mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kobieta na której mi zależy jak nie wpaść w friendzone.

8 posts / 0 new
Ostatni
lukasz88
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-10-08
Punkty pomocy: 4
Kobieta na której mi zależy jak nie wpaść w friendzone.

Ostatnio zakończyłem bardzo toksyczny związek. Na szczęście nie trwał długo. Co najważniejsze po wszystkim jestem silniejszy i doceniłem wartość moich znajomych.
Po zerwaniu nagle powróciłem do mojego normalnego trybu życia i znów zacząłem być sobą. Przechodząc do konkretów. Przed tym niefortunnym toksycznym związkiem na pewnym festiwalu muzycznym niecały rok temu poznałem pewną kobietę. Praktycznie po godzinie poszliśmy z jej znajomymi do innego obozu. Było trochę alkoholu i skrętów. Okazało się że całkiem nieźle gram na bębnach i zrobiłem tym na niej wrażenie. Dała się wtedy objąć ale z uwagi na natłok ludzi wokoło nic więcej się nie zadziało. Przed wyjazdem zapisała mi swój numer. Po jakiś 2-3 tygodniach od festiwalu postanowiłem z kumplem ją odwiedzić. Mieszka z jeszcze jedną koleżanką, która też była na festiwalu. Jak tylko ją odwiedziliśmy była mega podjarana. Wypiliśmy kilaka piwek pośmialiśmy się, okazało się że słuchamy podobnej muzyki. Zaczęliśmy wspólnie ze znajomymi chodzić na imprezy, piwkować i spędzać miło czas. Na pewnej imprezie kiedy siedziałem na palarni i gadałem z jakąś panną, wpadła spojrzała się na mnie z dziwną miną, odwróciła i wyszła nagle. Byliśmy jeszcze wspólnie na kilku imprezach dobrze się bawiąc. Pomagałem jej przy przeprowadzce podczas której non stop się śmialiśmy i żartowaliśmy.
Po pewnym czasie pojawiła się kobieta z początku mojego wpisu. Zaślepiony jakimś dziwnym seksualnym odurzeniem oddaliłem się od moich znajomych. Na jednej domówce ją przyprowadziłem, nie zaskarbiła sobie sympatii moich znajomych. Wspólny sylwester tylko potwierdził że nikt jej nie polubił. W końcu związek się posypał. Okazała się straszną szmatą i prawdopodobnie mnie zdradzała.
Po zerwaniu odwiedziłem znajomą z festiwalu. Bardzo się ucieszyła że znów jestem sobą i się uśmiecham. Na pożegnanie powiedziała: "dobrze że zostawiłeś tą kurwę bo w końcu możesz tu przychodzić". Wtedy zrozumiałem że to może być właśnie ta kobieta która będzie odpowiednia i wartościowa. Mamy identyczne zainteresowania i podobne myślenie. Powiedziała mi, że jestem dla niej inspiracją do próbowania nowych zajawek. Potrafimy rozmawiać godzinami. Przy pożegnaniu każde przytulenie jest bardzo mocne i szczere. Ostatnio po kilku godzinach dyskusji przenocowała mnie u siebie w łóżku. Zapytałem czy mogę ją przytulić i się zgodziła choć wcześniej miała jakąś awersję do dotyku facetów.
Podsumowując moją niekończącą się opowieść, jak działać dalej żeby ją zdobyć. Jak zacząć z nią związek i nie zostać tylko kolegą. Zawsze moje związki zaczynały się od "dupy strony" i nie wiem jak tym pokierować.

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12798

weź telefon, wykręć numer, pogadaj chwilę o dupie maryni i zaproś na randkę

da daaaaaa!!!

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

lukasz88
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-10-08
Punkty pomocy: 4

Spotykamy się ostatnio bardzo często. Planujemy wiele wspólnych aktywności jak już pogoda trochę dopisze. Jednak obawiam się, że mogę być trochę zbyt nachalny. Oboje interesujemy się fotografią i tematami sprzętów retro. Mam wiele ciekawych pomysłów na randki. Jak zasiać jakieś ziarno pociągu seksualnego z jej strony bo bez tego ani rusz.

lukas198820
Portret użytkownika lukas198820
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2010-07-08
Punkty pomocy: 304

Nie ma pociagu seksualnego, nie wiesz jak go zrobić i spotykacie sie czesto?-Ochlodz relacje i poznaj inne dupy bo za szybko po toksynie sie wiazać chcesz.Inaczej pomysly na randke skoncza sie lisciem w morde skoro obawiasz sue zbytniej nachalności albo pamięciową...Pozdro.☺

MCRobson
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: syberia

Dołączył: 2013-09-18
Punkty pomocy: 175

"Przy pożegnaniu każde przytulenie jest bardzo mocne i szczere. "

Strasznie cipkowato to brzmi, więcej jaj koleś! Dotykaj i całuj, a nie będziesz przyjacielem.

“Życie to to, co się wydarza, gdy jesteś zajęty robieniem innych planów.”

Fryderyk
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2010-02-21
Punkty pomocy: 19

Jak bym nocowal u panny to nie pytal bym czy moge ja przytulic tylko zabieral sie za jej tylek Smile, przenocuj jeszcze raz u niej i dzialaj Smile

Meakaps
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2015-07-09
Punkty pomocy: 49

Leżałeś z nią w łóżku to mogłeś działać, a nie pytać czy możesz tulić.

sirkaszanka
Nieobecny
Wiek: 70
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-11-13
Punkty pomocy: 242

Albo niech pyta, ale w tym samym czasie szykuje penisa do wkładu w jej cipkę.

Wyjdzie wtedy grzecznie Smile

Этот полезный портал со статьями про Продать пшеницу в Черниговской области agroxy.com
exstraeconom.kiev.ua

Оксавер