mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Raport absolutnie skuteczny

Portret użytkownika V.V

Co to jest raport ? Pewnie już gdzieś usłyszałeś że ważniejsze od tego co mówisz jest to jak mówisz.

Łatwo da się odróżnić kiedy komunikacja jest dobra , a kiedy całkiem nieudolna.

1.Wyobraź sobie parę siedzącą przy stoliku. On siedzi wyluzowany , opiera się na oparciu, nogi ma wysuniete przed siebie,ręce luźno trzyma.Ona siedzi mając ręce skrzyżowane , nogi zgięte, dłonie zaciśnięte spoczywają na stoliku.

2.Teraz masz wyobrazić sobie inną parę. Siedzą przy stoliku w tej samej pozycji.Rozmawiają ze sobą powoli,wyraźnie , ciepłym głosem. Jak dobrze się mają w swoim towarzystwie ?

Mowa ciała ludzi działa nieświadomie , ale NLP daje nam możliwość kontroli i przewagi.
Możesz zmienić swoją mowę ciała i ton głosu tak, aby stworzyć zrozumienie i nawiązać głęboki kontakt z drugą osobą. Możesz dostosować się do jej gestykulacji i sposobu mówienia, aby zdobyć zaufanie i zacząć tworzyć silną więź porozumienia.

Jest to pierwsza faza raportu - dopasowywanie się.
Polega ona na "naśladowaniu" zachowań osoby z którą rozmawiasz. ( więcej wyjaśnię dalej )
Następną fazą jest prowadzenie.Używasz go gdy chcesz wywrzeć wpływ na druga osobę.Przykładowo jeśli ktoś jest spięty dopasowujesz się do niego. Po nawiązaniu dobrego kontaktu SUBTELNIE zmieniasz postawę i emocję w kierunku odprężenia .Umiejętność te musisz wykorzystywać do uwodzenia jeśli interesuje cię naprawdę skuteczny NLS.

ołkej .. ale może wam jednak bardziej dokładnie opisze jak zrobić to wszystko krok po kroku .

Raport nawiązujesz na wielu poziomach.!

Jeśli chcesz się dopasować to musisz zwrócić uwagę na parę rzeczy.

Postawa- otwarta czy zamknięta, ułożenie ciała itp pamiętaj o ułożeniu rąk i nóg !

Mimika twarzy - nie chodzi mi tutaj o to żebyś miał taką samą minę. Mam na myśli że jeśli osoba jest smutna to nie uśmiechasz się tak często.

Gestykulacja - nie powinny być zawsze identyczne , musi być podobna częstotliwość, ważna jest 'energia" tych ruchów. Jeśli ktoś drapie się pogłowie to tego nie małpujesz zaraz , tylko bierzesz robisz to trochę później lub drapiesz się np po ramieniu. Z własnej obserwacji wiem że często tak jest że jeśli ktoś podrapie się po głowie to 2 os. często drapie się w innym miejscu.To samo tyczy się prowadzenia. Jeśli prowadzisz i drapiesz się po głowie to ona może podrapać się po udzie.

Kontakt wzrokowy - jest ważny , ale to nie znaczy żebyś się gapił w oczy kiedy ta osoba odwraca wzrok.Dostosuj się..jeśli osoba źle się czuje z takim kontaktem wzrokowym to go ogranicz.

GŁOS

Musisz zwracać uwagę na szybkość mówienia , intonacje -staraj się modulować głos aby był zbliżony do głosu 2 os.

Pauzy. Wiem..patterny i te sprawy.. hipnotyczne mówienie zostaw na prowadzenie.
Nie mówię że masz całkiem zrezygnować z hipnotycznego języka tylko nie rób aż takich pauz. (:

Emocje - ważne ! Prawdą jest że przejmujemy emocje innych,ale zrób to później i o wiele skuteczniej. Wiem że HB wolą facetów zawsze uśmiechniętych , pewnych siebie itp. ale jak już z nią gadasz to dopasuj też emocje. np Błędem jest gdy jest smutna , a ty wyskakujesz jej z radością i uśmiechami, to bardziej pogłębi jej stan .
Wiem że będziesz chciał szybko zmieniać jej emocje.Pomyśl patterny dają jej emocje,ale będą one jeszcze bardziej skuteczne jeśli dopasujesz się do jej poziomu emocjonalnego.

Oddech -jego dopasowanie jest dosyć trudne , musisz dopasować tempo i jego głębokość.Żeby zobaczyć oddech obserwuj jej klatkę piersiową , ramiona , nos.

Słowa - mimo że stanowią mały procent komunikacji należy o nich pamiętać. Stosuj coś ala" rafinowanie trans słów" - czasem jest tak że ktoś często stosuje jakieś charakterystyczne słowa, użyj ich do swoich wypowiedzi od czasu do czasu.

Dodatkowe wskazówki.

Ważne ! Nigdy ale to nigdy nie rób wszystkiego od razu.
Twoje dopasowanie ma być powolne i subtelne . Nie małpujesz nikogo !^^ np. powoli ustawiasz swoje ciało, a nie od razu siadasz identycznie jak ona . Sekret tkwi w tym, aby Twoje działania były subtelne i nie rzucające się w oczy.Dopasowanie może trwać nawet kilka minut.

