mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

UWOdziciele na ekranach kin...

Witaj,
Wczoraj byłem w kinie LUNA (na festiwalu kina letniego) w Warszawie na prapremierze filmu K.Szołajskiego "UWOdziciele". I wreszcie jest, po półtora roku czekania !!

Nie mogę do końca zdradzać ostatecznej fabuły tego pierwszego w Polsce filmu dokumentalnego o szkoleniu uwodzenia, bo obowiązuje mnie cyrograf z producentem.

Tyle co moglem to napisalem w poscie na blogu Smile

Zapraszam do tej ciekawej lektury i do kin od 12 maja.
Tak informacje podał mi producent. Film bedzie wyswietlany w kinach studyjnych np. LUNA, WISLA, itp

Kilka zdjęć jest na blogu, to zdjęcia moje z reżyserem. Po filmie był wywiad dla mediów. Kolega go wytrwale nagrywał na iPhone, a zapomniał nacisnąć guzik nagrywania. Smutne Sad

W sumie nie wiem jeszcze co w gazetach napisali, ale
obraz przeczy wszelkim normom społecznym więc
pewnie kwieciste epitety Wink

Film ma tytuł „UWOdziciele” reż. Konrad Szołajski.
W kinach będzie dostępny od 12 maja. Będzie grany
w kinach studyjnych. Premierę miał też w Australii, Grecji, Finlandii i Norwegii. Czy w polskiej telewizji się ukaże? Nie mam pojęcia, ale chyba nie, bo jest mocno kontrowersyjny, może w HBO.

Zapraszam do kin, a potem do zostawienia komentarza
na blogu.

Pozdrawiam
Adept

Odpowiedzi

Mam mocno ambiwalentny

Mam mocno ambiwalentny stosunek do tego typu projektów.

Z jednej strony - zapowiada sie cos mocno innego i ciekawego. Z drugiej to posłuzy popularyzacji nauki uwodzenia, co z mojej perspektywy jest średnio ciekawe, bo dotychczas to ja zgarniam najlepsze niunie z otoczenia. A z jeszcze innej strony - komercha i nastawienie na dużą kasę. A gdy było podziemie to było tak miło.

Portret użytkownika Dreadnought

zgadzam się z tobą nic dodać

zgadzam się z tobą nic dodać nic ująć...

Portret użytkownika sniegu

To było do przewidzenia . Z

To było do przewidzenia . Z poczatku wszyscy działali w podziemiu a z czasem byli zachłanni na kase i teraz doszlo do tego co widzimy. Plus jedyny ze nie bylo wielkiej akcji marketingowej ( a moze i bedzie ) . Nie wiem , pozyjemy zobaczymy ...

I już za pół roku te całe PUA

I już za pół roku te całe PUA będzie tyle warte co zaloty Borata do Pameli Anderson

Spokojnie, w Cinemacity,

Spokojnie, w Cinemacity, multikinie oraz Heliosie na pewno nie poleci, także nie sadze że cała polska obejrzy film. Przynajmniej ja we Wrocławiu nie mam dostępu ;p A co pewnie za tym idzie większość polskich miast. Pozdrawiam Wink

Portret użytkownika saverius

Wolę "Let the game begin".

Wolę "Let the game begin".

Portret użytkownika agm88

I właśnie takie

I właśnie takie upublicznianie tych zagadnień sprawi że ludzie zaczną bazować na spontanie i kreatywności a nie wyuczonych schematach.
Próbujcie na tym zarobić, a jak! Społeczeństwu wyjdzie to na dobre.

Portret użytkownika GDP

Podpisuję się pod słowami

Podpisuję się pod słowami JackaDrwala.

Nie oszukujmy sie -

Nie oszukujmy sie - popularyzacja tych technik jest niekorzystna dla kazdego z nas. Tworcy tego filmu zarobia troche kasy, ale nasza strata bedzie nieporownywalnie wieksza. Mam nadzieje, ze to bedzie drugorzedny filmik i nie odniesie duzego sukcesu. I na szczescie wiele na to wskazuje - pewnie myslicie, ze to bedzie wielka produkcja grana przez pol roku we wszystkich kinach w Polsce. Watpie, pewnie seanse będą tylko w mniejszych kinach studyjnych i omina sieci takie jak cinema city albo multikino.

A jesli film jakims cudem stanie sie hitem i w calym kraju nastapi wielka rewolucja w dziedzinie kontaktow z kobietami... coz... to nas nie zatrzyma i nie zmniejszy nawet o milimetr naszych sukcesow z kobietami. Znajdziemy nowe sposoby na pokonanie milionow innych mezczyzn.

