mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

JAK SIĘ UMAWIAĆ NA SPOTKANIA ? - PORADNIK

To będzie konkretny tekst o tym jak sie umawiać na spotkania. Widzę, że wielu ma z tym problem, a pisanie o tym na forum po raz n-ty jest lekko wqrwiające.

Założenia:
- masz już numer telefonu od swojego targetu.

Chłodnik 2-3 dniowy jest standardem w takich sytuacjach. Bywają wyjątki, jak szybka akcja w terenie gdzie dostałeś numer i możesz zadziałać wcześniej. Tak po 1-2 dniach.
NIE PISZ SMSÓW !!! Zapytasz dlaczego. Po pierwsze zazwyczaj nie otrzymasz od razu odpowiedzi tylko po około godzinie lub dłużej. Czasami możesz otrzymać odpowiedź nawet na drugi dzień, a nawet w ogóle. Po drugie narażasz się na mnóstwo shit testów ze strony targetu. Możesz się tak przerzucać smsami nawet dobry cały dzień i nie dostaniesz konkretnej odpowiedzi. Nawet jeżeli w końcu się zgodzi to dałeś się zmanipulować i wejść w jej gierki. Dzwoniąc ograniczamy możliwośći targetu do shit testów i co ważniejsze poznajemy zazwyczaj od razu odpowiedź.
Także aby się umówić to DZWONIMY. O tym jak dzwonimy jest kilka blogów (np. Telephone Game)

Dzwonimy z pewnym, że tak powiem openerem i zaczynamy krótko rozmowę. Po około 5 minutach pytasz się o spotkanie:

1. Jeżeli to będzie wasze pierwsze spotkanie to:
  -Chętnie się z Tobą spotkam w X (dzień) o Y godzinie tam i tam lub w Z (dzień) o W godzinie tam i tam.
Mówisz "chętnie" lub "z chęcią" tzn. że jesteś konkretnym facetem, który wie czego chce. Pozornie dajesz kobiecie wybór bo podajesz dwa terminy. Pozornie bo w rzeczywistości to są twoje terminy i ona dostosowuje się do Ciebie, tzn. że ty rządzisz.
Teraz ważne. Dzień Z nie może być na drugi dzień od dnia X, np. X to piątek, a Z to niedziela. Dlaczego? Ponieważ wtedy dajesz jej do zrozumienia że masz bogate życie towarzyskie i targetowi w głowie będzie siedzieć że musi się starać o Ciebie. Dalej. Godzina Y i godzina W nie może być tą samą godziną, np. Y to 17, a W to 19. Tym też dajesz podświadomie do zrozumienia że masz ciekawe życie. Dalej. Dzień X musi być tak za 2-3 dni od Twojej rozmowy. Jeżeli powiesz że w tym samym dniu lub na drugi dzień to po pierwsze kobieta się nie zgodzi, bo nie chce być taka "łatwa" lub po prostu może mieć już zaplanowany dzień. Po drugie wychodzisz trochę na needy-gościa. Pierwsze miejsce spotkania powinno być "proste", tzn. jakiś pub/park/kawiarnia itp. Omijaj raczej takie miejsca jak: kino (nie można za dużo porozmawiać), teatr (to samo co wcześniej), jakieś zajebiście wyszukane miejsce (coś takiego zostaw na późniejsze spotkania).

Popełniane błędy:
- pytania typu: "może się spotkamy/zobaczymy", "co powiesz na spotkanie", "co sądzisz o tym żeby się spotkać", "kiedy się zobaczymy" itp. Wszelkie takie pytania stawiają Was w pozycji faceta, który nie wie czego chce i daje podejmować decyzje kobiecie. Krótko mówiąc jesteś frajerem.
- błędy przy dniach, godzine i miejscu spotkania.

