mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Praca i podnoszenie swoich umiejętności

2 posts / 0 new
Ostatni
stiV
Portret użytkownika stiV
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Gdzieś w Środkowej Europie

Dołączył: 2017-12-30
Punkty pomocy: 2
Praca i podnoszenie swoich umiejętności

Witam
Chciałbym się was zapytać jaka praca waszym zdaniem jest dobra na podniesienie podrywu,pewności siebie a najogólniej mówiąc umiejętności komunikacyjnej.
Moim zdaniem doskonała praca która wręcz wymusza nauki tego wszystkiego jest przedstawiciel handlowy którym sam zamierzam zostać ale również chciałbym usłyszeć wasza opinie na ten temat.
Serdecznie pozdrawiam i za wszelkie komentarze dziękuję

infreak
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-09-16
Punkty pomocy: 261

Sprzedaż bezpośrednia -> chyba najbardziej powiązane z podrywem ponieważ podryw = "sprzedaż samego siebie"czytaj umiejętna autoreklama. W sprzedaży sprzedajesz jakiś przedmiot bądź usługi, w podrywie sprzedajesz siebie.(unikaj pracy jako domokrążca lub akwizytor)

Barman -> w dobrym klubie nocnym masz dostęp do setek dziewczyn, co prawda nie z każdą pogadasz ale mam kumpla barmana, który pomimo bycia średniakiem jest podrywany przez dziewczyny i często zagadywane także na pewno doświadczenie wzrasta. Często również dziewczyny za cel obierają sobie poderwania barmana z różnych powodów.

Pracownik recepcji - tutaj ogólnie uczysz się komunikacji z ludźmi.

Reporter/dziennikarz - jak powyżej, chyba nie muszę tłumaczyć.

Youtuber - dużo nawija przed kamerą więc można ćwiczyć gadkę "na sucho"

Ale przede wszystkim - nigdy nie wybierajcie pracy ze względu na kobiety. Wasza praca ma się zgadzać z waszymi pragnieniami, pasjami i macie lubić to co robicie a nie patrzeć czy tam są kobiety czy da ci większe umiejętności podrywu. Podryw w pracy zawsze jest ograniczony i dużo lepiej pracować tam gdzie się ma potrzebę pracy i można się rozwijać zawodowo a z kobietami działać w wolnym czasie niż iść do pracy której się nie lubi tylko po to aby ćwiczyć podryw. Bez sensu to.

www.top-obzor.com

pharmacy24.com.ua