Obawiam się że wraz z rosnącą

Obawiam się że wraz z rosnącą popularnością naszych metod w cenie zacznie być noszenie kwiatów w zębach Smile oby prędko to nie nastąpiło.

Pracować nad własnymi

Pracować nad własnymi metodami, to problemu nie będzie. Przeszkód nie ma , będzie trzeba więcej pracować i już ;]

Portret użytkownika Sagułaro

Nie wiem jak cała ta wiedza

Nie wiem jak cała ta wiedza zostanie tam pokazana, ale podejrzewam, że większość widzów nie uwierzy, bo przecież 'to tylko fim'. Zaś z części, która uwierzy, następna część będzie zbyt leniwa by się tym jakoś zainteresować. Agm88 dobrze mówi.

Nie powinno się iść na ten

Nie powinno się iść na ten film, bo jeżeli produkcja okaże się niepowodzeniem i nie będzie chętnych kampania marketingowa na większą skalę nie nastąpi. Ja sobie samobója nie zamierzam strzelać, bo ktoś tu niewłaściwy się dobrał do materiałów, które są naszą bronią i zamierza zarobić z tego niezłą kase. Nie obchodzą go takie konsekwencje, że niedługo wszyscy będą znali techniki uwodzenia i trafimy do punktu wyjścia, ponieważ jeżeli nie będzie już WNS-ów to o wyborach przez kobiety znowu będzie decydowała grubość portfela. Niedługo cała Wasza praca pójdzie do śmietnika. Ku*wa, wkurwiąją mnie tacy ludzie jak adept (do 30 roku życia brak KC- żałosne) i powyższy reżyser, którzy chcą zarobić na nie swoich technikach i szukają sławy. Do czego to wszystko prowadzi? Każdemu mało, kiedyś taki adept chciał mieć przy sobie piękne kobiety a teraz mu nie wystarczy rozpowszechnia to wszystko za kasę. I nie przemawia przeze mnie zazdrość. Ale po co wykładać jakiemuś WNS-owi całą wiedzę na talerzu, niech sam ruszy mózgiem, że coś jest nie tak i coś należy w sobie zmienić. Inna sprawa jest z pionierami takimi jak Mystery, Ross Jeffries, którzy przez przynajmniej 5 lat pracowali nad technikami, oni mogą te swoje technologie sprzedawać. My je przejęliśmy, ale do własnych celów, ale trafiają się zepsute jednostki, które rozpieldalają całe podziemie, bo kasa i sława. Mimo, że strona Gracjana z każdym dniem zyskuje na wartości, to jednak liczę, że przynajmniej jemu kasa do głowy nie uderzy i mobilklasik.info nie przerobi na komercyjny portal. Chwała mu za to, że trzyma się jeszcze pierwotnego zamysłu powstania tej strony.

Dla mnie ten wpis na blogu jest do usunięcia, bo to reklama!

Portret użytkownika Hedoniz

Zawsze będą WNSi bo żeby się

Zawsze będą WNSi bo żeby się zmienić potrzeba naprawdę ciężkiej pracy nad samym sobą. Spora część poddaje się na początku, inna coś osiągnie i na tym się kończy. A nawet gdyby wszyscy ogarniali uwodzenie to trzeba traktować to jako wyzwanie i doskonalić samego siebie by być najlepszą wersją samego siebie i wtedy też nie widzę problemu - ale to tylko takie gdybanie.
Jeszcze chciałbym zauważyć, że to bardzo ekscytujące gdy staramy się zastosować na dziewczynie jakąś metodę a ona to zna lub doskonale zbija - wtedy musimy wykazać się kreatywnością a nie cały podryw wygląda jakbyśmy mieli w głowie jeden program wgrani.

Napewno ten film spowoduje,

Napewno ten film spowoduje, że więcej osób dowie się o metodach, jednak jeżeli wszyscy nagle nie zaczną ich stosować (co jest mało prawdopodobne) nie ma się czego obawiać.
Zauważcie, że o tematyce uwodzenia jest sporo materiałów. Jest sporo filmów, które mówią o uwodzieniu i jest mnóstwo książek, a sytuacja dalej sporo osób nie ma o tym pojęcia, bo się tym nie interesuje. I jakiś film, który nie jest wielką produkcją nie powinien tego zmienić.

Żebyś się nie zdziwił kiedy

Żebyś się nie zdziwił kiedy pewnego dnia nastąpi taki wysyp. Może na początku nie wszyscy, ale z czasem. Weź zdjęcie jakiejś SHB i podejdź do paru facetów z pytaniem czy nie chcieli by jej przelecieć. Każdy Ci powie, że chce (niektórzy to ukrywają, ale tak naprawde każdy chce). To drugie pytanie zadaj czy wiedzą jak ją zaciągnąć do łóżka. Część powie, że wie a część, że nie. Więc tej części, która nie wie powiedz, że masz sprawdzony patent na kobiety. Myślisz, że nikt nie będzie go chciał poznać? Natura człowieka to współżycie, nie ma co ukrywać. Znasz takich facetów, którzy nie chciełiby mieć pięknej kobiety przy sobie? Bo ja nie.