 

Jeżeli target się zgodzi to nie wyskakujcie z tekstami typu: "suuuuper !!!" "świetnie", "będę odliczał dni do spotkania" itp. To są teksty needy-gościa.
Mówicie krótko ok lub fajnie i kontynuujecie rozmowę jeszcze przez 3-5 minut i kończycie. Na koniec nie pytacie się ponownie "czy na pewno się widzimy" itp. Pokazujesz że tobie zależy.

Plan B
Jeżeli target podczas tej rozmowy się nie zgodzi, bo coś tam coś tam, to nie należy naciskać na siłę. Odpowiadać: "ok". Nie mówić "szkoda". Ja uważam że to gadka needy-gościa. Nie podawać dodatkowego terminu. Nie pytać się dlaczego nie chce się spotkać. Krótkie ok wystarczy. Porozmawiać jeszcze przez około 5 minut i wtedy często bywa że target sam może zaproponować nowy termin lub nawet może się zgodzić na jeden z tych który zaproponowaliście Wink
Jeżeli target powie, że jej nie pasuje i zaproponuje własny termin to nie zgadzajcie się na ten termin. Mówicie, że wtedy wam nie pasuje (nie mówcie powodu dlaczego wam nie pasuje) i proponujecie własny. Wiem, że to wygląda jak licytacja, ale to wy jesteście facetami i to wy rządzicie. Jeżeli na samym początku kobieta zacznie wam mówić kiedy i gdzie się spotykać to na pewno jej zainteresowanie wami spadnie.
Jeżeli target pomimo tych dodatkowych 5 minut rozmowy się nie godzi to kończymy rozmowę. Możemy "zaatakować" ponownie tak za 2-3 dni. Przy kolejnym ataku zasady pozostają niezmienione. Jeżeli ten ponowny atak się nie uda to zazwyczaj odpuście sobie. Możecie w ostateczności spróbować tak za 3 dni, ale trzecie podejście to już koniec waszych propozycji spotkania. Już trzy podejścia mogą wskazywać na needy, ale czasami laski grają bardzo niedostępne i różnie bywa.

 

2. Jeżeli to jest kolejne spotkanie to:
  -Chętnie się z Tobą spotkam w X (dzień) o Y godzinie tam i tam.
Podajesz jeden termin i nie bawisz się już w dwa terminy. Dzień X tak 2-3 dni od rozmowy. Jeżeli target coś kręci to stosujemy plan B.

3. Jeżeli to target w trakcie naszego chłodnika sam się odzywa i proponuje spotkanie.
To gratulacje Smile Zrobiłeś dobre wrażenie i teraz masz pole do popisu. Oczywiście nie zgadzasz się na jej termin spotkania. Podajesz własny termin, ale tak za 3-4 dni od tego dnia kiedy rozmawiacie.
Jeżeli target zaprasza was na imprezę/do znajmomych/na uroczystość do rodziny to raczej nie macie wyjścia i powinniście się zgodzić. Tutaj mogą być wyjątki, tzn. musicie uważać czy to nie jest manipulacja ze strony targetu. Na początku powie wam że jest impreza a wy się podjaracie, a na drugi dzień napisze smsa, że nieaktualne. Push&pull jak nic.

4. Spotkania shotgun (nazwa własna Wink )
Jeżeli target już nie może przestać o was myśleć i czujecie że macie ją w garści to możecie zastosować taką propozycje. Nie robicie openera tak jak wyżej, tylko po krótkim przywitaniu mówicie: "Mam ochotę na drinka/piwo/kawę/obiad itd.. Tak za 1-2 godziny w miejscu  takim i takim". Działa bardzo dobrze bo laska jest mile zaskoczona i widzi że jesteś spontaniczny. Będzie szczęśliwa, że wyskoczy sobie z Tobą i się spotka. Na pewno nagroda was nie ominie;) Możesz też zadzwonić do niej do pracy i powiedzieć, że po pracy zabierasz ją gdzieś tam. Też dzwonisz tak na 1-2 godziny przed końcem pracy. Takie spotkania mają dużą moc, także warto je stosować, ale tak jak mówiłem laska musi być już wasza.

