mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Casanova asperger i jego nowy obiekt westchnień

16 posts / 0 new
Ostatni
IamRainMan
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: trochę ponad ćwierć wieku
Miejscowość: Miasto stołeczne

Dołączył: 2018-11-04
Punkty pomocy: 2
Casanova asperger i jego nowy obiekt westchnień

Cześć. Napiszę krótko i wprost.

Na polu towarzyskim - a więc także damsko męskim - do tej pory miałem większość niepowodzeń. Mam trochę ponad 25 lat i niedawno zostałem zdiagnozowany z zespołem aspergera. (Widziałem, jak na jednym z blogów Adept pisał, że jego szkolenia nie są dla takich ludzi, co trochę mnie przybiło - ale mimo tego próbuję działać w sferach damsko-męskich)

Jest on u mnie na tyle niewielki, że normalnie studiuję, jakoś tam potrafię chwilę pogadać z ludźmi. Ale bardziej stałe znajomości (a tym bardziej związki) nie wypalają. Tłum i miejsca typu klub czy knajpa może nie przyprawiają mnie o ataki paniki, ale komfortowo się nie czuję.

Niestety biologicznie rozwijałem się dobrze i w chwili obecnej mam ogromny popęd, który niestety za każdym razem zaspakajałem u prostytutek. Normalne dziewczyny odpadały po 2-3 tygodniach góra.

Obniżałem cały czas standardy i kierowałem swoją uwagę na coraz to mniej wymagające kobiety - w tej chwili na celowniku mam o rok młodszą dziewczynę. Niepełnosprawną. Intelektualnie. Widziałem ją na otwarciu takiej knajpy gdzie pracują podobnie niepełnosprawni jak ona. Zaznaczam jednak, że ja byłem tam tylko obserwatorem, co było też nieco powiązane z kierunkiem na jakim studiuję. Ale o niej - Z buźki taka trochę Courtney Love. Okazało się, że jej koleżanka ze specjalnej chodziła ze mną do równoległej klasy w podstawowej, więc mogłaby nas bliżej poznać. Mam jednak trochę dylematów:

- pójście do łóżka z osobą z takimi problemami jest nieco jak pójście do łóżka z dzieckiem - jej IQ jest zapewne na poziomie góra osoby wczesnonastoletniej, a perspektywa 'wykorzystania' jej ograniczenia napawa mnie niesmakiem.

- Jak z uczuciami? Relacja partner-partner odpada. Poza faktem, że początkowo jestem wobec innych szorstko-urzędowy (Co niestety wyklucza dalszą znajomość) jestem w stanie normalnie, samodzielnie żyć. Niedługo robię mgr-a, idę do pracy, więc tu nas trochę różni. Obawiam się, że to ja głównie bym musiał ciągnąc wózek pod tytułem 'gospodarstwo' i 'budżet'

- Fakt, jestem trochę przy ścianie i zdesperowany, ale ponieważ w zwyczajnych układach do tej pory mi nic nie wychodziło, to niestety zacząłem mocno obniżać wymagania

Jankiel 23
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-09-10
Punkty pomocy: 89

Nie widzę pytania w Twojej wypowiedzi A raczej same stwierdzenia . Jeśli chodzi o to że podoba Ci się dziewczyna upośledzona to nic złego, mi też się kiedyś podobała taka z porażeniem mozgowym ale niestety dała mi kosza. Masz dużo wątpliwości względem niej , nie wiem co doradzić. Chyba lepiej chociaż spróbować ja poznać ni z chodzić na dziwki.

lukas198820
Portret użytkownika lukas198820
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2010-07-08
Punkty pomocy: 304

Jesteś tak pojebany jak autor tematu.

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 323

"Fakt, jestem trochę przy ścianie i zdesperowany"

No i o to tu się to rozbija.

A tak poza tym - serio?
Wykorzystanie laski bo łatwiejsza, bo upośledzona?

Meh.

Kron
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2018-11-03
Punkty pomocy: 11

Jezuuuuuu Jankiel co ty mu piszesz ? Gość jest po prostu szczery.

Nie IamRainMan - to nie jest dobry pomysł. Raczej powinieneś poszukać w gronie kobiet, które są bardziej inteligentne niż te Clubowe, a napewno nie upośledzone umysłowo.

W skrócie, po prostu powiedzieć, że masz aspergera. To nie trąd, nie jest zaraźliwe, a podejrzewam, że jesteś dużo bardziej inteligentny niż przeciętny użytkownik tego, czy innego forum ( bez urazy ). Chodzi o to, ze ludzie z aspergerem poza swoimi problemami, często są bardziej inteligentni ale przy okazji lojalni.

Także nie wiem co Ci powiedzeć, możesz napisać na priv do mnie. Bo stosunkowo też nie wiem wiele o tej chorobie.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 634

"Jeśli chodzi o to że podoba Ci się dziewczyna upośledzona to nic złego, mi też się kiedyś podobała taka z porażeniem mozgowym ale niestety dała mi kosza. "

No pewnie, uposledzone przynajmnien lodow nie robia, to prawdziwe damy.

