mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Poderwałem drugi raz tą samą dziewczynę

Portret użytkownika Admin

Wczoraj byłem na „ zabawie”. Krótkie wytłumaczenie co to jest zabawa. To organizowana w remizie strażackiej impreza, na której gra zespół. Imprezy popularne na wsiach.
Rozglądałem się długo, i nie mogłem wypatrzeć fajnej dziewczyny. Nie było takiej która by mi się podobała. No może oprócz wokalistki z tego zespołu. Wlazłem na tą scenę jak była przerwa w graniu, i zacząłem z nią rozmawiać. Ale szybko mnie wygonili inni muzycy mówiąc „ Na scenie nie wolno ci przebywać”. Musiałem odpuścić sobie wokalistkę.

Później zobaczyłem ładną blondynkę. Poszedłem do niej , trochę tańczyłem i rozmawialiśmy.
Trochę też się po przymilałem do jej koleżanek, jak koleżanki Cię nie polubią to laski nie wyrwiesz bo będą przeszkadzać. W końcu pytam koleżanek, czy nie mają nic przeciwko jeśli na chwilę, zabiorę Gośkę bo chce z nią pogadać gdzieś gdzie jest ciszej. One przytakują. A tej Gośce mówię, ze koleżanki nie mają nic przeciwko , żebyśmy poszli pogadać. Mówiły, że poczekają tu na parkiecie na nas. Ona na to: A skąd wiesz, że ja z Tobą chce iść. Bo tak z góry założyłem, odpowiadam. Heh

Poszliśmy na dół, rozmowa itp. Jakiś koleś się nawinął, jej znajomy i chciał, ją porwać ode mnie. Ale go spławiłem. Już miałem ją całować, jak koledzy mnie znaleźli i oznajmili, że jedziemy do domu. No więc, zapytałem o numer. Numer podała, ja chcę jej sygnał puścić, a tu mi się wyświetla że mam ten numer już w telefonie.

Jakie ogromne zdziwienie mnie ogarnęło jak się okazało, że to ta sama dziewczyna którą dawno już poznałem, tez na jakiejś imprezie. Ani ja, ani ona nie pamiętaliśmy że już kiedyś się poznaliśmy. Heh

Odpowiedzi

Portret użytkownika Fikumiku

Tyle już ich w życiu

Tyle już ich w życiu poderwałeś że kto by to wszystko pamiętał ;]

Portret użytkownika awesome_player

Życie to płata figle ;P

Życie to płata figle ;P

Portret użytkownika Darro

no to ładna historia, kiedyś

no to ładna historia, kiedyś mi dziewczyna powiedziała że powinienem zapamiętywać wszystkie dziewczyny ( gdyż nie pamiętałem jej na po jakimś czasie)

hehe ;p

hehe ;p

roto cooler

Туриновер купить