Wiem dużo jest tych elementów.. a można ich podać znacznie więcej jak behawioralne.. , sięganie w tym samym czasie po picie i takie tam.
Ciężko jest się skupić na tym wszystkim i jeszcze robić patterny , kotwiczyć i masę innych rzeczy ..dlatego wybieraj tylko te najbardziej wyraźne elementy do stworzenia raportu .

Obserwuj.!! Dobra obserwacja jest tutaj kluczową rzeczą.

Jak już stworzyłeś raport możesz lecieć dalej --> prowadzenie ^^.Teraz możesz się bawić z wpływaniem na ludzi , na ich decyzje, na ich emocje .
Zapamiętaj 1 ważną zasadę.. jeśli uwodzisz to ty prowadzisz , nie zostawaj długo w dopasowaniu..delektuj się prowadzeniem, prowadź powoli nie zmieniaj wszystkiego za 1 razem .. rób tak jak z dopasowaniem- dyskretnie,subtelnie, powoli.

Ktoś mądry kiedyś powiedział że robiąc to co zawsze najpewniej dostaniesz to co zawsze .NLP/NLS, a w tym wypadku raport dają ci mobilność. Możesz dostosować się niemal do każdej osoby. Najczęściej będzie się to przejawiać zaufaniem, będzie czuła z tobą nić połączenia , będzie czuła jakbyście się dłużej znali. ( może się też zwierzać i nawet akcentować mówiąc " nie wiem dlaczego ci to mówię itp"

Musiałem coś napisać o raporcie , bo z tego co wyczytałem na blogach to mało kto napisał konkretnie o tym.Tego jest znacznie więcej wiec zalecam doczytanie jeszcze w tym temacie.
Wiedzę na ten temat czerpię z Szkolenia Mateusza Grzesiaka -raport i własnego doświadczenia.
Baw się dobrze (: i korzystaj mądrze .

ah.. wiem ta stronka dotyczy uwodzenia ,lecz NLP jest podstawą NLSu ,a raport też jest używany w "zwykłym" uwodzeniu. (:

Odpowiedzi

Portret użytkownika Hoon

Podoba mi sie V.V napisałes

Podoba mi sie V.V napisałes sporo konkretnie i na temat , ale.. to co tu napisałes jest to skrót pół strony czyli ogolnie mowiłes o mowie ciała gestach głosie dostosowaniu tak zwany mirrmoring (Bodajże)

Piszesz NLP jest podstawa do NLS tak !! Ostatnio dyskutowałem na tem temaz z moim Bratem Patrykiem , powiedział ze NLS to jest taki jak by oddzielny dział NLP tak jak jest prawo ogolne to jest oddielne działy np prawo socialne /zagraniczne itp. Tak ze NLP jest matka a NLS jest 1 z dzieci a potem NLS dzieli sie jeszcze na mniejsze czesci takie jak kotwce, patterny , i tak dalej
Co o tym myslisz ?

Portret użytkownika V.V

.. ciężko jest wcisnąć wiele

.. ciężko jest wcisnąć wiele doświadczeń ..., masę godzin na szkoleniu było poświęconych .. w takiego oto bloga.

Zgadzam się z tobą.
Masz racje . Teraz już w 2 mamy racje.
Kotwice nie są przecież jakąś specjalną częścią uwodzenia.
NLS jest odłamem NLP , z tym że ciężko go praktykować bez NLP.
Tak jak meta modelem . Meta model bez całej reszty NLP jest niczym (:

Portret użytkownika Hoon

No własnie bo Meta model ,

No własnie bo Meta model , nie zda sie na nic bez wczesniejszych doswiadzczen i metod NLP'owskich
NLP jest bardziej obszerny niz sie kimu kolwiek wydaje .. jest tam zdecydowanie wiecej róznych inf niz tylko NLS
NLS w swoim rodzaju jako sam jest bardzo płytki , przeda GO Poprzec perswazja , i psychologia na wyższym stadium

Rozumiem, a mógłbyś coś

Rozumiem, a mógłbyś coś napisać o ramach i meta ramach ---->np jak skutecznie obracać ramy, jakiś uniwersalny sposób. Przydaje się to nie tylko z kobietami Wink

Portret użytkownika V.V

Raport też przydaje się do

Raport też przydaje się do wszelkich kontaktów.(:

Jak znajdę więcej czasu ...to na pewno coś konkretnego jeszcze napisze (:

I czy potwierdzacie, że to

I czy potwierdzacie, że to wszystko działa? Bo spotkałam się z odwrotnymi twierdzeniami. Np. że jeśli naśladujesz mowę ciała kobiety to w tym momencie, kto jest liderem? Ona. Bo dajesz jej do zrozumienia, że to ona ma silniejszą ramę i pinguje a to ty do niej reagujesz.

EDIT: czy może o to chodzi, bo to jest ta faza gdzie atrakcja już jest ustanowiona i teraz dostarczasz komfort?

Portret użytkownika Guest

odświeżone po ponad 7

odświeżone po ponad 7 latach.... chyba rekord:)

No to co? Pijemy?

No to co? Pijemy? Smile

Portret użytkownika Guest

no baaaa;) u Ciebie czy u

no baaaa;) u Ciebie czy u mnie? Wink

У нашей компании классный интернет-сайт с информацией про Аккумуляторы Киев.
sellmax.com.ua

sledoc.com.ua