mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podrywanie dziewczyn. Jak to się u mnie zaczęło

Portret użytkownika Uwodziciel

Gdy mój dobry kolega poderwał dziewczynę ktora bardzo mi się podobała moje życie nie miało sensu. I powiedziałem sobie że albo się zmienię albo skończę ze sobą. To było
10 lat temu. Decyzja jaką wtedy podjolem była punktem zwrotnym w moim życiu.

Chciałem przedewszystkim skończyć ze swoją nieśmiałością. Chciałem zrobić coś by móc podrywać piękne kobiety.

Wtedy nie miałem dostępu do profesjonalnej wiedzy z zakresu podrywania dziewczyn. W tamtych czasach mogłem liczyć tylko na siebie.
Po długich przemyśleniach doszedłem do jednego niepodważalnego wniosku. Żeby mieć sukcesy z kobietami musze wiecej sie z mini spotykać. A żeby wiecej się spotykać muszę zacząć podrywać obce, nieznajmme dziewczyny.

To nie bylo takie proste ... Moja nieśmiałość skutecznie blokowała mi każdą okazję jaka się pojawiaja. Męczyłem się tak kilka miesięcy. Myslalem o takich podrywaczach jak casanowa czy don juan de marco.
To było dla mnie oczywiste że musi istnieć sposób by stać się uwodzicielem któremu kobiety nie mogą się oprzeć.

W następnym wpisie opiszę wam co stało sie z moim życiu że ono zmienilo sie bardzo mocno...

Odpowiedzi

Portret użytkownika Admin

uwodziciel muszę Ci

uwodziciel muszę Ci powiedzieć że cieszę się że ktoś z tak długim starzem i tak dużą praktyczną wiedzą u mnie bloguje!

Dobrze ejst umieć podrywać

Dobrze ejst umieć podrywać dziewczyny... zaraziłem się tą pasją tak bardziej na poważnie już dawno i moje zycie zminiło się bardzo mocno! Podrywanie dziewczyn to styl życia. Podrywanie dziewczyn to coś więcej niż tylko chęć znalezienia kogoś do związku czy sexu. Pozdrawiam wszystkich podrywających dziewczyny!

Portret użytkownika BarT

dzięki za pozdro... nawzajem

dzięki za pozdro... nawzajem xD

Mam podobnie w życiu Jak założyciel tematu... Widzę, że nie jestem sam. Muszę się zacząć starać, bo inaczej to zostanie mi walenie konia do końca życia przed lustrem lub z gazetą... xDxDxDxD

Poważna sprawa z tymi dziewczętami...

Skuteczna technika podrywania

Skuteczna technika podrywania jest sztuką którą można się nauczyć i doskonale ją opanować jeżeli się podejdzie do tego z wyczuciem, ogólnie głównym powodem dlaczego ludzi mają problem z budowaniem relacji z płcią przeciwną tkwi w nas samych, w naszej niskiej samoocenie, itd..

Ale oczywiście nie ma co się tak od razu poddawać na wszystko jest recepta, dodam że ostatnio przeczytałem tą publikacje
To co się dowiedziałem odmieniło moje życie i nie ukrywam że teraz flirt z kobietą w każdym wieku, podkreślam w każdym wieku to wręcz zabawa..

topobzor.info

www.danabol-in.com

alumix.com.ua/production/vorota/furnitura-1/