"Mam trochę ponad 25 lat i niedawno zostałem zdiagnozowany z zespołem aspergera. "

Strasznie pozno, zaburzenia neurologiczne stwierdza sie od dziecka. Poza tym nie wydaje mi sie zebys mial jakis super problem. Sam napisales ze to maly stopien wiec twoje wiec twoje wszystkie zale I niepowodzenia sa przez twoj ogolny brak wartosci. Twoim lekarstwem na ten moment bedzie inwestycja w samorozwoj I skupienie sie na sobie co doprowadzi cie do bycia lepszym. Kategorycznie nie mozesz spuszczac rak I obnizac sie do poziomu kartofla. Nie mam zamiaru nikogo obrazac ani dyskwalifikowac zadnych uposledzonych pan, nie o to chodzi ale napewno nie mozesz sie ograniczac bo to nie jest rozwiazanie

Moriar
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2014-11-16
Punkty pomocy: 198

Dla mnie nieco wyolbrzymiasz swoją sytuację. Nie jestem lekarzem, ale w mojej ocenie nie szło z kobietami, bo coś w Twoim życiu kulalo i zamiast to zdiagnozować i działać to postanowiłeś iść łatwą drogą na dziwki. A co to spowodowało? Nie wiem ile razy byles, ale możesz miec skrzywienie patrzenie na kobiety przez pryzmat swoich doświadczeń i teraz jest w ogóle dramat. Moja rada, przestać chodzić do prostytutek i jak się z tym ogarniesz zacznij porządkować swoje życie. Byc moze ucieczka w sport będzie dobrym rozwiązaniem. Powodzenia

SIKS
Portret użytkownika SIKS
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Mordor

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 479

Korwin też ma aspergera a jest największym playboyem polskiej polityki.

Jes
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2018-11-03
Punkty pomocy: 4

Kluczowe będzie myślenie, że "będę pierwszym z aspergerem, któremu się uda".

IamRainMan
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: trochę ponad ćwierć wieku
Miejscowość: Miasto stołeczne

Dołączył: 2018-11-04
Punkty pomocy: 2

Dzięki wielkie za budujące (w większości) i nieprześmiewcze odpowiedzi!

ZA nie jest czymś neurologicznym, ale mniejsza, nie Wy powinniście wiedzieć o tym jak najwięcej a ja.

O żadne "Wykorzystanie" tu nie chodzi. W żadnym wypadku. Chyba jest nawet jakiś paragraf na to jak osoba ma zaburzone pojmowanie rzeczywistości, a ktoś z nią się prześpi. Taka osoba inaczej będzie jednak pojmować kwestie uczuć, związku - te uczucia na pewno będą silniejsze, większe przywiązanie - ale też będzie bardziej podatna na zranienie. I stąd też są moje dylematy.

Samorozwój jasne, dopiero od niedawna jestem zdiagnozowany, więc dopiero podejmuję racjonalne kroki.

Jeszcze raz dzięki za duży odzew Wink

lukas198820
Portret użytkownika lukas198820
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2010-07-08
Punkty pomocy: 304

Lepiej odejdz z forum dziwny typie.Tak jak tu niektorzy napisali.Szukałeś łatwego targetu to nie ma nic wspólnego z uwodzeniem.Bardziej z szukaniem dupy by podymać.

IamRainMan
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: trochę ponad ćwierć wieku
Miejscowość: Miasto stołeczne

Dołączył: 2018-11-04
Punkty pomocy: 2

Widzę że jesteś bardzo niedowartościowany skoro już drugi komentarz poświęcasz na to by mi poubliżać?

Dziwny typie? Bo co, każdy kto nie kipi testosteronem i nie obraca kilku niuń tygodniowo jest nienormalny? Jesteś taki tępy by każdemu kto nie lapie się w twoich ramach przypinać etykietę dziwoląga?

Znasz całą sytuację? Nie. To się zamknij zamiast mówić o dymaniu i przestań udawać, że jak Ty lecisz do klubu z pałeczką pionowo to wyrywasz lachy tylko po to żeby patrzeć sobie głęboko w oczy i razem czytać wiersze, bo to hipokryzja aż boli.

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1993
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 737

Hej. Tak z ciekawości, czym się u Ciebie objawia ZA?

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

IamRainMan
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: trochę ponad ćwierć wieku
Miejscowość: Miasto stołeczne

Dołączył: 2018-11-04
Punkty pomocy: 2

Tak na szybko

- problemy z kontaktem wzrokowym (albo nie patrzę na rozmówcę albo po prostu się wczepiam w niego wzrokiem), przez co ludzie myślą że mam gdzieś co oni do mnie mówią. Może odchodzę czasem gdzieś myślami ale słucham dalej...

- Dziwny ton głosu (akcentowanie, ktoś mnie kiedyś wziął za obcokrajowca)

- często nie na miejscu żarty (do dziś pamiętam jak jechałem na uczelnie zatloczonym autobusem i wyjechałem do dziewczyny obok tekstem "taki ścisk że można przypadkiem kogoś zapłodnić")

- problem z zabieraniem głosu w grupie, zesztywnienie, opóźnione działanie (np pojawia się jakaś dziewczyna a ja dopiero 10 minut po tym skapuję się jak mogłem w tym momencie wylecieć z bajerą - oczywiście z dziwnym akcentem i spojrzeniem psychola)

- zainteresowania typu notacja muzyczna albo budowa komputerowego hardware. Gdzie tu miejsce na zdrową dziewczynę mającą dziesiątki innych facetów naokoło?

to chyba wystarczy

Jankiel 23
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2017-09-10
Punkty pomocy: 89

Wypisz wymaluj ja

Kimasxi
Nieobecny
bi-curious woman
Płeć: kobieta
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-10-14
Punkty pomocy: 232

RSD Tyler też ma lekkiego Aspergera (w ogóle nie widać tego po nim), a jest jednym z najbardziej znanych puasów na świecie. Więc nie pierd*ol, bejbe

"There is no glory in being well-adjusted in a maladjusted society" — RSD Tyler

автоматика для гаражных ворот