mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Spotykanie się z kolegą

5 posts / 0 new
Ostatni
kaktus007
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: katowice

Dołączył: 2017-10-26
Punkty pomocy: 0
Spotykanie się z kolegą

Siema, mam pytanie odnośnie zachowania, porady.
Jestem z kobietą od 4 miesięcy, wszystko fajnie się uklada naprawdę fajnie się dogadujemy. Mieszkamy od siebie stosunkowo daleko, żeby się często widywać więc widujemy się raz w tygodniu i w weekendy na dłuzej. Mi pasuje. Ale nie o tym zupełnie Smile. Ostatnio mam pewien dylemat odnośnie jej kolegi z pracy (jakoś wyszło, że mi kiedyś o nim powiedziała, że to tylko kolega i tego się trzymałem), nie jestem zadzrośnikiem, gdy mówi, że idzie do niego to odpowiadam, że spoko, bawcie się dobrze ogólnie uśmiech i zero zabronien ALE ostatnio zaczelo mnie to trochę wkurzać bo okazuje się, że oni dość często spędzają ze sobą czas, tu siedzi do późna u niego, ostatnio podobno spała z po imprezie u niego jakaś koleżanka też jkeszcze wtedy byla bo szli z firmy (razem pracują), o ostatnim spotkaniu dowiedziałem się kilka dni później. Zeszłego dnia wyjątkowo duzo o nim gadała, gdzie to oni nie byli i w ogóle Wink, przytakiwałem pochwalałem jaki jest super, ale nie o to chodzi bo równie dobrze spędzamy czas, nie ma nudy więc jakoś specjalnie sie tym nie przejąłem. Poznałem już jej znajomych takich bliskich, chodzimy na imprezy i do moich znajomych i do jej i jest wporzo. Tego typa jeszcze nie znam, pewnego razu powiedziałem, że chetnie go poznam i pewnie też go polubie Wink dziewczyna zgodziła się ale jakoś nie mielismy okazji Smile I moje pytanie czy porozmawiać z nią szczerze na temat zwiazku, co mi przeszkadza bo bardzo wystawia moje zaufanie na próbe i zaczyna mnie to trochę meczyc, zaczynam myślec czy jak nie odzywa się to akurat jest z nim? Mozna w paranoje popasc i chce się mocno zdystansować od tego ale w dobry sposob bo to taki troche brak szacunku do mnie jako faceta mi się włączył, bo nie znam go, nie wiem jakie ich relacje łaczą (słabo wierze w przyjazn damska meska - wiem z autpsji) czy po prostu kichać to i też zacząc z powrotem się spotykać z kumpelami? Nie mówię, że od razu zdradzać czy coś bo dziewczyna moze faktycznie nic złego nie robi ale pójść w tę stronę i zobaczyć jej reakcje na moje wypady z kolezankami do kina np? resteauracji?. Czy po prostu pogadać? Smile Tylko rozmowa znów popchnie mnie w strone niepewnego goscia który czuje sie zagrozony? Bo mi to przeszkadza, to ogranicza, bo coś tam. Co będzie lepsze Smile ? Tak zalezy mi. Wiem i am so bad.

antoine89
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-11-28
Punkty pomocy: 293

W ogóle zaproś tego kolesia na piwo i go lepiej poznaj. Może np. jest grubym łysulcem, który jest sympatyczny i nic poza tym;) A jeśli nawet okaże się przystojny, to jak go lepiej poznasz, wyczujesz intencje.

Z koleżankami zawsze możesz się spotkać, żeby pogadać albo wyjść z nimi do kina;)

"Co ma płynąć, nie utonie"

Wiarawlepszejutro
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2018-03-30
Punkty pomocy: 1

Dla mnie najlepsza opcja w tym momencie będzie zrobienie lustra, tj. zacznij poświęcać więcej czasu jakiejś koleżance.
Jak jest bystra, poczuje jak to jest, to ograniczy kontakt z tamtym gościem, jeśli nie to może oznaczać że nie traktuje Cię jeszcze tak poważnie jak ty ją, wiec powinieneś wyhamować jeśli Ci to przeszkadza, inaczej ona zacznie przejmować kierownicę w związku.
Sama rozmowa prawdopodobnie by nie wystarczyła, kobieta musi poczuć emocje. Do nich nie dotrą logiczne argumenty.

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 339

Nie martw się gościem o którym panna gada, gorzej gdyby ktoś był, a siedziałby cicho.

Małe lusterko zrób.

Fctoohard
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2018-04-25
Punkty pomocy: 1

Dokładnie jak chcesz mieć pewność choć niepotrzebnie moim zdaniem i zobaczyć co się coś dzieje zawsze możesz podpytać skąd jest etc i zobaczysz reakcje. Dlaczego pytasz bo chcesz go poznać mówisz wprost, i spotkaj się z gościem na piwie i będziesz miał pewność. Ale lustro koniecznie

стероиды

adulttorrent.org/details/marie_mccray_rides_the_sybian

www.adulttorrent.org/details/melly_2_futanari_dreamland