mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Poza "prawem" vol.4

Portret użytkownika Kampro

Podejmując jakiekolwiek decyzje, mężczyzna musi być świadomy ich konsekwencji. Od chwili kiedy zobaczyłem pierścionek na palcu Sayuri, wiedziałem że ta chwila nadejdzie.

Jeszcze dziś umówiliśmy się na jutro na kawę noworoczną, kiedy o 16:25 dostałem sms:
"Russell, musimy przestać się spotykać. Nie pisz do mnie, ja nie będę pisać do ciebie. Nie tak to planowałam załatwić ale popieprzyłam trochę sprawę. Przepraszam".

Delikatne ukłucie. Szkoda, że tak właśnie zaczął mi się ten rok. A z drugiej strony, może to i lepiej że wejdę w niego znów z czystą kartką.

Będzie mi brakowało tej dziewczyny. Jej subtelnie zadziornego charakteru, rozmów przy kawie lub winie, najlepszego seksu jakiego do tej pory doświadczyłem i gorzkiego smaku 212 Caroliny Herrery - perfum które utrzymywały się na moich ubraniach jeszcze kilka dni. Ale najbardziej jej niezwykłych oczu.

Jeszcze chwila namysłu. I palce wystukują krótkie pożegnanie:
"Rozumiem, czasem tak trzeba. Cieszę się, że miałem okazję Cię poznać, powodzenia."

Odpowiedzi

Portret użytkownika brooner

Trochę szkoda, że tak się

Trochę szkoda, że tak się skończyło. Mam nadzieję, że chociaż wyciągnie z tego jakieś wnioski i nie wpakuje się jednak na całe życie w coś co z góry jest skazane na porażkę.
PS: dawno nie czytałem tak dobrego raportu, koniecznie pisz więcej.

Portret użytkownika QB@L@

Ja po tych wszystkich akcjach

Ja po tych wszystkich akcjach mam tylko jedno przeczucie - ona bedzie chciala dalej podtrzymywac kontakt.

seksowne, lecz jestem ciekaw

seksowne, lecz jestem ciekaw czy zrobiłbyś taka akcje po np. 5-letnim związku, bo po kilku\kilkunastu miechach to żaden wyczyn Wink

Portret użytkownika Kampro

//brooner Taka jest kolejność

//brooner
Taka jest kolejność rzeczy, a to czy robi dobrze czy źle to ani mi oceniać ani tobie. Co do pisania, to piszę w tedy, kiedy uważam że mam o czym pisać. Teraz muszę parę spraw sobie poukładać, więc raczej nie będę miał czasu na budowanie nowych relacji.

//[email protected]@
Nie sądzę, chociaż kto wie.

//ULRIH
To nie licytacja, kto po jakim okresie i jak się rozstanie. Epilog zamieściłem dla naświetlenia całej relacji. Każdy się rozpisuje na temat tego jak poderwał itp, a mało kto zwraca uwagę na bądź co bądź również ważny aspekt uwodzenia, jakim jest sztuka rozstania.

No rozumiem, lecz chodzi mi o

No rozumiem, lecz chodzi mi o to że rozstając się po kilku latach gdy jesteś związany tam zawsze w jakimś stopniu emocjonalnie nie jest już tak "regułkowo" tylko jest dużo emocji i to raczej negatywnych

Portret użytkownika Kampro

Negatywne emocje pojawiają

Negatywne emocje pojawiają się tam, gdzie ludzie chcą przerzucić winę za rozpad na drugą osobę. Łatwiej partnera/partnerkę obrzucić błotem niż przyznać się przed sobą do własnych niedoskonałości.

www.shtory.ua

www.buysteroids.in.ua