mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

DavidX – Ojciec chrzestny społeczności uwodzicieli.

Portret użytkownika Admin

Chyba nikomu ze społeczności nie trzeba jakoś szczególnie przedstawiać osoby DavidaX. Prawie każdy słyszał o nim lub czytał jego uwielbiany przez tłumy e-book. Dla wielu zwykły cham, dla innych człowiek inspiracja.

O przeszłości.
Ma ponad 50 lat jednak jego cenne rady są dla wielu nadzwyczaj ważne. W młodości nie miał problemów z kobietami, sam mówi że ważne jest to by mieć w około siebie ludzi którzy potrafią Ci umiejętnie poradzić, a potem już wszystko nabiera swego pędu.

Mówi się o gangsterskiej przeszłości Davida ale szczegóły nie zostały ujawnione. Z jego opowiadań wynika, że punktem zwrotnym w jego życiu był moment gdy przespał się z pierwszą dziewczyną po rozwodzie. Wtedy uświadomił sobie jakiego życia naprawdę pragnie i zaczoł umawiać się z coraz to większą ilością kobiet.

Jego książka i przekonania.

„Pieprzyłem Meksykanki, pieprzyłem Indianki, pieprzyłem rdzenną Kanadyjską-
Indiankę, pieprzyłem czarne, pieprzyłem Chinki, pieprzyłem Niemki, Rosjanki, pieprzyłem
każdą rasę. To był jeden z moich celów, które musiałem osiągnąć przed ustatkowaniem się.
Nawet pieprzyłem Eskimoskę bez zębów. Ale oral.”

Takim wstępem został opatrzony jego e-book. Tłumaczenie dostępne w sieci. W swojej publikacji opowiada dużo o swoich przygodach a także udziela wiele cennych wskazówek.
Jak sam mówi stawia na to by jego system uwodzenia był prosty, łatwy i efektywny. Śmieje się z tych, którzy utrudniają sobie życie skomplikowanymi schematami, czy manipulacją.

DavidX to mężczyzna o bardzo silnej ramie, który przy podrywie stawia na zasady. „ Dwie zasady, nie dwieście”
1. Jesteś najważniejszą osobą w związku.
2. Kogo to obchodzi co ona sobie pomysli.

Uważa że trzeba być silnym, zdecydowanym, szczerym i zgodnym z samym sobą. Szczególnie podkreśla znaczenie szczerości. Szczerości z samym sobą i z innymi.

Szczerość jest ‘Prawdziwą Północną Zasadą’ uwodzenia i wydaje się być najtrudniejsza do
nauczenia się. Ludzie zazwyczaj mówią ‘szczerość, ok. załapałem, następna’ i chcą słyszeć
następne sposoby i strategie na podryw. Nie pracują nad tym, żeby wcielić szczerość w
swoje życie.

Niektórzy po przeczytaniu materiału stwierdzają że to filozofia bycia skurwielem, jednak myślę że mogli nieopatrznie zrozumieć cały przekaz Davida. Tu chodzi jednak o co innego.

Bycie romantycznym nie oznacza, że jesteś słaby. Jak już je macie, romantyczność je
zatrzyma. Musisz być jej fantazją, jej rycerzem w lśniącej zbroi.

Więcej.

DavidX na ebooku nie zakończył swojej aktywności. Sam organizuje szkolenia , aktualnie prowadzi cykl szkoleń na całym świecie gdzie będzie uczył facetów jak polepszyć swoje relacje z kobietami. Planowana wizyta u naszych zachodnich sąsiadów.

Nagranie z jego seminarium. (ang)

Wywiad z Davidem. (ang)

Odpowiedzi

Portret użytkownika Admin

Ktoś kto lepiej zna angielski

Ktoś kto lepiej zna angielski mógłby przetłumaczyć co DavidX mówi w tym wywiadzie.

Portret użytkownika Uwodziciel

Lubię gościa. Nie pierdoli

Lubię gościa. Nie pierdoli się w jakieś nlsy, itp. Mówi w prost i prowadzi selekcje kobiet. To mi się podoba. Polecam jego materiały każdmu facetowi.

jakby ktos mogl to

jakby ktos mogl to przetlumaczyc...byloby swietnie...

Podziwiam Jego metody,

Podziwiam Jego metody, szczere i praktyczne, nie to co NLS robiące wodę z mózgu. Filozofia podrywania jaką stworzył lata temu to podstawa po dziś dzień. AVE DavidX!!