Portret użytkownika Hedoniz

Chcieć zgodzę się, że mogą

Chcieć zgodzę się, że mogą chcieć - ale na tym kończy się przygoda. Bo żeby zarywać takie SHB to najpierw trzeba wiele i to wiele praktyki, otwartości umysłu na naukę itd. a niewielu się tego podejmie bo to trudne i niewygodne. Rozwój jest ciężką sprawą trzeba wstać z ciepłego łóżka nauczyć się i ruszyć w bój, większość zostaje w łóżku. Tak samo jak z niezależnością finansową, też każdy by chciał to oczywiste. Jest bardzo wiele materiałów jak to zrobić jak ją osiągnąć a ile osób tak naprawdę ruszy po swoje marzenia ? - niewiele

Nie twierdzę, że oni nie chcą

Nie twierdzę, że oni nie chcą przelecieć tej SHB tylko oni są przekonani o sluszności swoich metod jak np. kwiaty, na początek przyjacielem być itd. i nawet jeżeli zobaczą taki film to i tak nic z tego nie będzie, ale część napewno się zmieni.

Style napisał "gre" i jakoś nie doprowadziło to do tego, że każdy ją zna i stosuje te metody. Znają ją Ci ludzie, którzy interesują się uwodzenim i tak samo będzie z tym filmem. Gdybyś nie interesował się tym tematem i zobaczył tytuł filmu "uwodziciele" to napewno nie pomyślał byś, że ten film może nagle odmienić twoje relacje z kobietami, tylko pomyślałbyś, że jest to film o jakiś kolesiach, którzy włosy na żel, ciemne okulary i lansik po mieście.

Teraz nawet na onecie od czasu do czasu widzę artykuły o uwodzeniu i jakoś nie stało się to tematem nr 1.

Portret użytkownika Jac

To jest film dokumentalny

To jest film dokumentalny skierowany do kin studyjnych, nie liczył bym na wielki rozgłos, obejrzy go paru nawiedzonych artystów, studenci szkół filmowych, miłośnicy kina dokumentalnego, może w sumie kilkanaście tysięcy osób. Tym bardziej, że na prapremierze w kinie było może ze 30osób, na sali gdzie jest 400miesc.
W polskiej telewizji się nie ukarze, nie dlatego, że jest mocno kontrowersyjny, bywały dokumenty bardziej kontrowersyjne. Zwyczajnie, według mnie, telewizja nie będzie zainteresowana tego typu niszową tematyką.
W filmie, połowa uczestników szkolenia uwodzenia, wykazywała potrzebę pomocy psychologicznej, ich problemy w kontaktach z kobietami były spowodowane jak sami zresztą opowiadali trudnym dzieciństwem, patologią w rodzinie. Od leczenie tych problemów, zakorzenionych głęboko w ich głowach, powinno się rozpocząć ich szkolenie. Starał się to wykazać w rozmowie po filmie, jeden z widzów, niestety trochę bezskutecznie!

Popieram Jacka Cała ta

Popieram Jacka
Cała ta popularyzacja uwodzenia mnie irytuje, denerwuje. Nasze rozmowy z Hoonem często kończą się na "powinno o tym wiedzieć znacznie mniej ludzi" albo "powinni to wiedzieć ludzie kompetentni". Krew mnie zalewa, gdy spotyka się w klubach "PUA" (ich błyskotekę widać na kilometry) i wstyd, że należy się do tego samego stowarzyszenia, jak oni.

Film bedzie w kinach

Film bedzie w kinach studyjnych,a nie w multipexach, wielka kasa nie czeka na twórców tego filmu Smile

Śmiac mi się chce jak czytam co po niektóre komentarze zatrwożonych forumowiczów Smile

Tematyka uwo nie bedzie nigdy tematyka number 1 głównego nurtu, po prostu to wielu osób nie interesuje. Albo w to nie wierzą.

Jak slusznie zauwazyl janeczek, materialy sa od lat w sieci, a jakos niewidac zeby polowa Polski byla ogarnięta szalem uwodzenia i rozwoju osobistego.

Portret użytkownika salub

A czego Wy się boicie, że

A czego Wy się boicie, że będziecie mieli konkurencję ? Smile

Proszę Was, podrywacz podrywaczowi nierówny, czy uwodziciel uwodzicielowi.