 

Różne sytuacje:

1. Jeżeli target na waszą poropzycję spotkania mówi wam, że nie wie czy się spotka, albo mówi że odpowie wam później bo coś tam coś tam. Tutaj wasze działanie może być różne. Możecie powiedzieć, że lubicie konkretne kobiety i chcesz znać jej odpowiedź. Możecie powiedzieć, że skoro ona nie wie to na pewno będzie wiedziała X (imię innej kobiety). Możecie puścić jej ośmieszający tekst. Ja stostuję taki. "Jak to nie wiesz. To chyba Ty masz wiedzieć czy tak czy nie. Korzystasz z pomocy kogoś lub czegoś, wróżka, biała kula, karty Tarota w ustaleniu czy iść czy nie? Nie wiedziałem że wierzysz w takie rzeczy". Taki tekst zazwyczja wkurza (ale pozytywnie) target i nagle już jest zdecydowana Smile Z założenia nie godźcie się na takie niedomówienia, bo laski próbują wami manipulować.
 
2. Jeżeli target godzi się na wasze spotkanie, ale nie może potwierdzić godziny i da wam znać. Powiedzcie, że ewentualnie może być o 1-3 godziny później. Jeżeli target znowu nie jest pewny to prawdopodobnie kręci i nie przystajcie na jej propozycję.


3. Jeżeli target początkowo godzi się na wasze spotkanie, a po jakimś czasie (nawet i w dzień kiedy macie się spotkać) pisze/dzwoni że jednak nie może.
Nie podajcie drugiego terminu spotkania, bo to zazwyczaj jest jej manipulacja. Jeżeli rzeczywiście nie może to sama zaproponuje nowy termin. Ja stosuję taką strategię: "Ok. Myślałem, że jesteś osobą słowną i na której można polegać. Jednak tak nie jest" Zazwyczaj target zacznie przepraszać. Ja wtedy mówię, że w ramach przeprosin to teraz ona ma Ciebie gdzieś zaprosić. Jeżeli coś zaproponuje to znamy nasze działanie, czyli podajemy własny termin. Jeżeli niczego nie zaproponuje to kończymy rozmowę i chłodnik przez 3 dni. Zazwyczaj sumienie szybko ją ruszy i sama się odezwie. Jeżeli nie to możemy spróbować jeszcze raz po chłodniku.

Dodatkowe porady:
- Nie piszecie smsów ani też nie dzwonicie i nie przypominacie o spotkaniu. Target prawie zawsze sam się odezwie Smile Na jej teksty "czy spotkanie nadal aktualne", "widzimy się ?" itp. mówicie krótko tak. Czasami puszczam jakiś ośmieszający teskt. Nie mówcie: "ależ oczywiście", "jak mógłbym zapomnieć", "czekam na to", "rozmyśliłaś się ?", "a co nie pasuje Ci?" To są wszystko needy-teksty.
- ... (myślę Wink )

Jeżeli macie jakieś pomysły co do umawiania to piszcie a dodam to do tego tekstu.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Hoon

Dobrze żeś to napisał .. moze

Dobrze żeś to napisał .. moze wreszcie wiele młodys sie ogarnie.. i to przeczytaja
Miałbym jakieś drobne zastrzeżenia co do tego ale .. już daruje sobie dziś ..rozpisywanie ..

To napisz jeżeli masz uwagi.

