mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

ślub

2 posts / 0 new
Ostatni
Kutanoid
Portret użytkownika Kutanoid
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Miejscowy

Dołączył: 2012-03-17
Punkty pomocy: 363
ślub

Cześć, pytanie. Miałem dobrego kumpla, z którym od kilku lat utrzymujemy mocno sporadyczny kontakt na fejsie. Nie utrzymujemy za bardzo kontaktu od mojej przeprowadzki - jako jedyny znajomy ma do mnie ''daleko''. W tym roku wkleiłem mu jakiś śmieszny obrazek, odpisał na to że zaprasza na ślub O_O Zaskoczyło mnie to więc odpisałem, że spoko, dzięki, wpadnę, ale tak po przemyśleniu wydaje się to mi trochę dziwne i chyba lekceważące, traktując mnie chyba jak jakieś popychadło. Do tej pory zawsze byłem zapraszany osobiście, lub poprzez zaproszenie pocztą, ewentualnie telefonicznie a potem pocztą. Wydaje mi się, że na fejsie to można zaprosić kogoś na piwo... Naszą wspólna znajomą zaprosił normalnie, wizytując ją ze swoją przyszłą żoną. Poszlibyście na to?

-Oceń moją wypowiedź, dam Ci cukierka.

NewOne
Portret użytkownika NewOne
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: Odpowiedni
Miejscowość: Obywatel Świata

Dołączył: 2010-08-21
Punkty pomocy: 481

Jak slub to zaproszenie musi byc. Ja jak sie widzialem z przyjacielem, to mi dal zaproszenie osobiscie. W sumie to z tego co pamietam to obydwoje mi dali. A mieszkamy od siebie jakies 900km.

Nie wiem jaki uklad mieliscie, ale to troche dla mnie dziwne. Tak troche traci myszka, moze kumpel mysli, ze sypniesz szeklem.

Cukierka nie chce. Mam juz ich troche.

CZYTANIE I BIEGANIE

Przyczyna syfu w Twoim życiu, drogi kolego, jesteś Ty sam, a nie to, co Cię otacza. Choć to wszystko znajduje się w ruchu pozostaje niezmienne...

"oddany facet, nie zakochany głupiec"

У нашей организации нужный интернет-сайт с информацией про Продать отруби в Донецкой области http://agroxy.com
www.vy-doctor.com.ua

https://bestseller.reviews