Nie ma czym się przejmować. Fajnie jest poderwać laskę sposród stada bawołów i frajerów, ale jak przyjdzie zmierzyć się z kimś konkretniejszym to już budzi w Was to trwogę? Smile

Wszak podzielę opinię, że swego rodzaju podziemie może być ekscytujące i wyjątkowe. Ale nawet jak widzicie tych wszystkich pseudopodrywaczy, to tak naprawdę zauważacie poziom swoich umiejętności. A jak jesteś dobry. A jak jesteś dobry w tym co robisz, to zatrzymasz przy sobie wymarzoną kobietę, która nie będzie widziała innych facetów.

W sumie i tak pokonanie

W sumie i tak pokonanie konkurencji sprowadza się do jednego - trzeba pracować nad sobą więcej niż oni. Żadne sztuczki i triki nie pomogą, jeśli jesteś leniwy.

Śmiać mi się chce i płakać

Śmiać mi się chce i płakać zarazem. Się kurwa PUA znaleźli, jakiś zakon, klasztor Shaolin, że niby tajemnice straszliwe ten film wyzdradzi. No to już na Adepta klątwę i karę śmierci nałożyć, na przykład niech zginie od ciosu wibrującego chuja albo ręki, ale jako że to wiedza tajemna PUA, to chuja lepiej pasuje. Czego się tu bać, jak ktoś się pizdą urodził, to zawsze bać się będzie, bo konkurencja, bo pomyśleć trzeba. Potem człowiek ogląda pojebów latających po centrach i galeriach, jak z obłędem w oczach laski o numer proszą. Bo tak należy, gdyż w książkach tak napisali. Zero pomyślunku i kreatywności. Cholera, kiedyś internetu nie było, kursów, filmów instruktażowych, książek, panienki większą kindersztubę miały a ruchać też się chciało i jakoś rady sobie trzeba dawać było... Zarobią chłopaki, to i dobrze, może i lepiej, bo co by było gdyby Łepkowska lub Grochala scenariusz napisały - strach się bać...

Czyli jak ktoś jest pizdą to

Czyli jak ktoś jest pizdą to nie ma co pracować nad sobą żeby to zmienić, bo i tak pizdą zdechnie. Gratuluję ci "pomyślunku". I jednocześnie ubolewam i niedowierzam, że takie słowa padły z twojej klawiatury. Straciłeś w moich oczach gen i to baardzo.

Nie ja wyrażam obawy "zdradą

Nie ja wyrażam obawy "zdradą tajemnic PUA", o ile takowe są, a walka z własną "pizdowatością" w oparciu o ślepe korzystanie z czyichś rutyn, to czym jest??? Wykorzystać można, ale jako bazę do własnych "sposobów", czyli dla myślących ten film będzie tylko i wyłącznie ciekawostką a nie zagrożeniem... Jakoś przeżyję...

Ale jak widzisz gen ja nie

Ale jak widzisz gen ja nie zająłem żadnego stanowiska w tej sprawie tylko z racji tego, że nie da się przewidzieć co będzie.
Wracając do naszego offtopu widzę, że zamierzasz teraz prowadzić ze mną otwartą wojnę w komentarzach pod blogiem próbując lgnąć w temat, jednocześnie nie dostrzegając sedna mojej poprzedniej riposty. Pomogę ci: moim zdaniem podważyłeś 1 z głównych filarów tej strony jak i całego tzw. PUA. I tyle pozdro.

Gen, Ty zły człowieku. Nie ma

Gen, Ty zły człowieku. Nie ma rady, trzeba dla Ciebie jakąś karę wymyśleć. Jakąś śmierć od ciosu wibrującego chuja czy jakoś tak.

Portret użytkownika saverius

O rany takich komentarzy to

O rany takich komentarzy to się nie spodziewałem Laughing out loud

Chyba się posikacie zaraz, bo nowej konkurencji się boicie Wink

Większa ilość nowych

Większa ilość nowych uwodzicieli, to większa ilość i częstotliwość splażowanych lasek. Niedługo będą wyczulone na te nasze techniki. Ewoluują i wrócimy do punktu wyjścia. Techniki, którymi dysponujemy mogą wykorzystać przeciwko nam. Stworzymy nowe sposoby, znowu je przejmą i całe koło się zamyka. Nikt tu się nie boi konkurencji. Bardziej jest wkurzające to, że niektórzy nie mają umiaru. Ludzie, którzy żadnej rewolucji nie wnieśli do świata uwodzicieli, a próbują zbić na tym kase, nie zważając na to, że mogą innym zaszkodzić handlują cudzymi technikami. I kto tu jest leniwy?

купить таблетки для потенции в украине

бумага для принтера

Наш важный веб портал , он рассказывает про анаполон курс ka4alka-ua.com