To napisz jeżeli masz uwagi. Po konsultacji Wink poprawię
Pozdro

Portret użytkownika Fan

" "suuuuper !!!" "świetnie",

" "suuuuper !!!" "świetnie", "będę odliczał dni do spotkania""

haaaaahaah ha mistrzostwo.

suuuuper Smile

u mnie obowiazuje pkt 3

u mnie obowiazuje pkt 3 akapit 1 Laughing out loud

Do czegoś ten avatar

Do czegoś ten avatar zobowiązuje Wink

Podobna technike stosuje i

Podobna technike stosuje i dziala!!!!
Mam pytanie jednak jeszcze do syt kiedy laska mowi nam ze da nam znac kiedy bedzie mogla sie spotkac. Proba osmieszenia jej i ustalenia przeze mnie spotkania nie powiodla sie.
Jak to dalej rozegrac?
Chlodnik na 3 dni i telefon?
Zrobilem tak i tez nie wyszlo!?
Jakies propozycje???

Jeżeli nie wyszło i za drugim

Jeżeli nie wyszło i za drugim razem to sobie odpuść. Ewentualnie możesz spróbować tak za 2-3 dni ponownie, ale to podejście to już definitywnie koniec. Po prostu może nie być zainteresowana.

true, true

true, true

Fajnie, że ktoś wpadł na

Fajnie, że ktoś wpadł na pomysł żeby napisać taki poradnik. Wielu nowym użytkownikom to się przyda. Mnie także Wink

Portret użytkownika kusmi19

to co przewijane na forach od

to co przewijane na forach od ponad dwóch lat skupione w jednym miejscu.. dla młodych się przyda..ale tylko dla nich.

Portret użytkownika BarT

Mnie również się przyda...

Mnie również się przyda... Czasami wydaje mi się, że wiem dużo na temat spotkań, ale w momencie gdy chwytam za telefon coś uderza mi do głowy i zaczynam myśleć czy aby wszystko przeczytałem. Dużo mi uświadomiłeś tym artykułem, Pozdrawiam (;

Portret użytkownika Andrew28

dyszka ode mnie za pomysł z

dyszka ode mnie za pomysł z poradnikiem. Tylko jak sam wiesz u mnie jest trochę inna sytuacja niestety.

Portret użytkownika Neofita

Ode mnie również dyszka.

Ode mnie również dyszka. Nawet na główną się to nadaje(chociaż to Admin musi przefiltrować, czy błędów większych nie ma). Poradnik przydał się. Bardzo fajnie. 

Co do planu b to jest chyba

Co do planu b to jest chyba najcięższy z tego wszystkiego, bo o czym przez 5 minut gadać z dziewczyna którą się nie zna i która dodatkowo nie zgodziła się na nasze terminy? Ja bym w tym momencie olał, a jeżeli by jej zależało to sama by się jeszcze odezwała.

I trochę wg mnie za bardzo komplikujesz, to nie jest takie ciężkie umówić się z dziewczyną i nie trzeba koniecznie podawać swoich terminów, które nie są dzień po dniu itp.

Portret użytkownika Knight Rider

Jasne, można prościej ale

Jasne, można prościej ale wtedy efekty będą gorsze. Tu chodzi o to żeby z tego krótkiego telefonu wyciągnąć jak najwięcej na plus u laski. Tak żeby o tobie myślała, żebyś się jej dobrze kojarzył.

Powiem tak. Podrywacz musi

Powiem tak. Podrywacz musi umieć poprowadzić rozmowę.

Przyznam, że nie do końca

Przyznam, że nie do końca pojmuje tematu "dzwonienia". Po co wywierać jakąś presję? By zdobyć kobietę wystarczy wysłać 1 smsa. Bo jeśli jakas kobieta ma smaka na twojego chuja to naprawde zrobi wiele aby się do niego dobrać. A jesli nie odpisze? to znaczy ze straciles 20 gr.

Tak jesli jest napalona.

Tak jesli jest napalona. Zazwyczj spotykamy takie ktore sa tylko zainteresowane wiec trzeba odpowiednio to rozegrac.

