mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak nie wyjść że zależy mi tylko na jednym

6 posts / 0 new
Ostatni
rogal
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2017-09-11
Punkty pomocy: 0
Jak nie wyjść że zależy mi tylko na jednym

Cześć. Do końca nie wiem jak poprowadzić sytuację.
W niedzielę widziałem się z znajomą już drugi raz. Za pierwszym razem była tylko rozmowa. Ostatnio byliśmy na piwie. Było sporo pocałunku i dotyku. Na pewno ma teraz kaca moralnego. Tylko nie wiem, czy nie wyszedłem na osobę, której zależy tylko na seksie.

Myślę nad tym by dać jej chwilę odetchnąć ode mnie i zadzwonić do niej w czwartek by się umówić gdzieś. Ewentualnie po prostu utrzymywać z nią normalny kontakt i pisać jak zawsze, jakby nic się nie stało.
Nie wiem która z tych opcji będzie lepsza.

xoxo12
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 206

Sporej grupie dziewczyn z którymi się spotykam jakoś niespecjalnie przeszkadza fakt, że myślę głównie o seksie. Może zamiast zastanawiać się nad tym co ona myśli, powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie - czego Ty od niej oczekujesz. Tylko seksu? Czy może chciałbyś dążyć do czegoś więcej? Nawet jeśli związek, to warto zacząć od seksu, albo przynajmniej w jakiś konkretny sposób do niego dążyć. Brzmisz jakbyś miał poczucie winy za to co się stało, ale przecież chyba jest dorosłą osoba i wiedziała co się dzieje, prawda? Polecam mniej myślec za kobiete, a skupić się TYLKO na tym czego się chce i dążeniu do tego.

antoine89
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-11-28
Punkty pomocy: 292

Najgorsze, co możesz zrobić, to czekać z kontaktem. Wbrew pozorom w ten właśnie sposób utwierdzasz ją w przekonaniu, że chodzi Ci tylko o seks. Odzywaj się normalnie.

"Co ma płynąć, nie utonie"

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 627

"Na pewno ma teraz kaca moralnego. Tylko nie wiem, czy nie wyszedłem na osobę, której zależy tylko na seksie."

Te twoje wymysły..

"Myślę nad tym by dać jej chwilę odetchnąć ode mnie i zadzwonić do niej w czwartek"

A czemu nie w następną środe?

" pisać jak zawsze, jakby nic się nie stało."

Ale, że co się stało? Ja nie wiem jaki ty masz problem :]

infreak
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-09-16
Punkty pomocy: 261

Ło Panie łykasz damskie iluzje jak pelikan. Podstawy lekcja 1, przeczytaj sobie z 5 razy. Większość facetów właśnie oblewa ten test bo wierzy w babskie gadanie, że "facetom zależy tylko na jednym" więc na siłę udają, że tego seksu nie chcą i mogą czekać na zgodę księżniczki. I właśnie w ten sposób wychodzi, że ci na seksie zależy bo słowami zaprzeczasz a po twojej mowie ciała widać, że jej pragniesz i spójność pada na łeb.

Z drugiej strony są też faceci, którzy mówią wprost o seksie, używają bezpośrednich słów ale nie umieją się dobrać do ich majtek bądź nie mają do tego jaj i uruchamiają "logiczny" alarm u kobiet. Ona wie, że facet chce seksu ale on nie umie w niej rozpalić pożądania - i stąd się bierze ten mistyczny tekst "jemu zależy tylko na seksie"

Uwodzenie polega na tym, aby jej świadomość nie wiedziała o tym, że chcesz seksu. W uwodzeniu trzeba tak działać i rozpalać kobietę aby to ona myślała, że chce z tobą seksu i nie nabrała podejrzeń, że to ty ją przekonałeś. Ona ma myśleć że sama tego chce i cię pożąda można tego dokonać działając w odpowiedni seksualny i odważny sposób pokonując kolejne "bazy" oraz używając różnych dwuznacznych tekstów. W tej grze chodzi o to, żeby nie używać bezpośrednich słów tylko lekko oszukać jej umysł. To nie gra w otwarte karty tylko podchody.

Ronlouis
Portret użytkownika Ronlouis
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-04-20
Punkty pomocy: 1752

Napisałeś: "Ostatnio byliśmy na piwie. Było sporo pocałunku i dotyku. Na pewno ma teraz kaca moralnego. Tylko nie wiem, czy nie wyszedłem na osobę, której zależy tylko na seksie."

Miałem Cię zapytać, dlaczego jej wtedy nie domknąłeś ? ale doczytałem, że nie chciałeś, żeby pomyślała, że chodzi Ci tylko o seks. Jeśli kobieta daje się całować, dotykać, to kolejny etap, którego zabrakło to komfort. Czyli miejsce, gdzie będziecie oboje bez osób trzecich mogli cieszyć się sobą, masz własne mieszkanie ?

Zabrakło prowadzenia, Ty ją rozpaliłeś, ale nie dokończyłeś zaczętych ruchów i kiedy tego nie robisz, a przecież oboje mieliście na to ochotę. Mogą jej się następnego dnia włączyć wyrzuty sumienia albo, że pomyślałeś o niej w kategoriach łatwej.

Czy da się coś z tym zrobić ? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo zamiast leczyć lepiej zapobiegać, na przyszłość buduj komfort, prowadź i ciesz, się chwilą (sex)
Zrób, tak jak napisałeś, zadzwoń do niej w czwartek i się z nią umów. Jeśli się zgodzi, zacznij cały proces od początku, tylko tym razem domknij. A jeśli nie, z innymi kobietami nie popełniaj podobnego błędu. Tylko nie pokazuj przesadnie, że chodzi Ci tylko o seks, to ma się wydarzyć, spontanicznie pod wpływem chwili a o tę spontaniczność to już musisz zadbać Ty.

O czym myśliciel myśli, empiryk udowadnia
Chcesz więcej wiedzy ? Subskrybuj mój kanał YouTube: Playmans Tactic

https://plasticsurgery.com.ua

https://seotexts.com

http://kompozit.ua