czyn, niż tysiące planów

Allgreed
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2018-01-01
Punkty pomocy: 35

"Wyrzej"? Za cel kolejnej wspinaczki wzwyż polecam półkę ze słownikiem.

Dżizas, w dobie zegarków bardziej zaawansowanych, niż komputery wspomagające pierwsze misje kosmiczne, samolotów i amfetaminy dalej trafia się taki krokodylek, któremu zwyczajnie się nie chce zainteresować czemu, ach czemu, dane słowo podkreślone jest na czerwono w trakcie pisania.

Lecąc klasykiem: "Język został wymyślony w jednym celu, panowie, żeby uwodzić kobiety - i w tym przedsięwzięciu lenistwo się nie sprawdzi"

vanarmin
Portret użytkownika vanarmin
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2011-11-20
Punkty pomocy: 567

Szanuj innych użytkowników tego portalu i nie rób więcej tak rażących błędów ortograficznych, bo wstyd jak na 20 latka.

Co do meritum Twojego tematu to uważam, że nie poznałeś jeszcze wartościowej dziewczyny, takiej z którą zwykłe smażenie naleśnika czy granie w karty sprawiałoby przyjemność. Ograniczyłeś się jedynie do sfery seksu, która nie jest pełnią relacji z kobietami. Myślę, że powoli zaczynasz rozumieć swoją powierzchowność.

"To co mówi kobieta jest jak chmura wędrująca po niebie: dobrze uformowana i spójna, a po chwili nie do poznania"

Wtemacie
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: W Pl

Dołączył: 2018-01-11
Punkty pomocy: 41

Allgreed Twój komentarz jest zbędny Wink pisałem że tego typu komentarze dziekuje , z pewnych przyczyn nawet słownik nie pomaga. Nie zawsze on wspiera a tym bardziej na telefonie ... Niektórzy mają dysleksję i nawet jak byś chciał to jest bardzo trudno poprawić .vanarmin o tym nie pomyskalem i Ty masz gościu rację !

-Lepszy jeden czyn, niż tysiące planów

infreak
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-09-16
Punkty pomocy: 284

Dobra chciałeś się pochwalić, rozumiem ale może jakieś konkrety bo nie za bardzo rozumiem przekaz tego czegoś? Jeżeli to miał być blog to ta treść nie ma w ogóle sensu. Popatrz sobie na tematy innych, przeczytaj kilka blogów a potem popatrz na swój i porównaj. Nic do ciebie nie mam ale popracuj nad wyrażaniem tego co chcesz przekazać w blogu bo stylistycznie jak i tematycznie to panuje tutaj jeden wielki chaos - żadnych wniosków, żadnego odniesienia.

basket01
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-11-08
Punkty pomocy: 24

Z bloga powinny wynikać jakieś wnioski, spostrzeżenia, ja tutaj żadnych nie widzę... Poza tym dysleksja to nie jest coś nieuleczalnego, wystarczy zacząć czytać książki. Tłumaczenie się nią to jest słaba wymówka.

Co do treści to wydaję mi się, że tak jak Vanarmin pisał, nie zbudowałeś widocznie jeszcze głębszej relacji z kobietą i dlatego wydaje Ci się, że to wszystko traci smak. Chociaż masz doświadczenie seksualne większe od większości typów w Twoim wieku lub starszych (jeśli to co piszesz to prawda), to chyba brakuje Ci poważniejszych relacji z kobietami. W związku na przykład seks to pewnie jakieś 5-10% tego co sobie dajecie wzajemnie, reszta to właśnie dogadywanie się, robienie głupot typu właśnie wspólne gotowanie, spędzenie razem czasu - to tak na prawdę daje przyjemność.

Wtemacie
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: W Pl

Dołączył: 2018-01-11
Punkty pomocy: 41

Są 2opcje - rozumieją osoby które odczuły podobna pustkę lub naprawdę nie napisalem konkretnie mojego przekazu. A po trzecie nie rusza mnie to że robię błędy ortograficzne staram się poprawiać i wgl ale to nie jest proste i typu takich komentarzy nie ruszaja mnie. Łatwo jest ocenić człowieka nie znając go , więc brawo panowie za konkretność . Jeśli dziewczyny też tak ocenianie to im współczuje....

-Lepszy jeden czyn, niż tysiące planów

LudwikXIV
Nieobecny
Wiek: 33
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2015-03-23
Punkty pomocy: 474

Wyobraź sobie Drogi Kolego, że społeczność na forum ma jakieś wymagania względem autorów wątków, by dali z siebie chociaż minimum zaangażowania przy pisaniu tekstu, jeśli oczekują tego samego w odpowiedziach.

Albo to uszanujesz, albo przestań narzekać że dostajesz takie a nie inne odpowiedzi.

Co do meritum, mam wrażenie, że masz radar na łatwe panny, które nie są wyzwaniem. Po prostu celuj wyżej, a może nabierze to wszystko większego smaku.

У нашей фирмы важный веб портал на тематику изготовление перил из нержавейки.
dapoxetina online

У нашей компании популярный блог про направление дизайн ресторана http://tsoydesign.com.ua