Fajnie. Fergand też kiedyś

Fajnie. Fergand też kiedyś napisał dobry tekst na temat technik rozmów telefonicznych. Dobre jest takie laboratoryjne podejście do szczegółowego tematu. Przyznaję, że zaraz na początku, gdy zaczynałem praktykować, wszystko szło dobrze na początku, podchodzenie do targetów, nawet najlepszych szło świetnie, openery wychodziły. I gdy już miałem numer i dzwoniłem, to kurwa waliło się z wielkim hukiem - przegrywałem na całej linii. Dlatego na moje bardzo dobry podręcznik. Abecadło i praca u podstaw.

Chodzę z laską już ponad

Chodzę z laską już ponad miesiąc i chciałbym na spontana się z nią spotkać i jak mi odmówi to też jej przywalić tekst, że jak ona nie może to się z inną spotkam. Bo w blogu jest chyba o nowo poznanych ale związków też to się tyczy. Na dodatek zauważyłem, że jest zazdrosna jak mówię o innych laskach:) więc chyba dobrze będzie jak się pomartwi trochę, o konkurencję czasem?

Rozumiem, że jesteś z nią w

Rozumiem, że jesteś z nią w związku. Spotkania spontany zdecydowanie polecam do związku. Kobieta na pewno się ucieszy i powinna chcieć, pod warunkiem że będzie mogła. Ale jak ja to mówię, dla chcącego nic trudnego. Np. pomimo że nie jestem oficjalnie w zawiązku z jedną laską to ona koczowała na lotnisku kilka godzin w nocy żeby zdążyć na pierwszy samolot, a potem żeby się  ze mną spotkać Laughing out loud

Brewer do związku jeszcze

Brewer do związku jeszcze masz inne opcje spotkań. Np. standardowo powiedzmy że ty chodzisz do niej. Umawiacie się, że ty przyjdziesz w ten i ten dzień. Pewnie w jakiś określony sposób spędzacie ten czas. Jak do niej przyjdziesz to mówisz krótko: słuchaj ubieraj się zabieram Ciebie gdzieś tam (jakieś fajne miejsce). Ona może narzekać że nie jest umalowana czy coś tam. Powiedz żeby się  szybko umalowała i ubrała i idziecie. Daj jej ze 20 minut i wyjście. Takie spontany też bardzo dobrze działąją.
Inny spontan. Dzwonisz do niej wcześniej (lepiej na 1-2 dni przed) i mówisz że masz świetne bilety do miejsca gdzie trzeba być wystrojonym (np. teatr). Jak już się spotykacie to bierzesz ją i idziesz na spacer do parku lub zabierasz ją do lasu. Co z tego że będzie ciebie przeklinać że tak się wystroiła jak w duszy będzie Ciebie porządać, a emocje będą każdego rodzaju. Skuteczność potwierdzona Wink
Są blogi na temat gdzie zabierać kobietę jak już jest się w związku.

Portret użytkownika kusmi19

Właśnie nie polecałbym tego

Właśnie nie polecałbym tego drugiego sposobu z ubraniem się elegancko a wyjściem do lasu.

Wszystko zależy od tego jaka

Wszystko zależy od tego jaka jest kobieta Wink

Ja bym raczej powiedział

Ja bym raczej powiedział "wszystko zależy jaki Ja jestem ;p " a to dlatego, że taka zagrywka jest zupełnie w moim stylu Smile

Portret użytkownika kusmi19

Tak możemy się zawsze

Tak możemy się zawsze tłumaczyć.

Wartosciowy tekst

Wartosciowy tekst

Może niech Gracjan to

Może niech Gracjan to podczepi po lewej stronie ? Śmiało mogę napisać, że 95% nowych userów przychodzi na tą stronę właśnie z tym zapytaniem.

Dobry Art Dzisiaj

Dobry Art Wink Dzisiaj zadzwoniłem do laski i oczywiście się zgodziła na spotkanie Wink

prosto i przyjemnie napisane

prosto i przyjemnie napisane Wink

www.ry-diplomer.com

www.zinteco.com

заказать мебель