David X:"Zostałem wprowadzony

David X:
"Zostałem wprowadzony w to przez kumpli, nie wierzyłem, że mieli ciężkie czasy z podrywaniem kobiet. Przez swojego kumpla szukałem
porad wśród tych kolesi którzy byli w środowisku i mieli swoje
poradniki na stronach internetowych czy w czasopismach.
Rozmawiałem z nimi i pytałem o porady. Pózniej ludzie zaczęli dzwonić do mnie i prosić o porady i mój sposób(na podryw). Więc pozbierałem wszystko w 1 łatwy system według którego każdy może podążać. Postarałem się aby to było bardzo łatwe a rezultaty były oszałamiające. System opiera się głównie na aby panować nad emocjami, pokazywać uczucia, nie pokazywać, że jesteś needy i być szczerym. Jest to bardzo podstawowy system pierwszą rzeczą jaką człowiek musi mi udowodnić gdy dzwoni o poradę jest to aby pokazał jaki cel chce osiągnąć, bo jeżeli nie wiesz czego chcesz możesz szukać porady całe życie i nigdy jej nie znajdziesz. Oni mnie nie znają, nie jestem ich przyjacielem ,nie jestem ich wujem, nie jestem ich ojcem, nie jestem ich dziadkiem. Jestem tylko facetem z telefony lub facetem który przychodzi do nich do biura żeby usiąść i pogadać. Jestem zwyczajnym facetem. Więc nie chce słyszeć historii które nie są prawdziwe, które mają jedynie mi zaimponować. Ja nawet nie chce słuchać. Wieć po prostu powiedz mi jaki jest twój problem, podziel się tym ze mną i wspólnie coś na to zaradzimy.Więc kiedy ludzie do mnie przychodzą robię to co robię najlepiej - rozmawiam. Udzielam porad dla kobiet tak samo jak udzielam porad dla mężczyzn. Nie mówie im
co mają robić, mówię im czego nie robić. Jeżeli się nad tym skoncentrujesz musisz pozwolić ujawnić się swojej osobowości. Większość facetów nie ma problemów z uświadomieniem sobie tego. Robią to z pracy, robią to podczas interesów, robią to każdego dnia kiedy są studentami, robią to dobrze podczas biznesu lecz gdy dochodzi do spotkania kogoś zapominają o wszystkim czego się dowiedzieli. To nie tak, że oni nie potrafią tego zrobić, to strach tak na nich wpływa. Musisz znalezć skąd
ten strach pochodzi. Kiedy już znajdziemy dlaczego pojawia się strach wyrzucam goz nich a oni się budzą."
MS:
"Więć podaj mi przykład kogoś komu ostatnio pomagałeś"
David X:
"Pomagałem dla młodego chłopaka, miał 23 lata. Spotkał kobietę która mu się naprawdę podobała i uganiał się za nią ale został niezwykle nieprzyjemnie odrzucony. Więć powiedziałem mu, "powiedz co się dzieje". Wtedy on do niej zadzwonił a ja kazałem mu powtórzyć pierwsze słowa jakie ona mu powie. Gdy zapytał ją "jak się masz" w odpowiedzi
usłyszał "a jak mam się czuć jestem podczas rozwodu". Więc powiedziałem dla tego chłopaka "widzisz i dlaczego masz chcieć iść w to dalej". Chodzi o to, że ta osoba w chwili obecnej ma problem, przez co ten stanie się też twoim problemem. Lepiej poszukaj kogo innego. Po prostu odejdz. Pierwsza rzecz jaka przychodzi mi na myśl to, że on będzie karał siebie za to co jej mąż robi dla niej, ponieważ ludzka natura
działa w ten sposób. Lubimy opiekować się innymi więc jak pomóc ci przejść przez coś kiedy nie powinieneś przez to przechodzić."
MS:
"Więc to nie jego strach tylko jej problem"
David X:
"To zaczyna się u niego. Czuje się zle bo uważa, że to on robi coś zle, że to jego wina nie jej. Taka sytuacja nie zdarza się rzadko, większość facetów którzy do mnie dzwonią myślą, że zostali odrzucenie przez to, że to oni powiedzieli coś złego lub zrobili coś złego."
MS:
"Więc chcesz powiedzieć, że zazwyczaj to nie tak, że ja coś robię zle jako facet ale to..."
David X:
"Jeżeli spotykasz kogoś niemiłego masz wybór nie musisz wcale z tą osobą rozmawiać ale jeżeli ta osoba ma fajne nogi i ładny uśmiech nagle myślisz sobie "lepiej dalej się za nią uganiać nawet jeśli ona nie jest miła". Musisz poradzić sobie z tym dlaczego masz ten problem to jest jak wzór. Coś jakbyś jechał swoim samochodem po ulicy i coś nagle zaczęło tykać, otwierasz wszystkie okna i próbujesz sprawdzić skąd pochodzi te
tykanie. Wiesz, że jeżeli nie poradzisz sobie z tym to nie będzie już tylko tykanie a duży problem więc starasz się rozwiązać problem od razu"
MS:
"Więc dzwonisz do mechanika i każesz mu zająć się sprawą"
David X:
"Racja znajdz mechanika, on znajdzie gdzie tyka. Musisz zwracać uwagę na kobiety tak jak na swój samochód. Jeśli dałbym ci Ferrari czy pozwoliłbyś aby woda gazowana wylała ci się na podłogę i tak to zostawił czy byś się tym zajął ?? Czy jak drzwi by się nie zamykały poprawnie to nic byś nie robił czy byś je naprawił ?? Pewnie byś je też wypolerował."
Na koniec dla śmiechu dowalił
"Tylko nie idz teraz wsadzić swojego fiuta w rurę wydechową"
Tongue

Portret użytkownika Admin

Szopen kawał dobrej roboty.

Szopen kawał dobrej roboty.

Gracjan, możesz podać link do

Gracjan, możesz podać link do e-booka Davida?

Portret użytkownika CasanoVVa

Lubię DavidX czytając o nim

Lubię DavidX czytając o nim nabierałem energii od razu wiedziałem , ze to jest to czego szukam.

ujdzie

ujdzie

Portret użytkownika Erotoman262

Brawo

Brawo

Siła tkwi w prostocie

Siła tkwi w prostocie

Этот популярный блог , он описывает в статьях про https://best-mining.com.ua.
alumix.com.ua

губки для мытья посуды